JAWA

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Πολύ όμορφη πρόταση Μάνο.
Η μόνη που φοβάμαι είναι η γιουρομοτορς...
Edit
Άσε που την τιμολόγησε παράλογα ακριβά.
Για την Γιουρομότορς δεν έχεις άδικό, αλλά 5500€ μου φαίνεται καλά..
 
N

notakos600

Guest

 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
5500 ευρω και ειναι καλα για μια μηχανη 350 cc που παλια την παιρνανε η μη εχονταις για japan και τωρα την βγαζουν οι κινεζοι (Αν και εχω μια νασταλγια για της jawa γιατι σε μια τετοια 350 cc οταν ειμουν 14 χρονων , εμαθα να οδηγαω με συμπλεκτη) , 4000 ευρω και πολυ της ειναι
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.293
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Ταμπούρο πίσω.Πλάκα μου κάνετε.

..... σαν ασχημη εμφανιση εννοεις ? ....... ή σαν μη αξιολογη ισχυ φρεναρισματος ..... ? cdefghig
Σαν ρετρο θα ελεγα πως ταιριαζει ..... σαν ισχυ δεν νομιζω οτι υστερει αλλα ετσι κι΄αλλοιως κυριως φρεναρουμε με το μπροστινο (α) και γι΄αυτο πλεον η παρουσια του μικροτερου και πιο αδυναμου πισω δισκοφρενου ....... στα σοβαρα μηχανακια .....!
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.415
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
..... σαν ασχημη εμφανιση εννοεις ? ....... ή σαν μη αξιολογη ισχυ φρεναρισματος ..... ? cdefghig
Σαν ρετρο θα ελεγα πως ταιριαζει ..... σαν ισχυ δεν νομιζω οτι υστερει αλλα ετσι κι΄αλλοιως κυριως φρεναρουμε με το μπροστινο (α) και γι΄αυτο πλεον η παρουσια του μικροτερου και πιο αδυναμου πισω δισκοφρενου ....... στα σοβαρα μηχανακια .....!
Θέλεις να το φτιάξεις retro look? ωραία συμφωνώ με το '70ς αλλά μην εξοπλίζεις και με '70ς μηχανολογικές εφαρμογές.
Συμφωνώ ότι το κυρίως φρένο είναι το μπροστινό αλλά το ταμπούρο είναι ταμπούρο με ό,τι αυτό συνεπάγεται,χρηστικότητα αλλά και look.
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.175
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Top Bottom