Κυριακή 17 Μαρτίου καφεδάκι στα Λαγκάδια

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.415
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Ενημέρωσα το αρχικό post σχετικά με το πλάνο της εξόρμησης.
Μικρές και αναγκαίες αλλαγές είναι καλοδεχούμενες.
Σωστός.
Αργότερα δε,να ζεστάνει ακόμα, θα κανονίσουμε άλλη μία εξόρμηση στον ίδιο σκελετό αλλά + Λάδωνα,φράγμα και λίμνη.Μαγεία.


 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Δεν καταλαβες καλα παλικαρι μου.Αφου την ξεκινησες θα την παρεις πανω σου.:D

Μαλιστα μολις οριστικοποιηθουν οι λεπτομερειες θα τις ανεβασεις στο πρωτο ποστ για να μην ψαχνεται ο κοσμος.

Θα ειναι ωραια βολτουλα γιατι βλεπω πολυ κεφι απο τωρα.

ΥΓ.Αν θετε την ανεβαζουμε και στο φατσοβιβλιο μηπως θελουν να ακολουθησουν και αλλοι εκτος φορουμ.
Το έκανε ήδη το..παλληκάρι Πάνο..Μια χαρά τό τρέχει...!! Όσο για το f/b θα το δούμε...!! Giving
 
N

notakos600

Guest
Δεν καταλαβες καλα παλικαρι μου.Αφου την ξεκινησες θα την παρεις πανω σου.:D

Μαλιστα μολις οριστικοποιηθουν οι λεπτομερειες θα τις ανεβασεις στο πρωτο ποστ για να μην ψαχνεται ο κοσμος.

Θα ειναι ωραια βολτουλα γιατι βλεπω πολυ κεφι απο τωρα.

ΥΓ.Αν θετε την ανεβαζουμε και στο φατσοβιβλιο μηπως θελουν να ακολουθησουν και αλλοι εκτος φορουμ.

Το κατάλαβα παλικάρι μου κι έχω ενημερώσει το αρχικό ποστ.YesSmileys drinking beer Emoticon
 
N

notakos600

Guest
Σωστός.
Αργότερα δε,να ζεστάνει ακόμα, θα κανονίσουμε άλλη μία εξόρμηση στον ίδιο σκελετό αλλά + Λάδωνα,φράγμα και λίμνη.Μαγεία.

Η λίμνη Λάδωνα δεν υπάρχει απλά...Giving
Φυσικά και θα κανονίσουμε!
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Σωστός.
Αργότερα δε,να ζεστάνει ακόμα, θα κανονίσουμε άλλη μία εξόρμηση στον ίδιο σκελετό αλλά + Λάδωνα,φράγμα και λίμνη.Μαγεία.
Ωραία βολτιτσα και αυτή..Ανέλαβε τη εσύ Νίκο οπότε νομίζεις..Αλλά μην το συνεχίσουμε σε αυτόν το θέμα τώρα γιατί θα μπερδευτουμε όχι για κανέναν άλλο λόγο. !!
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Giving
Σωστός.
Αργότερα δε,να ζεστάνει ακόμα, θα κανονίσουμε άλλη μία εξόρμηση στον ίδιο σκελετό αλλά + Λάδωνα,φράγμα και λίμνη.Μαγεία.
Ωραία βολτιτσα και αυτή..Ανέλαβε τη εσύ Νίκο οπότε νομίζεις..Αλλά μην το συνεχίσουμε σε αυτόν το θέμα τώρα γιατί θα μπερδευτουμε όχι για κανέναν άλλο λόγο. !!
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.176
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
εγω θα σας προτεινα να αφησετε το Φ/Β στην ησυχια του...απ την αλλη αφου εσεις εχετε την οργανωση/γενια θα εχετε και τα χτενια ...απλά υποψιαζομαι οτι ορισμενοι απο εδω μεσα δεν θελουν μαζικες εξορμησεις προτιμουν τις παρειστικες....
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.415
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Ωραία βολτιτσα και αυτή..Ανέλαβε τη εσύ Νίκο οπότε νομίζεις..Αλλά μην το συνεχίσουμε σε αυτόν το θέμα τώρα γιατί θα μπερδευτουμε όχι για κανέναν άλλο λόγο. !!
OKz
 
N

notakos600

Guest
εγω θα σας προτεινα να αφησετε το Φ/Β στην ησυχια του...απ την αλλη αφου εσεις εχετε την οργανωση/γενια θα εχετε και τα χτενια ...απλά υποψιαζομαι οτι ορισμενοι απο εδω μεσα δεν θελουν μαζικες εξορμησεις προτιμουν τις παρειστικες....

Πρέπει να σπούδασες ψυχολογία κάποτε...τι? όχι?
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
εγω θα σας προτεινα να αφησετε το Φ/Β στην ησυχια του...απ την αλλη αφου εσεις εχετε την οργανωση/γενια θα εχετε και τα χτενια ...απλά υποψιαζομαι οτι ορισμενοι απο εδω μεσα δεν θελουν μαζικες εξορμησεις προτιμουν τις παρειστικες....
Συμφωνώ γιατί με το f/b εχουμε καεί...!! Praising
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Παίδες,
προσωπικά μέσα σε ότι αποφασιστεί (απλά αν είχαμε αποφασίσει ως παρέα να περιλαμβάνει και χώμα θα ερχόμουν με το GS - προτιμώ με το Κ καθότι καινούργιο κοσκινάκι μου κλπ κλπ ).
Από χλμ, διαδρομές και συνολικές αποστάσεις ότι πείτε είμαι οκ.

Από ότι ακούω και διαβάζω οι διαδρομές γνωστές σε όλους τους συμμετέχοντες οπότε μη το μαμήσουμε και στην οργάνωση και στα διαδικαστικά γιατί θα γίνει ολίγον άκαμπτο. Κάποια κομμάτια όπως τη διαδρομή από το χιονοδρομικό, no no γιατί ακόμα θα είναι εν δυνάμει επικίνδυνη όπως προαναφέρθηκε και συμφωνώ απολύτως.

Από εκεί και πέρα .... ντου και ξύλο για χλμ και ωραίες εικόνες !
 
N

notakos600

Guest
Παίδες,
προσωπικά μέσα σε ότι αποφασιστεί (απλά αν είχαμε αποφασίσει ως παρέα να περιλαμβάνει και χώμα θα ερχόμουν με το GS - προτιμώ με το Κ καθότι καινούργιο κοσκινάκι μου κλπ κλπ ).
Από χλμ, διαδρομές και συνολικές αποστάσεις ότι πείτε είμαι οκ.

Από ότι ακούω και διαβάζω οι διαδρομές γνωστές σε όλους τους συμμετέχοντες οπότε μη το μαμήσουμε και στην οργάνωση και στα διαδικαστικά γιατί θα γίνει ολίγον άκαμπτο. Κάποια κομμάτια όπως τη διαδρομή από το χιονοδρομικό, no no γιατί ακόμα θα είναι εν δυνάμει επικίνδυνη όπως προαναφέρθηκε και συμφωνώ απολύτως.

Από εκεί και πέρα .... ντου και ξύλο για χλμ και ωραίες εικόνες !

Άγγελε η δουλειά της οργάνωσης και τα διαδικαστικά μόλις τελείωσαν, ενημερώθηκε άλλωστε και το αρχικό post.
Οποιαδήποτε μικροαλλαγή θα ποστάρεται, αλλά πιστεύω πως όλοι έχουμε καταλάβει περί τίνος πρόκειται...όπως το έγραψες...
Από εκεί και πέρα .... ντου και ξύλο για χλμ και ωραίες εικόνες !
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Σωστός.
Αργότερα δε,να ζεστάνει ακόμα, θα κανονίσουμε άλλη μία εξόρμηση στον ίδιο σκελετό αλλά + Λάδωνα,φράγμα και λίμνη.Μαγεία.

Αααχχχχ,
εχώ ρίξει κάτι καγιακάδες εκεί ..... μούρλια !
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
εγω θα σας προτεινα να αφησετε το Φ/Β στην ησυχια του...απ την αλλη αφου εσεις εχετε την οργανωση/γενια θα εχετε και τα χτενια ...απλά υποψιαζομαι οτι ορισμενοι απο εδω μεσα δεν θελουν μαζικες εξορμησεις προτιμουν τις παρειστικες....

Δεν είναι απλή υποψία ......
Βεβαιότητα είναι !

Greeting
 

mike_4

new member
Δημοσιεύσεις
13
Ηλικία
38
Όνομα
Μιχαλης
Θα προσπαθήσω να ακολουθήσω και εγώ, αφού
α) Είναι ευκαιρία να σας γνωρίσω από κοντά
β) Τα μέρη εκεί είναι υπέροχα την άνοιξη και μου αρέσει να τα επισκέπτομαι τακτικά. Προχθές Σάββατο, ξεκίνησα να πιω ένα καφέ Πόρτο Γερμενό και ξαφνικά βρέθηκα....Βυτίνα!
 
Top Bottom