Fmx 650 γνωμες

Δημητρης

new member
Δημοσιεύσεις
52
Ηλικία
27
Περιοχή
θεσσαλονικη
Όνομα
δημητρης
Θα ήθελα να μου πείτε γνώμη για αυτό το μηχανακι παρακαλώ.
επίσης λέει ότι έχει άχνα στο χρώμα των πλαστικων.
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι ακριβώς είναι αυτό και αν είναι θέμα
Ευχαριστώ
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Σαν μοντέλο είναι ιδανικό για έναν που θα μεταπηδήσει απο παπί σε κάτι δυνατότερο. Αξιόπιστο μέχρι εκει που δεν πάει και γενικά εύκολο μοντέλο για πρώτη μεγάλη μηχανή.
Αχνα μάλλον εννοεί το πρώτο θόλωμα των πλαστικών απο την πολυκαιρία και την έκθεση στον ήλιο. Με μια καλή αλοιφή πιθανόν να σώζεται κιόλας.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Επίσης γράφει οτι θελει αλλαγή ελαστικων λόγο παλαιότητας.
Έχει 11.400 χλμ
Είναι καλό για αγορά ;
Τηλεδιαγνώσεις δεν ξέρω να κάνω φίλε μου. Μπορώ να σου πω γενικά για το μοντέλο, να σου πω τι σημαίνει άχνα, αλλά το αν είναι καλό συγκεκριμένα το μηχανάκι της αγγελίας, μόνο αν το δω απο κοντά. ooops
Βρίσκεις κάποιον που ξέρει απο μηχανές στην περιοχή σου και πηγαίνετε να το δείτε μαζί.
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.660
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Θα ήθελα να μου πείτε γνώμη για αυτό το μηχανακι παρακαλώ.
επίσης λέει ότι έχει άχνα στο χρώμα των πλαστικων.
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι ακριβώς είναι αυτό και αν είναι θέμα
Ευχαριστώ
Στα θετικα: Καλο στησιμο για motard ευκολοδηγητο,καλη ροπη στις χαμηλομεσαιες,αξιοπιστο.

Στα αρνητικα: λιγα αλογα-μετριο γκαζι,σελα-σανιδα που κουραζει μετα το μισαωρο,αεροψυκτο ειναι και με χρηση μεσα στην πολη ειδικα το καλοκαιρι ''αναβουν'' τα ποδια σου.
 

Δημητρης

new member
Δημοσιεύσεις
52
Ηλικία
27
Περιοχή
θεσσαλονικη
Όνομα
δημητρης
Τηλεδιαγνώσεις δεν ξέρω να κάνω φίλε μου. Μπορώ να σου πω γενικά για το μοντέλο, να σου πω τι σημαίνει άχνα, αλλά το αν είναι καλό συγκεκριμένα το μηχανάκι της αγγελίας, μόνο αν το δω απο κοντά. ooops
Βρίσκεις κάποιον που ξέρει απο μηχανές στην περιοχή σου και πηγαίνετε να το δείτε μαζί.
Καλά ναι προφανως
Εχω φίλο που θα το δει. Απλά με χλμ και τα ελαστικά λίγο προβληματιζομαι
 

Δημητρης

new member
Δημοσιεύσεις
52
Ηλικία
27
Περιοχή
θεσσαλονικη
Όνομα
δημητρης
Στα θετικα: Καλο στησιμο για motard ευκολοδηγητο,καλη ροπη στις χαμηλομεσαιες,αξιοπιστο.

Στα αρνητικα: λιγα αλογα-μετριο γκαζι,σελα-σανιδα που κουραζει μετα το μισαωρο,αεροψυκτο ειναι και με χρηση μεσα στην πολη ειδικα το καλοκαιρι ''αναβουν'' τα ποδια σου

για απλη καθημερινή χρήση το θέλω
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.660
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Επίσης γράφει οτι θελει αλλαγή ελαστικων λόγο παλαιότητας.
Έχει 11.400 χλμ
Είναι καλό για αγορά ;
Αλλαγη ελαστικων ειναι φυσιολογικο αμα ειναι παλια και ξερα υπολογισε κανα 200€ χλμ 11,400 αν ειναι πραγματικα αξιζει το κοπο

Καθαρο φαινεται στης φωτο η αχνα οπως σου λεει ο Αποστολης πιο πανω λυνεται με αλοιφη
 
Top Bottom