Κοσμας 14/6/2020

jtnakos

member
Δημοσιεύσεις
1.876
Ηλικία
46
Περιοχή
Σάμπως ξέρω; Σιάτιστα- Πτολεμαΐδα- Γιάννενα
Μοτοσυκλέτα
Fiat Punto Adve
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Πτολεμαΐδα
Ωραιότατα ήτανε !
Ευχαριστώ όλους τους συντρόχους, με ιδιαίτερη μνεία στις συντρόχισες, για την υπέροχη παρέα !
Και εις άλλα τέτοια ωραία με υγεία (βίντεο αργότερα )!Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon



































Ρε Σάββα με το παπί πήγες.....τι 3.8 ρε φίλε αρε θα τρελαθούμε αέρα καίει;;;PraisingPraising

Πάντα τέτοια παίδες Smileys drinking beer Emoticon
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ρε Σάββα με το παπί πήγες.....τι 3.8 ρε φίλε αρε θα τρελαθούμε αέρα καίει;;;PraisingPraising

Πάντα τέτοια παίδες Smileys drinking beer Emoticon
Με το PCX πήγα, φωτοσουπιά είναι οι φωτό....α ξέχασα, όχι το PCX καίει 2,1! RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
Νάσαι καλά Γιάννη ! Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 
N

notakos600

Guest
Πω πω πω πω πω και ξανά ΠΩ και ματαξανά ΠΩ....λες και έχω μέρες να μπω, περιττό να πω πάει ο καφές ...πάλι...!RollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling

Χωρίς σοβαρό editing, στα γρήγορα, ανοίξτε ήχο, κοιτάτε και καθρέπτες και ελπίζω νάστε όλοι -ες :

Σάββα, στο έχω γράψει πολλάκις.
Τα βίντεο σου είναι επαγγελματικά και η όρεξη και διάθεση σου αστείρευτες.
Να είσαι πάντα καλά φίλε Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
Όσο για τους συντροχους, επιβεβαιωθηκε η άποψη μου, πως μακριά από τον πολιτισμό είναι ικανοί για όλα RollingRolling
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Σάββα, στο έχω γράψει πολλάκις.
Τα βίντεο σου είναι επαγγελματικά και η όρεξη και διάθεση σου αστείρευτες.
Να είσαι πάντα καλά φίλε Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
Νάσαι καλά Παναγιώτη, ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια !Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
Δίνουν κουράγιο να συνεχίζω παρά τις όποιες αντιξοότητες. Hug
 

panos372

new member
Δημοσιεύσεις
46
Ηλικία
49
Όνομα
panos
Πω πω πω πω πω και ξανά ΠΩ και ματαξανά ΠΩ....λες και έχω μέρες να μπω, περιττό να πω πάει ο καφές ...πάλι...!RollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling

Χωρίς σοβαρό editing, στα γρήγορα, ανοίξτε ήχο, κοιτάτε και καθρέπτες και ελπίζω νάστε όλοι -ες :


Πολύ ωραίο βίντεο φίλε,ζηλεψα...και ωραία μουσική επένδυση....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.552
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μη χάσεις Γιώργη...


Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ήταν καθαρά..
Για ενημέρωση! :D:D
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.552
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τασούλη ,υγεία ναχουμε να πληρώνουμε για ζημιές και καλές παρέες!


Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
GivingGiving
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.552
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Πω πω πω πω πω και ξανά ΠΩ και ματαξανά ΠΩ....λες και έχω μέρες να μπω, περιττό να πω πάει ο καφές ...πάλι...!RollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling

Χωρίς σοβαρό editing, στα γρήγορα, ανοίξτε ήχο, κοιτάτε και καθρέπτες και ελπίζω νάστε όλοι -ες :

GreetingGreetingGreeting
 
Top Bottom