The Padawan, Ενα Moto Guzzi V85TT και ένα Royal Enfield Himalayan σε μια βόλτα Αττική και Κορινθία

R.E.H

member
Δημοσιεύσεις
1.213
Μοτοσυκλέτα
Royal Enfield Himalayan
Όνομα
Παναγίωτης
Περιοχή
Νίκαια
Καλοτάξιδο και τυχερό νάναι το παιδί Παναγιώτη και να αξιωθείτε σε πολλές υπέροχες μοτοβόλτες παρέα! Smileys drinking beer Emoticon
Σε ευχαριστώ Σάββα, καλοτάξιδα και τυχερά να είναι τα παιδιά ολων μας !!!Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

The Owl.

well know member
Δημοσιεύσεις
2.024
Όνομα
George
Ως γεννια εχουμε την πολυτελεια να μαθουμε (με τον ορθο τροπο) στα παιδια μας τα χομπι που εμεις δεν μαθαμε σωστα.
δεν πρεπει να χασουμε αυτο το τεραστιο πλεονεκτημα!
ευγε Παναγιωτη!
 

R.E.H

member
Δημοσιεύσεις
1.213
Μοτοσυκλέτα
Royal Enfield Himalayan
Όνομα
Παναγίωτης
Περιοχή
Νίκαια
Μια στιγμή που κάθε γονιός θέλει να ζήσει....
..
Να βολταρει μαζί με τα παιδιά του ...

Αυτό που κάνουμε είναι να δημιουργούμε αναμνήσεις γιατί στο τέλος αυτές μένουν ....Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.168
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Έχοντας πλέον ζήσει την εμπειρία αυτή με τις κόρες ως συνεπιβάτες σε διάφορα ταξιδια αλλά και με την μεγάλη ως συνταξιδιωτισσα με δικό της μεκανακι ...σε καταλαβαίνω 1000%...
να βάλεις όμως μέσα στο μυαλό σου ότι οι βόλτες του μετά από ένα χρονικό σημείο θα είναι αυτόνομες με την παρέα του.....
Εγώ εκπαιδεύω την μικρότερη πλέον αμαζόνα του σπιτιού...
Εύγε Παναγιώτη....η χαρά που θα περνεις απο τα χλμ που θα γράφει αυτόνομα ....θα είναι απερίγραπτη !!!

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

R.E.H

member
Δημοσιεύσεις
1.213
Μοτοσυκλέτα
Royal Enfield Himalayan
Όνομα
Παναγίωτης
Περιοχή
Νίκαια
Έχοντας πλέον ζήσει την εμπειρία αυτή με τις κόρες ως συνεπιβάτες σε διάφορα ταξιδια αλλά και με την μεγάλη ως συνταξιδιωτισσα με δικό της μεκανακι ...σε καταλαβαίνω 1000%...
να βάλεις όμως μέσα στο μυαλό σου ότι οι βόλτες του μετά από ένα χρονικό σημείο θα είναι αυτόνομες με την παρέα του.....
Εγώ εκπαιδεύω την μικρότερη πλέον αμαζόνα του σπιτιού...
Εύγε Παναγιώτη....η χαρά που θα περνεις απο τα χλμ που θα γράφει αυτόνομα ....θα είναι απερίγραπτη !!!

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έτσι είναι Στέλιο, ανοίγουν τα φτερά τους και πετάνε

Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon
 
Top Bottom