Η οικογενεια των F650Gs μας τέλειωσε! Forza Italia!

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Εδώ βλέπω ένα έρωτα μεγάλο να ανθεί!
Μπορώ να πω ότι υπάρχει ένας ενθουσιασμός!!!!.... Και ένα μειονέκτημα!!! Όταν το παρκάρω σε κατηφόρες απαραίτητα στο διπλό σταντ γιατι αλλιώς οπως λέει και το ασμα: Οταν παιρνω φορα, φορα κατηφόρα, ο Θεός ο ίδιος δεν με σταματά!!! Ενα χειρόφρενο ρε παιδιααα....Η έναν τάκο τέλος πάντων YesBanging headcdefghi
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Μπορώ να πω ότι υπάρχει ένας ενθουσιασμός!!!!.... Και ένα μειονέκτημα!!! Όταν το παρκάρω σε κατηφόρες απαραίτητα στο διπλό σταντ γιατι αλλιώς οπως λέει και το ασμα: Οταν παιρνω φορα, φορα κατηφόρα, ο Θεός ο ίδιος δεν με σταματά!!! Ενα χειρόφρενο ρε παιδιαααYesBanging headcdefghi
Σωστή παρατήρηση Γιάννη και καλά κάνεις και το λες.
Κατ' αρχάς να πω ότι παλιά είχανε. Έχω ακόμα τριακονταετίας+ σκούτερ πούχει χειρόφρενο στο πίσω φρένο και είναι υπέροχο.

Τώρα μούρη στον ανήφορο φίλε μου και διπλό σταντ υποχρεωτικά αν δεν θες να το κυνηγάς στον κατήφορο. όπως τόπες το άσμα ! Tooth Tooth Tooth
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Μπορώ να πω ότι υπάρχει ένας ενθουσιασμός!!!!.... Και ένα μειονέκτημα!!! Όταν το παρκάρω σε κατηφόρες απαραίτητα στο διπλό σταντ γιατι αλλιώς οπως λέει και το ασμα: Οταν παιρνω φορα, φορα κατηφόρα, ο Θεός ο ίδιος δεν με σταματά!!! Ενα χειρόφρενο ρε παιδιααα....Η έναν τάκο τέλος πάντων YesBanging headcdefghi
Νομιζω το Burgman εχει χειροφρενο.cdefghigi
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Χρειάζεται αλλά οι τσίπηδες τόχουν καταργήσει για οικονομία.
Αν έχουν κάποια καλό είναι και χρειάζεται εδώ δεν έχει να αφήσεις ταχύτητα μέσα.
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Επειδή ότι είναι να πω το λέω και δεν εχω θέμα ... Ενα αλλο πραγμα που γέλασα είναι ότι το μηχανάκι δεν είχε πλαϊνό σταντ στον στάνταρ εξοπλισμό... Το βάλανε στο μηχανάκι σαν δώρο!! Αλλιώς πρέπει να πληρώσεις 50 ευρώ... Και να σκεφτείτε ότι δεν λειτουργεί μόνο ως προς το να στηρίζεις το μηχανάκι... Με το που το κατεβάζεις σβήνει το μηχανάκι, πράγμα πολύ βολικό για εμένα τουλάχιστον!
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Κάνεις γυμναστική Στέλιο για τα 170βάλε κιλά πούρχονται ? Tooth Tooth Tooth

Εγω ουτε την μοτοσυκλεττα δεν παρκαρω με τα μουτρα στην κατηφορα ας εχει και ταχυτητα μεσα ..... δις παθων απο Ι.Χ. που την ακουμπησε ελαφρα και την .... εστειλε για υπνο ελαφρυ ....! cde
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Εγω ουτε την μοτοσυκλεττα δεν παρκαρω με τα μουτρα στην κατηφορα ας εχει και ταχυτητα μεσα ..... δις παθων απο Ι.Χ. που την ακουμπησε ελαφρα και την .... εστειλε για υπνο ελαφρυ ....! cde
Και με τον πισινό που πηγα να το παρκάρω ερχόταν με την όπισθεν Στέλιο....
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Επειδή ότι είναι να πω το λέω και δεν εχω θέμα ... Ενα αλλο πραγμα που γέλασα είναι ότι το μηχανάκι δεν είχε πλαϊνό σταντ στον στάνταρ εξοπλισμό... Το βάλανε στο μηχανάκι σαν δώρο!! Αλλιώς πρέπει να πληρώσεις 50 ευρώ... Και να σκεφτείτε ότι δεν λειτουργεί μόνο ως προς το να στηρίζεις το μηχανάκι... Με το που το κατεβάζεις σβήνει το μηχανάκι, πράγμα πολύ βολικό για εμένα τουλάχιστον!
Νέα κόλπα αυτά? Συνέχεια κόβουνε και κόβουνε και κόβουνε. Άντε να δούμε πού θα το πάνε...
Για το σβήσιμο σκέψου Γιάννη ότι η πλειονότητα το καταργεί για να μπορούν να <<ζεσταίνουν>> στο πλαϊνό και μετά αναρωτώνται τι έχουνε τα έρμα και ψοφάνε?
Εγω ουτε την μοτοσυκλεττα δεν παρκαρω με τα μουτρα στην κατηφορα ας εχει και ταχυτητα μεσα ..... δις παθων απο Ι.Χ. που την ακουμπησε ελαφρα και την .... εστειλε για υπνο ελαφρυ ....! cde
Ομοίως, ποτέ.
Και με τον πισινό που πηγα να το παρκάρω ερχόταν με την όπισθεν Στέλιο....
Στο πλαϊνό έρχεται πίσω κανονικά. Διπλό Γιάννη και τα μούτρα στον ανήφορο για να μη το ψάχνεις.
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Επειδή ότι είναι να πω το λέω και δεν εχω θέμα ... Ενα αλλο πραγμα που γέλασα είναι ότι το μηχανάκι δεν είχε πλαϊνό σταντ στον στάνταρ εξοπλισμό... Το βάλανε στο μηχανάκι σαν δώρο! ...........

...... δεν βαριεσαι , παρηγορησου οτι υπαρχουν και χειροτερα ..... μηχανες καθαρα τουρινγκ δεν εχουν κεντρικο σταντ .... για να μπορεις να πλαγιαζεις μεχρι αγκωνα .... και το πληρωνεις 200 plus σαν εξτρα εργοστασιακο . Ατιμη κενωνια ....! :cool:
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
...... δεν βαριεσαι , παρηγορησου οτι υπαρχουν και χειροτερα ..... μηχανες καθαρα τουρινγκ δεν εχουν κεντρικο σταντ .... για να μπορεις να πλαγιαζεις μεχρι αγκωνα .... και το πληρωνεις 200 plus σαν εξτρα εργοστασιακο . Ατιμη κενωνια ....! :cool:
Α χα χα χα χα τι μου θύμισες τώρα και θα το βάλω δεν μπορώ..... Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling

 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Μου ανέβηκε η αδρεναλίνη μιλάμε ,αγχώθηκα!Πολύ ρίσκο η γρήγορη οδήγηση μέσα στην πόλη... cdefghi
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.415
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Βρεγμένος δρόμος vs scooter στεγνά παπούτσια = 0-1 !!!!!!
Σαν να σε γλιέπω.
Σκούτεροκουβέρτα ;
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
.... εγω με το παπι μου , το C-50 με την ασπρη ποδιτσα του , δεν θυμαμαι την .... Λουτσα ....! ooops
Κανονικά βρεχομαι με το παπί. Οχι απο την ρόδα. Απο πάνω την τρώω την βροχή και μουσκευει σταδιακά το πάνω μέρος του παπουτσιού.
Με σκουτερ ειναι ακριβώς πίσω απο την ποδιά και όχι έξω απο την ποδιά όπως το παπί.
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Μου ανέβηκε η αδρεναλίνη μιλάμε ,αγχώθηκα!Πολύ ρίσκο η γρήγορη οδήγηση μέσα στην πόλη... cdefghi
Αδρεναλινη δεν λες τίποτα! Και για εμένα το να περνάω με το παπι μερικές φορές εως τωρα σε γρήγορο ρυθμό στην κίνηση μου αρέσει αν και γνωρίζω ότι είναι ρίσκο και επικίνδυνο. Γενικα ειμαι αρκετά προσεκτικός οδηγός αλλα μερικές φορές είναι σαν να μπαίνει ο βελζεβουλης μέσα μου.....Με το beverly θα δείξει!!! Φαινεται παντως να έχει δυνατότητες!
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Σαν να σε γλιέπω.
Σκούτεροκουβέρτα ;
Όχι Γιαννακομ δεν εχω φτασει σε αυτά τα επίπεδα καναπέ ακόμα! Όχι ότι θα με χαλαγε βέβαια! Δεν έβρεχε εκείνη την στιγμή αλλα οι δρόμοι ήταν μούσκεμα με αρκετά νερά. Στην περίπτωση που θα οδηγούσα το παπι μου τα παπούτσια μου θα είχα γίνει μούσκεμα από τα νερά του δρόμου. Με το scooter εφτασα κύριος!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom