Αλλαγή εργάτη

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Για εμένα, το καλύτερο crypton R 115, που έβγαλε από 2005-2007!!
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Αν μπορεις παρε το καινουργιο,το 115 s
Ολα τα τεστ το βγάζουν εξαιρετικο!
Είμαι made in china το 135 είναι made in japan... Αυτό τα λέει όλα και το γράφει κιόλας... Το καλύτερο είναι αυτό που λέει ο Αποστόλης
 

The Owl.

well know member
Δημοσιεύσεις
2.024
Όνομα
George
Είμαι made in china το 135 είναι made in japan... Αυτό τα λέει όλα και το γράφει κιόλας... Το καλύτερο είναι αυτό που λέει ο Αποστόλης
κινέζικο...;τι διαολο τους ξεγέλασε όλους κ το βγαζουν τοπ;...
Δλδ να μεινω με το Τ110;
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Φίλος έχει το προηγούμενο μοντέλο και το πάει στο συνεργείο συχνά τις yamaha και του λέει ο μάστορας κοίτα εδώ made in china πάρε του 2005 το μοντέλο να έρχεσαι μόνο για λάδια όλα τα άλλα κινέζικα.... Εκτός από το 135... Γαματα βγάζουν και τα innova αλλά βαράνε μπιέλα από το εργοστάσιο...
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Ψάξε, μας είπε και για το καινούριο ότι είναι Κίνα... Τώρα τη να σου πω έτσι μας είπε και τις yamaha κιόλας... Έψαχνα και εγώ να αλλάξω εργάτη...
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Αμα δεν έχετε εμπεδώσει ακόμα ότι την τελευταία 15ετία οι μεγάλοι κατασκευάζουν σε θυγατρικά εργοστάσια στην Κίνα, τότε...

Τα αΜάχα φτιάχνονται από την Jianshe στα βάθη τσι Κίνας, η οποία επίσης παράγει τα ίδια ακριβώς μηχανάκια με την ονομασία Gemini ;)

Μ' αρέσει επίσης που ψάχνετε ακόμα αμιγώς ιαπωνικό μικρό την τελευταία 20ετία...μια ατέρμονη συζήτηση abcdefghgk
 

The Owl.

well know member
Δημοσιεύσεις
2.024
Όνομα
George
Αμα δεν έχετε εμπεδώσει ακόμα ότι την τελευταία 15ετία οι μεγάλοι κατασκευάζουν σε θυγατρικά εργοστάσια στην Κίνα, τότε...

Τα αΜάχα φτιάχνονται από την Jianshe στα βάθη τσι Κίνας, η οποία επίσης παράγει τα ίδια ακριβώς μηχανάκια με την ονομασία Gemini ;)

Μ' αρέσει επίσης που ψάχνετε ακόμα αμιγώς ιαπωνικό μικρό την τελευταία 20ετία...μια ατέρμονη συζήτηση abcdefghgk

Νταξ ρε Νικολα συμπαθά μας...εμπαθεις ανθρωποι ειμαστε της παλαι ποτε χωρας του ανατελοντως ηλιου.
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Νταξ ρε Νικολα συμπαθά μας...εμπαθεις ανθρωποι ειμαστε της παλαι ποτε χωρας του ανατελοντως ηλιου.

Ακόμα και το Τρανσαλπ σου μανούλα μου, στην Ιταλία φτιαχνόσαντο :D


Γιαπωνεζόφιλος είμαι κι εγώ, αλλά μερικά είναι αυτονόητα τα τελευταία 20 χρόνια...:p
 
Top Bottom