Αλλαγή σέλας

Dio13

new member
Δημοσιεύσεις
13
Ηλικία
48
Μοτοσυκλέτα
Ducati Multistrada 1200s
Όνομα
Διονύσης
Περιοχή
Αθήνα
Στο motOK μου είπαν ότι το gel έχει θέμα με τις θερμοκρασίες και αρχίζει να "δουλεύει" μετά το 30λεπτο....δεν μου μίλησαν ότι υπάρχει "νέο gel"...
Επίσης, το gel δεν το βάζουν σε σέλες θερμαινόμενες γιατί φουντώνει τα καλαμπαλίκια του αναβάτη και προκύπτουν ανεπιθύμητες ...γεννήσεις

Το καλοκαίρι, αν δω οτι χτυπαγε τη σελα ο ήλιος, νεράκι απο περίφτερο κανα λιτρο.... και μετά ανεβαίνω χωρίς εγκαύματα Dancing
την έχω πατήσει πολλές φορές με το τζέλ.
 

chrisf

member
Δημοσιεύσεις
1.063
Ηλικία
44
Περιοχή
Petroupolis Athens
Μοτοσυκλέτα
suzuki bandit 650 s 2009
Όνομα
Χρήστος
Το καλοκαίρι, αν δω οτι χτυπαγε τη σελα ο ήλιος, νεράκι απο περίφτερο κανα λιτρο.... και μετά ανεβαίνω χωρίς εγκαύματα Dancing
την έχω πατήσει πολλές φορές με το τζέλ.
Για στριμοκ@λος έχω ακούσει,για σιδεροκ@λος επίσης για καψοκ@λος πρώτη φορά!!!!

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jtnakos

member
Δημοσιεύσεις
1.876
Ηλικία
46
Περιοχή
Σάμπως ξέρω; Σιάτιστα- Πτολεμαΐδα- Γιάννενα
Μοτοσυκλέτα
Fiat Punto Adve
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Πτολεμαΐδα
Εγώ στο Fiat ούτε τζελ μπορώ να βάλω ούτε ανατομικά προσθετικά..
Τώρα όσον αφορά τον ήλιο και το τζελ μου φέρατε στο νου κάτι που έπαθε παιδικός κολλητός στα καράφλα βουνά της Σιάτιστας εν έτη 1990+ Ιούλιο μήνα, Που τον έπιασε η γνωστή παροιμία "χεσε ψιλά και αγνάντευε " ΑΛΛΆ υπολόγιζε χωρίς τον ξενοδόχο. Αφού "έβγαλε τον σβερκο'τ ή αλλιώς "έσφαξε τον συμπεθερο" δεν είχε άλλο τρόπο καθαριότητας από μια αγνή, καθαρή και οξυγονουχα πέτρα όμως δεν πέρασε από το μυαλό του η θερμοκρασία του συγκεκριμένου λίθου Και την ακούμπησε δίχως δεύτερη σκέψη στο επίμαχο σημείο με αποτέλεσμα στιγμιαίου τσιριχτου ήχου Όπως σβήνεις το τσιγάρο στο σάλιο, αργοκυλοντας δάκρυ πόνου εκ του αριστερού οφθαλμού ,Όμως σοφότερος από αυτή του την εμπειρία την δεύτερη και τρίτη πέτρα πρώτα την ΈΦΤΥΣΕ PraisingRollingRollingRollingRollingRolling
 
Top Bottom