Daytona T310

N

notakos600

Guest
Για εργάτη πάντως, αν αγόραζα τώρα ( και δεν είχα το ΧΤ) θα πήγαινα καρφί για scooter.
Ότι θα χαλαστώ με ζόντες, ζάντες και μπουλόνια το θεωρώ σίγουρο.
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Πανο σε σύγκριση με το bandit που εχεις θα σου φανει ο κινητηρας του πολυ πιο αδυναμος και θα ξενερωσεις. . Αν ειναι να περιμενεις το 750 - 800 ή οπως τελικα το ονομασει.

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πανο οτι ειπε ο απαπαν.....
μην κοιτας μονο τα βουνισια στροφιλικια....

Πανο οτι λεει ο αποπαν κι ο παραπαν!
Μη δωσεις αυτο που εχεις για υποδεεστερο μοτο σε δυναμη !!Θα ξενερωσεις τη ζωη σου!!!
Παθων!!!!!
σε όλα τα ταξίδια και τώρα το καλοκαίρι που έγραψα τόσα χιλιόμετρα πάνω από 140 δεν πήγα.... Δεν ξέρω ίσως να περιμένω το ποιο δυνατό....
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
σε όλα τα ταξίδια και τώρα το καλοκαίρι που έγραψα τόσα χιλιόμετρα πάνω από 140 δεν πήγα.... Δεν ξέρω ίσως να περιμένω το ποιο δυνατό....
Ζοριζεται να τα πιασει και αυτα, ασε που σε μια προσπεραση θα σε κρεμασει.
 

Buckley

member
Δημοσιεύσεις
860
Ηλικία
58
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Husky wr 390
Όνομα
Παναγιώτης
Έχει ενα αερόψυκτο ο μπούκλης



GreetingGreeting

Τι σχέση έχουν τα 4 6κύλινδρα του Μπούκλη με τα σύγχρονα αυτά Κινέζικα κατασκευάσματα ρε ?
ΥΓ και ένας να πει στον Ινδιάνο ότι το καθημερινό λέγεται εργάτης ή μουλάρι ,άκου υπηρέτρια Rolling
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης
στη ναξο παντως το ζοντες ηταν αναρπαστο...
το παιδι που τα νοικιαζε και το ζητησα αλλα δεν ηταν διαθεσιμο,και δεν ειχε μονο ενα κομματι,μου ειπε οτι δουλευει ρολοι.Εννοειτε οτι για νοικιαρικο ειχαν περασει κανιβαλοι απο πανω και χλμ ειχαν μαζεψει,διοτι και το νησι δεν ειναι μια σταλια
 
N

notakos600

Guest
στη ναξο παντως το ζοντες ηταν αναρπαστο...
το παιδι που τα νοικιαζε και το ζητησα αλλα δεν ηταν διαθεσιμο,και δεν ειχε μονο ενα κομματι,μου ειπε οτι δουλευει ρολοι.Εννοειτε οτι για νοικιαρικο ειχαν περασει κανιβαλοι απο πανω και χλμ ειχαν μαζεψει,διοτι και το νησι δεν ειναι μια σταλια

Μακάρι να δουλεύουν και του χρόνου...
Πρόπερσι είχα πάει Σαντορίνη κι είχα νοικιάσει DT 125 LC εικοσαετίας...ok το μηχανάκι γάζωνε.
 

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης
Μακάρι να δουλεύουν και του χρόνου...
Πρόπερσι είχα πάει Σαντορίνη κι είχα νοικιάσει DT 125 LC εικοσαετίας...ok το μηχανάκι γάζωνε.
Τι να σου ρε φιλε,παντως απο κοντα που το ειδα,δεν το λες της πλακας με τιποτα..
 

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ

Galaher

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Ηλικία
45
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Bmw f 650 gs
Aprilia sr 200 gt
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Περιοχή
Αχαρναι
Εγώ έχω ακούσει κάποια προβληματάκια πχ δεν άνοιγε η τάπα να βάλεις βενζινα βασικά κάποιες ηλεκτρολογικές βλάβες που βασικά έχουν τα ποιο πολλά στις μερες μας εκεί πάσχουν
 

S.P

new member
Δημοσιεύσεις
34
Ηλικία
36
Περιοχή
ιλιον
Μοτοσυκλέτα
XLV 65O
Όνομα
Παναγιωτης
Αυτός ο Anton έχει πολύ πλάκα!!!Απογηωνεται το μηχανάκι λέει!!!abcdefghgΜου είναι συμπαθής ο τύπος τώρα για τα zontes αν θες καινούργιο μηχανάκι για μέσα στην πόλη και λίγο παραέξω δεν κακό για 4000€ που έχει,ξαναλέω καινούργιο!!!Οι συγκεκριμένοι τύποι λένε 6000 χλμ αξιόπιστα,αστεία μου φαίνονται αυτά εάν ένα μηχανακι δεν κάνει τουλάχιστον 80.000χλμ χωρίς να πάθει το παραμικρό για εμένα δεν είναι αξιόπιστα.Ο χρόνος θα δείξει.
 

chrisf

member
Δημοσιεύσεις
1.063
Ηλικία
44
Περιοχή
Petroupolis Athens
Μοτοσυκλέτα
suzuki bandit 650 s 2009
Όνομα
Χρήστος
Σήμερα κουβεντιαζα με έναν ιδιοκτήτη του.το έχει ένα 4μηνο, πήγε διακοπές με αυτό.το μόνο θέμα του είναι το sleep modeπου μπαίνει οπότε γουστάρει.επισης συναγερμό δεν παίρνει.αρα θέματα με ηλεκτρικά...

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom