Η οικογενεια των F650Gs μας τέλειωσε! Forza Italia!

thenos

member
Δημοσιεύσεις
1.332
Ηλικία
48
Όνομα
Θανάσης
Έχουμε παραλαβες !!!


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Καλοτάξιδοι να είστε Γιάννη...!
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.516
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Έχουμε παραλαβες !!!


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Γιάννη μεγειες καλορίζικο καλοτάξιδο να το χαρείς όσο δεν παίρνει και πάντα όρθιος. Τίμια επιλογή (το έχει εδώ και 6 μήνες και ο αδερφός μου) και με μια μεγάλη μπαγκαζιερα θα σε βολέψει όσο δεν παίρνει για την δουλειά που το θέλεις.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά όλους μέσα από την καρδιά μου! Πηγα την πρώτη βολτίτσα έτσι να στρώνεται σιγά σιγά! Ωραιο ανετο μηχανάκι, ωραία θεση οδήγησης, άμεση, το μηχανάκι φαινεται να έχει δύναμη ( για scooter), αν και δεν το άνοιξα πάνω από 40 χιλιόμετρα. Φρένα μια χαρά, η σέλα αρκετά καλή, αν χάσω και κανα κιλό θα ειναι άψογη ;). Στις λακκούβες η πισω αναρτηση ειναι κάπως σκληρή αλλα οκ scooter ειναι.Η θέα των οργανων στο τιμονι ιδίως το βράδυ ειναι πολυ όμορφη!Προβλέπεται μια ανετη συμβίωση!
 
Τελευταία επεξεργασία:

gs1100n

new member
Δημοσιεύσεις
343
Ηλικία
44
Όνομα
Νίκος
Η καλυτερη επένδυση που μπορεις να κάνεις στην υγεια σου , αν κανεις πολλα χλμ με το σκουτερ, ειναι να αλλαξεις αναρτησεις..
Θα δεις τρομερη διαφορα..Ειδικα αν κανεις δικαβαλος ...
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Η καλυτερη επένδυση που μπορεις να κάνεις στην υγεια σου , αν κανεις πολλα χλμ με το σκουτερ, ειναι να αλλαξεις αναρτησεις..
Θα δεις τρομερη διαφορα..Ειδικα αν κανεις δικαβαλος .
Η μπροστά αναρτηση μια χαρά μου φάνηκε. Η πισω ήταν λίγο σκληρή. Ναι το μηχανάκι κυρίως δικαβαλο θα ειναι! Οποτε ισως το δω στο μέλλον γιατί πραγματικά μοιάζει πολύ ωραίο καθημερινο εργαλείο και γιατι οχι αν μπορει να γίνει οσο πιο καλό γίνεται!
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
@johnnie έγινες ομόσταυλος του γιατρούκου @thanosgp

Περαστικά.....ooops
Ο Θάνος έπαιξε σημαντικό ρόλο και με βοηθησε παρα πολυ στην επιλογή του Beverly. Τον ευχαριστώ πολύ και δημόσια λοιπόν! Ειχε απόλυτο δίκιο! Μου αρέσει πολύ το μηχανάκι! Είναι ακριβώς όπως μου το περιέγραψε! Smileys drinking beer Emoticon DancingcdefgYes
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Μεγειες και καλες βολτες το νεο αποκτημα. Bcdefgh

Τωρα εσεις οι υποδελοιποι σκουτερ θα παρουτε ...... ενα πρωι .....!
Η αγορα (το αγοραστικο κοινο κοινως) δεν κανει ποτε λαθος οταν επιμενει σε καποιο ειδος δικυκλου , ακομη και αν ειναι ακριβο συγκριτικα , διοτι αποδεδειγμενα συγκεντρωνει τα περισσοτερα πλεονεκτηματα εναντι των ζητουμενων καθημερινων απαιτησεων μας ....! ooops
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Η μπροστά αναρτηση μια χαρά μου φάνηκε. Η πισω ήταν λίγο σκληρή. Ναι το μηχανάκι κυρίως δικαβαλο θα ειναι! Οποτε ισως το δω στο μέλλον γιατί πραγματικά μοιάζει πολύ ωραίο καθημερινο εργαλείο και γιατι οχι αν μπορει να γίνει οσο πιο καλό γίνεται!
Μή βιαστείς ακόμη με την ανάρτηση πίσω,είναι καινούρια ακόμη και θα ενδώσει λίγο με το πέρασμα του χρόνου.Σε μεγάλες λακούβες θα σε χτυπήσει ναι,όχι πολύ περισσότερο όμως από μοτό μεγάλη.Σε ταξίδι είναι ταμάμ ,ούτε *****ή-ούτε σκληρή,
πολύ καλύτερη από τις περισσότερτες ασιάτικες κατασκευές!
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Ηλικία
51
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Μεγειες και καλες βολτες το νεο αποκτημα. Bcdefgh

Τωρα εσεις οι υποδελοιποι σκουτερ θα παρουτε ...... ενα πρωι .....!
Η αγορα (το αγοραστικο κοινο κοινως) δεν κανει ποτε λαθος οταν επιμενει σε καποιο ειδος δικυκλου , ακομη και αν ειναι ακριβο συγκριτικα , διοτι αποδεδειγμενα συγκεντρωνει τα περισσοτερα πλεονεκτηματα εναντι των ζητουμενων καθημερινων απαιτησεων μας ....! ooops

Ε ναι , γι'αυτό λέμε ούλοι BMW θα πάρουν...




Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Giorgos-Patra

well know member
Δημοσιεύσεις
3.078
Ηλικία
54
Περιοχή
Πατρα
Μοτοσυκλέτα
VSTROM DL 650
YAMAHA A 100
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Πάτρα
Έχουμε παραλαβες !!!


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Καλορίζικος ο εργάτης

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Βρεγμένος δρόμος vs scooter στεγνά παπούτσια = 0-1 !!!!!!
Εδώ βλέπω ένα έρωτα μεγάλο να ανθεί!
 
Top Bottom