Eαρινη μαζωξη στην Ναυπακτο Κυριακη 15 Μαρτιου ΑΚΥΡΗ

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.155
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Αυτό το ΣΚ δυστυχώς με πιάνει πρωινή βάρδια στη δουλειά και δεν θα καταφέρω !! Να περάσετε όμορφα και με μέτρο οι καφέδες!! Greeting


οποτενες να γινει και αλλαγή μηχανοδηγου για τους απ απαν βολταράιους ,,, (ε ρε πως τα μιλαω αυτα τα Ελληνικος ουτε της Φιλολογιας να μανα),
εάν δεν υπαρξει αλλος μηχανοδηγός θα αναλαβω εγω αυτον τον ρόλο :D:D:D:D
abcdefghabcdefghabcdefgh

 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
οποτενες να γινει και αλλαγή μηχανοδηγου για τους απ απαν βολταράιους ,,, (ε ρε πως τα μιλαω αυτα τα Ελληνικος ουτε της Φιλολογιας να μανα),
εάν δεν υπαρξει αλλος μηχανοδηγός θα αναλαβω εγω αυτον τον ρόλο :D:D:D:D
abcdefghabcdefghabcdefgh
Κάρβουνα να φουλάρεις!!! :p:p:p:p
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.285
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Καλό θα είναι να πείτε ποιοι θ ακολουθήσουν οδοντωτό,και ποιοι ταχεία, για να το γνωρίζουν και οι μηχανοδηγοι!!
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Παλικαρια καταλαβαινω την ανησυχια ορισμενων σχετικα με τον ιο.Η μαζωξη γινεται σε ανοιχτο χωρο κατι που περιοριζει τον κινδυνο.Μεγαλα παιδια ειμαστε και ξερουμε να προφυλαχτουμε.

Η μαζωξη θα γινει ετσι και αλλιως.Οποιος εχει επιφυλαξεις,τις οποιες κατανοω, καλο ειναι να μην ακολουθησει.


Οσοι ειμαστε εκει,και το λεω πολυ σοβαρα,πρεπει να κανουμε οτι ειναι δυνατον για να μην φερουμε καποιους σε δυσκολη θεση.Χειραψιες,αγκαλιες και φιλια πιστευω οτι θα ηταν καλο να τα αποφυγουμε.


ΥΓ Θα παρακαλεσω να μην συνεχιστει εδω η κουβεντα για τον ιο.
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.285
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Nα ρωτησω οι φιλοι απο εθνικη Σταθμος 14 - Κορινθο - Ριο με τι ταχυτητες πανε ενκα οτι ειμαι κουλαδι εγω ???
Μην ανησυχείς!
Οι ταχύτητες μας κινούνται σε λογικά πλαίσια!
Βόλτα πάμε έτσι κι αλλιώς!
 

tzeronymo

new member
Δημοσιεύσεις
113
Ηλικία
61
Περιοχή
ΠΕΡΑΜΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA CBF 1000 - HONDA SUPRA X 125
Όνομα
Σπυρος
Περιοχή
ΠΕΡΑΜΑ
οκ απλα ρωταω διοτι εαν υπαρχουν 50 μοτοπαρεες εχω παει με τους μισους ΙΣΩΣ ελαχιστοι πανε βολτα οι αλλοι πανε motogp και καλα κανουν ετσι για την ιστορια λεω οκ καιρου επιτρεποντως ειμαι παρων
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
οκ απλα ρωταω διοτι εαν υπαρχουν 50 μοτοπαρεες εχω παει με τους μισους ΙΣΩΣ ελαχιστοι πανε βολτα οι αλλοι πανε motogp και καλα κανουν ετσι για την ιστορια λεω οκ καιρου επιτρεποντως ειμαι παρων

Μην σε απασχολει Σπυρο.Εδω δεν προσπαθει κανεις να αποδειξει κατι.
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Εγώ πάντως Κούλη, Διμητσο και Στέλιο θα τους ασπάστω ,έστω και απαλά, τους πεθύμησα πολύ!
Είναι και γλυκύτατοι(νταξ ο beast όχι και τόσο,μην υπερβάλουμε....).

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.285
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Θα
Εγώ πάντως Κούλη, Διμητσο και Στέλιο θα τους ασπάστω ,έστω και απαλά, τους πεθύμησα πολύ!
Είναι και γλυκύτατοι(νταξ ο beast όχι και τόσο,μην υπερβάλουμε....).

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θα έχω μια φώτογραφια μου μαζί (κορνιζαρισμενη) ν ασπαστεις αυτή!!!
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
οκ απλα ρωταω διοτι εαν υπαρχουν 50 μοτοπαρεες εχω παει με τους μισους ΙΣΩΣ ελαχιστοι πανε βολτα οι αλλοι πανε motogp και καλα κανουν ετσι για την ιστορια λεω οκ καιρου επιτρεποντως ειμαι παρων

Μην κοιτάς που ο @Beast έχει bandit και φοβάσαι πως θα πηγαίνει υπερηχητικά. Το μηχανάκι είναι φτιαγμένο για ηπερηχητικές ταχύτητες. Ο Κούλης μπορεί να το πάει και αργά όμως.
Αλλιώς ακολουθείς το γκρουπ των πενφέδων που έτσι κι αλλιώς αργά θα πηγαίνουν. Τα γεωργικά μηχανηματα δεν είναι φτιαγμένα για τρέξιμο. Laugh
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.155
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μην κοιτάς που ο @Beast έχει bandit και φοβάσαι πως θα πηγαίνει υπερηχητικά. Το μηχανάκι είναι φτιαγμένο για ηπερηχητικές ταχύτητες. Ο Κούλης μπορεί να το πάει και αργά όμως.
Αλλιώς ακολουθείς το γκρουπ των πενφέδων που έτσι κι αλλιώς αργά θα πηγαίνουν. Τα γεωργικά μηχανηματα δεν είναι φτιαγμένα για τρέξιμο. Laugh

 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Έχω έναν φίλο που κρέμεται έτσι στις στροφές απο το τιμόνι, χωρίς λόγο. Νομίζει πως πηγαίνει γρήγορα.abcdefghgk

Όπως βλέπω το βιντεο τα οχήματα να κινούνται πρέπει να πηγαίνει ίσα και με ....48 χλμ/ώρα!Rolling


Υ.Γ Χωρίς πλάκα. Επαγγελματικά μιλώντας, το κρέμασμα απο το τιμόνι δεν προσφέρει τις περισσότερες φορές απολύτως τίποτα σε ταχύτητα στριψίματος και 95 στις 100 φορές είναι απλά λάθος. Υπο συνθηκες μόνο είναι απαραίτητο ή και σωστό.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Τι λες τώρα; Ξύνει βυζιά ο τύπος!
Αυτό δεν σημαίνει ούτε πως πάει γρήγορα, ούτε πως οδηγάει σωστά.
Ειδικά για μια ψηλή μηχανή (όπως GS, Vara, Capo,990, κλπ) το να βγάζεις το σώμα έξω απο την σέλα και να κρεμιέσαι στο τιμόνι είναι απλά λάθος.
 

nikoszavi

new member
Δημοσιεύσεις
54
Ηλικία
34
Όνομα
NIKOS ZAVITSANOS
Παλικαρια καταλαβαινω την ανησυχια ορισμενων σχετικα με τον ιο.Η μαζωξη γινεται σε ανοιχτο χωρο κατι που περιοριζει τον κινδυνο.Μεγαλα παιδια ειμαστε και ξερουμε να προφυλαχτουμε.

Η μαζωξη θα γινει ετσι και αλλιως.Οποιος εχει επιφυλαξεις,τις οποιες κατανοω, καλο ειναι να μην ακολουθησει.


Οσοι ειμαστε εκει,και το λεω πολυ σοβαρα,πρεπει να κανουμε οτι ειναι δυνατον για να μην φερουμε καποιους σε δυσκολη θεση.Χειραψιες,αγκαλιες και φιλια πιστευω οτι θα ηταν καλο να τα αποφυγουμε.


ΥΓ Θα παρακαλεσω να μην συνεχιστει εδω η κουβεντα για τον ιο.
Εγώ λέω Φύγαμε για ναυπΑκτο με κορόναααα βαιρους η χωρίς χαχα!! θα είμαστε εκεί. 9μιση αμφιλοχια κύριε διαχειριστα!
 
Top Bottom