SYM St200 Euro 5

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.827
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Μόνος σου μιλάς μόνος σου απαντάς; Σε έχουν περάξει οι κραδασμοί του SYM.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth abcdefghgk Yes Yes Yes
Ναι ρε έχει κραδασμούς αυτό με κρατάει ζωντανό στην εθνική αχαχαχαχ δημόσιος κίνδυνος Μανώλη
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Όχι μωρέ δεν γλυστραει τόσο πολύ κουνάει απίστευτα όταν αφήνεις τα χέρια σου. Το πήγα από εκεί που το πήρα και μου είπαν όταν αλλάξεις τα λάστιχα θα γίνει Japan χααχαχαχ
Δεν θα φτιάξει με τα λάστιχα, έχεις κουτί πίσω;
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.827
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Δεν θα φτιάξει με τα λάστιχα, έχεις κουτί πίσω;
Ναι έχω όταν το βγάζω δεν κουνάει πολύ σχεδόν καθόλου με το κουτί είναι ρίσκο να τρέχεις και να αφήσεις χέρια μια φορά την πάτησα τρόμαξα
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ναι έχω όταν το βγάζω δεν κουνάει πολύ σχεδόν καθόλου με το κουτί είναι ρίσκο να τρέχεις και να αφήσεις χέρια μια φορά την πάτησα τρόμαξα
Ολα τα SYM άμα δεν φτιάξεις τα ελατήρια μπροστά δεν...
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.827
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Ολα τα SYM άμα δεν φτιάξεις τα ελατήρια μπροστά δεν...
Δεν θα κάνω τίποτα Μανώλη δεν αξίζει για την δουλειά που το έχω μια χαρά είναι . Εργάτης θα είναι σπίτι δουλειά πρέπει να πάρω μια μεγάλη για τσάρκες αλλά ακόμα όχι έχω άλλες ανάγκες ξέρεις
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Δεν θα κάνω τίποτα Μανώλη δεν αξίζει για την δουλειά που το έχω μια χαρά είναι . Εργάτης θα είναι σπίτι δουλειά πρέπει να πάρω μια μεγάλη για τσάρκες αλλά ακόμα όχι έχω άλλες ανάγκες ξέρεις
Και το Citycom τα ίδια έκανε
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.827
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Και το Citycom τα ίδια έκανε
Ότι είναι το φτυάρι είναι και ο κατιμας χαχαχα μόνο Χόντα Μανώλη μου. Με βλέπω κάνα φορζα 750 και θα ταξιδεύω ξεκούραστα χαχαχα γιατί ψέματα λέω
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ότι είναι το φτυάρι είναι και ο κατιμας χαχαχα μόνο Χόντα Μανώλη μου. Με βλέπω κάνα φορζα 750 και θα ταξιδεύω ξεκούραστα χαχαχα γιατί ψέματα λέω
Forza= Αρχοντιά...
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Είχα το Ε4 κοντά 4 χρόνια, τέρμα αξιόπιστο, το συντηρούσα μόνος μου, μέχρι που ήρθε η ώρα του μεγάλου σέρβις και τα χαλάσαμε με το Γκοργκόλη, γιατί τα λεφτά που ζητούσαν για μεγάλο σέρβις ήταν το 1/8 της τιμής του σκούτερ, οπότε δεν...
Περάσαμε ωραία μαζί πάντως, κάνει ωραία ταξίδια, προφανώς και το Ε5 το ίδιο.

IMG_20181111_124103.jpgIMG_20190728_202239.jpgIMG_20190729_130455.jpgIMG_20190730_111228.jpgIMG_20200608_112630.jpgIMG_20201004_123043.jpgIMG_20210702_113549.jpgIMG_20210702_115946.jpgIMG_20210703_140156.jpgIMG_20210705_135032.jpg
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Επαμεινώνδα όταν λες μεγάλο σέρβις εννοείς ιμάντα κλπ της μετάδοσης μαζί με βαλβίδες - λάδια - φίλτρα - τακάκια?
Από ότι έχω δει έχουν φθηνά αναλώσιμα τα ΣΥΜ.
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Ναι αυτό εννοώ, όντως έχουν πιο φθηνά αναλώσιμα από τα υπόλοιπα της αγοράς, όμως έχουν τσιμπήσει και αυτά ένα 15-20%.
Το μεγάλο έπρεπε να το κάνω σε εξουσιοδοτημένο γιατί ο Γκοργκόλης έχει μια στρεβλή αντίληψη περί νόμων και κανονισμών και
δεν καλύπτει εγγυήσεις αν πας κάπου εκτός δικτύου.
Για το δικό μου πορτοφόλι ήταν υπερβολικά και κοροϊδία τα 220 ευρώ που μου ζήτησαν για ένα φθηνό και δημοφιλές σκούτερ, οπότε χωρίσαμε βελούδινα.
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ναι αυτό εννοώ, όντως έχουν πιο φθηνά αναλώσιμα από τα υπόλοιπα της αγοράς, όμως έχουν τσιμπήσει και αυτά ένα 15-20%.
Το μεγάλο έπρεπε να το κάνω σε εξουσιοδοτημένο γιατί ο Γκοργκόλης έχει μια στρεβλή αντίληψη περί νόμων και κανονισμών και
δεν καλύπτει εγγυήσεις αν πας κάπου εκτός δικτύου.
Για το δικό μου πορτοφόλι ήταν υπερβολικά και κοροϊδία τα 220 ευρώ που μου ζήτησαν για ένα φθηνό και δημοφιλές σκούτερ, οπότε χωρίσαμε βελούδινα.
Βλέπω ΕΔΩ ότι το νέο στις 12.500 χλμ θέλει ιμάντα - μπίλιες - τακάκια γύρω στα 78 ευρώ.
Τα υπόλοιπα μέχρι τα 220 πώς τα υπολογίζουν? cdefghigi
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Πάρτε το ρε παιδιά, σάμπως εγώ θα πληρώνω;
Επαμεινώνδα δεν έχω ΣΥΜ ούτε υπάρχει κάποια άλλη πρόθεση πλην της γνώσεως, γι' αυτό ρωτάω.
Δεν υπάρχει θέμα υποστηρίξεως ή μη της μάρκας.
Αν θέλεις λες λεπτομέρειες να μάθουμε αν όχι νάσαι καλά για ότι μάθαμε μέχρι τώρα και σε άλλα με υγεία. Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon
 

Galaher

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Ηλικία
45
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Bmw f 650 gs
Aprilia sr 200 gt
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Περιοχή
Αχαρναι
Αυτό με τα sym όταν τα περνούμε γενικα μιλάω σε αλλες μαρκες θέλουν σερβις τα 20 με 24 χιλμ ενώ η sym καθε 12 λαδια καθε 3.000 ενώ πχ το δικό μου λέει ο κατασκευαστης καθε 10.000 ασχετα τι θα κάνω εγώ οποτε αν τα βαλεις κάτω σε σύνολο κοστους και με αλλα αναλωσιμη φρενα πχ που τελειώνουν ποιο νωρις ερχετε Η μια η άλλη περίπου και δεν πας ποιο συχνα στον μαστορα .... εκτος από την τιμή που διαφέρει αρκετα εδώ συμφωνώ και στην αξιοπιστια το έχουν δείξει τοσα χρονια .....
αλλα για μενα sym δεν ξέρω αν θα ξαναπάρω καλα χιλμ μα εχουμε όλοι με τα μικρα μεγάλα.
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Γιατί δε το έκανες μόνος σου όπως τα πρώτα?
Είχες ακόμα εγγύηση μετά από 4 χρόνια και ήθελες κάλυψη?
Ναι είχα αγοράσει επέκταση και δεν είχα χρόνο να ασχοληθώ εκείνη τη στιγμή.
 
Top Bottom