Caponord ETV 1000 -2001 mini long term review

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Η στιγμη που το CAPO εχει 5000 κλικ, αλλα κανενας δεν ακουμπα! cdefghi
Εγώ ανησυχώ μην αρχίσουν και το παίρνουν και καταλάβουν με πόσα λίγα λεφτά μπορούν να γίνουν μάγκες! Stoned Emoticon
Μετά θα πρέπει να πάρουμε κουκούλες και αντικλεπτικά και συναγερμούς επειδή όλοι Capo θα θέλουν και δεν υπάρχουν! :cool:
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Εγώ ανησυχώ μην αρχίσουν και το παίρνουν και καταλάβουν με πόσα λίγα λεφτά μπορούν να γίνουν μάγκες! Stoned Emoticon
Μετά θα πρέπει να πάρουμε κουκούλες και αντικλεπτικά και συναγερμούς επειδή όλοι Capo θα θέλουν και δεν υπάρχουν! :cool:
Θα κανουμε εισαγωγες, Stoned Emoticon μην ανυσυχει το επενδυτικο κοινο!
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Ευχαριστώ παιδιά.
Μην τα παρεις μετροιτις αυτα που εγραψα, προσωπικα εγω.
Δεν το γνωριζω το μηχανακι ουτε εχω αποψη για τα συγκεκριμενα!
Καλημερα. Smileys drinking beer Emoticon
 

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης
Μετατροπή raid φαίνεται,αυτό δεν είναι κακό αξιολογώντας τις αναρτήσεις πχ που έχει το raid
Άλλωστε το raid βγήκε το 2004
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Αν πάει κάποιος σε μετατροπή Raid και υπάρχει ακόμη του Κοσμά, νομίζω εκείνο είναι η καλύτερη περίπτωση.

Προσωπικά αν ήθελα Raid, θα έψαχνα για γνήσιο Raid.
Με τον αριθμό παραγωγής του, να έχει και την συλλεκτική του αξία. But that's just me

Γενικά σε δύο φόρουμ που ασχολούνται με Απρίλια, δεν φαίνεται να γνωρίζει κάποιος για το συγκεκριμένο.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Απο όσα Raid βλέπω στο car.gr, αυτό θα πήγαινα να δω απο κοντά αν με ενδιέφερε Raid
 

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.651
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
συγνωμη αλλα επειδη δεν γνωριζω ρωταω,στην αγγελια αναφερει γνησιοι δισκοι συμπλεκτη 840 ευρω?????????cdefghig
 

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.651
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
συγνωμη αλλα επειδη δεν γνωριζω ρωταω,στην αγγελια αναφερει γνησιοι δισκοι συμπλεκτη 840 ευρω?????????cdefghig
Δεν κάνουν τόσο. Κάπου θα μπερδευτηκε με το συνολικό κόστος σερβις μαζί με αναρτήσεις revalving κλπ
 

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.651
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
Δεν κάνουν τόσο. Κάπου θα μπερδευτηκε με το συνολικό κόστος σερβις μαζί με αναρτήσεις revalving κλπ
και ομως και φτηνα τους πηρε ,εψαξα και βρηκα ΑΥΤΟ

 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
και ομως και φτηνα τους πηρε ,εψαξα και βρηκα ΑΥΤΟ

Θυμάμαι δίσκους όλοι να βάζουν της adige κάπου στα 150 ευρώ. Μιλάμε για μηχανές στα 100.000+
Δεν ξέρω πως προκύπτουν τέτοια ποσά και ποιοι τους βάζουν σε τέτοια ποσά. Προσωπικά και εγώ σε adige θα πήγαινα

Κι ένα hint.
Συνήθως αν πατινάρει ένα Caponord χωρίς να έχει φτάσει σε χλμ που να το δικαιολογούν, είναι τα ελατήρια. Κόστος όσο κοστίζει μια ροδέλα ανα ελατήριο. ή αν τα αλλάξεις όλα με καινούρια κανα 10ευρω το ένα.


Υ.Γ Μπορεί να πλήρωσα πολύ το Κάπο μου, αλλά με 20000 χλμ στο οδόμετρο (που το πήρα) θα κάνουν καιρό να με ανησυχήσουν τέτοια θέματα eye
 

stavrouliasp

new member
Δημοσιεύσεις
138
Ηλικία
45
Αν πάει κάποιος σε μετατροπή Raid και υπάρχει ακόμη του Κοσμά, νομίζω εκείνο είναι η καλύτερη περίπτωση.

Προσωπικά αν ήθελα Raid, θα έψαχνα για γνήσιο Raid.
Με τον αριθμό παραγωγής του, να έχει και την συλλεκτική του αξία. But that's just me

Γενικά σε δύο φόρουμ που ασχολούνται με Απρίλια, δεν φαίνεται να γνωρίζει κάποιος για το συγκεκριμένο.
Κοσμάς;
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Μάλλον δεν φοράει τις αναρτήσεις του raid το συγκεκριμένο.Ουτε το εμπρός φτερό.Θελει ψάξιμο...

H τιμη του δεν ειναι τιμη raid παντως.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Κοσμάς;
Ο Κοσμάς είναι ένα παιδί που είχε ένα απλό Caponord και το έκανε ολική μετατροπή σε Raid. Βαθύς γνώστης ο ίδιος σε τεχνικά είχε κάνει ότι βελτίωση χρειαζόταν και αρκετές που δεν χρειαζόταν.

Διάβασα όμως σήμερα πως το έδωσε.
Θα ήταν μια καλή περίπτωση μετατροπής στο τριχίλιαρο που το έδωσε.

Για Raid όποιος ενδιαφέρεται ας υπολογίζει το λιγότερο κανα τάληρο, give or take a few bucks!
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Συνεχίζω στο θέμα συμπλέκτη και ενημερώνω πως το Caponord φοράει μαμά adige δίσκους.
Με τον κωδικό της adige τους παίρνεις 105 ευρώ όπως έγραψε συμφορουμίτης εκει. Με τον κωδικό της Απρίλια προφανώς η τιμή εκτοξεύεται. Banging head
Επίσης διάβασα ταιριάζουν απο GS 650 πενφε. :eek:

Τους ζητάμε απο επίσημη BMW με κωδικο 21217705822
Το σετ περιλαμβάνει σιδερένιους, φιμπερένιους και ελατήρια στα 270 ευρώ όλα μαζί με την σφραγίδα της πενφέ ooops

κι αφού ταιριάζουν οι γνήσιοι πενφέ, ταιριάζουν και ιμιτασιόν πενφέ στα 40 ευρώ


Εντάξει, προς στιγμήν έκλασα μέντες με την τιμή των γνήσιων, αλλά επανήλθα! :cool:
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Συνεχίζω στο θέμα συμπλέκτη και ενημερώνω πως το Caponord φοράει μαμά adige δίσκους.
Με τον κωδικό της adige τους παίρνεις 105 ευρώ όπως έγραψε συμφορουμίτης εκει. Με τον κωδικό της Απρίλια προφανώς η τιμή εκτοξεύεται. Banging head
Επίσης διάβασα ταιριάζουν απο GS 650 πενφε. :eek:

Τους ζητάμε απο επίσημη BMW με κωδικο 21217705822
Το σετ περιλαμβάνει σιδερένιους, φιμπερένιους και ελατήρια στα 270 ευρώ όλα μαζί με την σφραγίδα της πενφέ ooops

κι αφού ταιριάζουν οι γνήσιοι πενφέ, ταιριάζουν και ιμιτασιόν πενφέ στα 40 ευρώ


Εντάξει, προς στιγμήν έκλασα μέντες με την τιμή των γνήσιων, αλλά επανήλθα! :cool:


Τα ιδια μου ζητουσαν για μαμα triumpf.Εδωσα 130 και εκανα την δουλεια μου.
 
Top Bottom