Κοσμας 14/6/2020

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
βλεπω κοσμα τσακισατε τα γαλακτομπουρικα...
Και μετά πήγαινε το χάπι για το ζαχαράκι σύννεφο....abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk( από τους γέροντες ε?)
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
Γύρισα και γω με δυό γδαρσίματα αριστερά, το ένα στο κάγκελο και το άλλο στην μάσκα. Φορτωμένο για διήμερο σε επιτόπια στοφή με πήρε το βάρος και ακούμπησε κάτω.
Αν δεν ήταν ο Καρανταγής να το σηκώσει θα έπρεπε να το ξεφορτώσουμε... Ευχαριστώ Γιώργο.


Το γέλιο είναι ότι εκεί που κατασκήνωσα με το που έπεσε ο ήλιος άρχισε να φυσάει τρελά, ευτυχώς είχα 40 μέτρα σχοινί και έδεσα την σκηνή με την μηχανή και ένα δέντρο που είχε δίπλα. <θα βγάλω σε εικονογραφημένα τα παθήματα του Coyote motocompany camp.



 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
Η παρέα ήταν πολύ καλή, χάρηκα που είδα άτομα που είχα να τα δω καιρό. Στην επόμενη θα γυρίσω μαζί.

Εδώ το όργανο μεγάλωσε μόνο του για να βλέπω με πόσα πάω και να μην τρέχω.... έτσι όπως το βλέπω νομίζω ότι θα βγάλει και χεράκι να με κοπανάει abcdefghgk



104039706_1673984499406100_4469478104546322451_o.jpg
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
.... να σημειωθει για τα πρακτικα , το εστιατοριο Αρδαμης στην παλαια ΕΟ Σπαρτης προς Τριπολη στην θεση Καρυες ...... ειναι must .....!

https://www.google.com/maps/dir/Γερ...54e47f1ae7d!2m2!1d22.4251268!2d37.3272919!3e0
.. στα Υπόψιν!!!
 
N

notakos600

Guest
Γύρισα και γω με δυό γδαρσίματα αριστερά, το ένα στο κάγκελο και το άλλο στην μάσκα. Φορτωμένο για διήμερο σε επιτόπια στοφή με πήρε το βάρος και ακούμπησε κάτω.
Αν δεν ήταν ο Καρανταγής να το σηκώσει θα έπρεπε να το ξεφορτώσουμε... Ευχαριστώ Γιώργο.


Το γέλιο είναι ότι εκεί που κατασκήνωσα με το που έπεσε ο ήλιος άρχισε να φυσάει τρελά, ευτυχώς είχα 40 μέτρα σχοινί και έδεσα την σκηνή με την μηχανή και ένα δέντρο που είχε δίπλα. <θα βγάλω σε εικονογραφημένα τα παθήματα του Coyote motocompany camp.



Η παρέα ήταν πολύ καλή, χάρηκα που είδα άτομα που είχα να τα δω καιρό. Στην επόμενη θα γυρίσω μαζί.

Εδώ το όργανο μεγάλωσε μόνο του για να βλέπω με πόσα πάω και να μην τρέχω.... έτσι όπως το βλέπω νομίζω ότι θα βγάλει και χεράκι να με κοπανάει abcdefghgk



View attachment 18061
Είσαι μορφή Τάσο RollingSmileys drinking beer Emoticon
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γύρισα και γω με δυό γδαρσίματα αριστερά, το ένα στο κάγκελο και το άλλο στην μάσκα. Φορτωμένο για διήμερο σε επιτόπια στοφή με πήρε το βάρος και ακούμπησε κάτω.
Αν δεν ήταν ο Καρανταγής να το σηκώσει θα έπρεπε να το ξεφορτώσουμε... Ευχαριστώ Γιώργο.


Το γέλιο είναι ότι εκεί που κατασκήνωσα με το που έπεσε ο ήλιος άρχισε να φυσάει τρελά, ευτυχώς είχα 40 μέτρα σχοινί και έδεσα την σκηνή με την μηχανή και ένα δέντρο που είχε δίπλα. <θα βγάλω σε εικονογραφημένα τα παθήματα του Coyote motocompany camp.



Τάσο ευτυχώς δεν έπαθε σχεδόν τίποτα..
Αυτά που έγιναν.. σα να μην υπάρχουν!

Η αλήθεια είναι πως Πρώτος δίπλα σου Έτρεξε ο Μήτσος (dikoukos), Ο Οποίος ήταν πιο κοντά σου.. και σχεδόν Μαζί την σηκώσατε!!

Εγώ σας πέτυχα στο τελείωμα.

Όλα καλά!!
 
N

notakos600

Guest
Τάσο ευτυχώς δεν έπαθε σχεδόν τίποτα..
Αυτά που έγιναν.. σα να μην υπάρχουν!

Η αλήθεια είναι πως Πρώτος δίπλα σου Έτρεξε ο Μήτσος (dikoukos), Ο Οποίος είναι πιο κοντά σου.. και σχεδόν Μαζί την σηκώσατε!!

Εγώ σας πέτυχα στο τελείωμα.


Όλα καλά!!

Τι παίχτηκε ρε παιδιά στον Κοσμά τελικά; Rolling
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
@Coyote, δεν το λέει όποιος κι όποιος! Η αρχιμορφάρα!

Smileys drinking beer Emoticon
Δεν διεκδικώ κάποιο τίτλο, άλλωστε ποιος μπορεί να γράφει όπως ο Παναγιώτης; Θα έπρεπε να μου χαρίσει τουλάχιστον 5 κολόνες.... cdef
 
N

notakos600

Guest
@Coyote, δεν το λέει όποιος κι όποιος! Η αρχιμορφάρα!

Smileys drinking beer Emoticon
Δεν διεκδικώ κάποιο τίτλο, άλλωστε ποιος μπορεί να γράφει όπως ο Παναγιώτης; Θα έπρεπε να μου χαρίσει τουλάχιστον 5 κολόνες.... cdef
Να είστε καλά αλλά δεν κάνω τίποτα παραπάνω από αυτό που μου αναλογεί Smileys drinking beer Emoticon
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τι παίχτηκε ρε παιδιά στον Κοσμά τελικά; Rolling
"Σηκώσατε" - "Τελείωμα"!!!

Μα όταν Γράφω.. δεν Προσέχω καθόλου..?


Αν μας Πάρει χαμπάρι ο Ωμέγα.......
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
Τάσο ευτυχώς δεν έπαθε σχεδόν τίποτα..
Αυτά που έγιναν.. σα να μην υπάρχουν!

Η αλήθεια είναι πως Πρώτος δίπλα σου Έτρεξε ο Μήτσος (dikoukos), Ο Οποίος ήταν πιο κοντά σου.. και σχεδόν Μαζί την σηκώσατε!!

Εγώ σας πέτυχα στο τελείωμα.

Όλα καλά!!
Ωχ ναι.....
είχα βάλει πλάτη για το σήκωμα και εγώ μόνο το τελείωμα είδα... Δημήτρη χίλια ευχαριστώ !!!!
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
"Σηκώσατε" - "Τελείωμα"!!!

Μα όταν Γράφω.. δεν Προσέχω καθόλου..?


Αν μας Πάρει χαμπάρι ο Ωμέγα.......


Μη ξύνεσαι, το κάνει από χόμπι.
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ωχ ναι.....
είχα βάλει πλάτη για το σήκωμα και εγώ μόνο το τελείωμα είδα... Δημήτρη χίλια ευχαριστώ !!!!
Εκτός από το Σήκωμα! & το Τελείωμα!..
Τώρα Ανέφερες και την Πλάτη!


-Θα μας κάνει ο Ωμέγα!!... να μην Ξέρουμε που να Κρυφτούμε!! abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
Για πες ρε Τάσο... γι αυτό τρωγατε γαλακτομπουρεκο όταν φτάσαμε εμείς; RollingRolling
Να βλέπεις τι κάνεις και θα βγάλω όνομα;.... μαζί με τα χλωρά και τα ξερά (ή το ανάποδο). Δεν έφαγα γαλακτομπούρεκο τα παιδιά με τις καραμέλες έφαγαν. :D
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Για πες ρε Τάσο... γι αυτό τρωγατε γαλακτομπουρεκο όταν φτάσαμε εμείς; RollingRolling
Αυτό θα το Τρώγαμε!!!
Έτσι κι αλλιώς!..
 
N

notakos600

Guest
Να βλέπεις τι κάνεις και θα βγάλω όνομα;.... μαζί με τα χλωρά και τα ξερά (ή το ανάποδο). Δεν έφαγα γαλακτομπούρεκο τα παιδιά με τις καραμέλες έφαγαν. :D
Δεν αναφερόμουν σε εσένα Τάσο. Εσύ είσαι σοβαρό παιδί. Ξέρει αυτός!
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
"Σηκώσατε" - "Τελείωμα"!!!

Μα όταν Γράφω.. δεν Προσέχω καθόλου..?


Αν μας Πάρει χαμπάρι ο Ωμέγα.......
Ωχ ναι.....
είχα βάλει πλάτη για το σήκωμα και εγώ μόνο το τελείωμα είδα... Δημήτρη χίλια ευχαριστώ !!!!
Ρε σεις μην καρφωνωμαστε μονοι μας τους δινουμε τροφη και απο οτι βλεπεται δεν αφηνουν τιποτα να πεσει χαμωabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 
Top Bottom