Camping στην Αρχαία Επίδαυρο, ΣΚ 23-24 Ιουλίου

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.154
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Ο Νίκος θα πάει απ ότι είπε από κει και πέρα οποίος θέλει.....

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.166
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μπα δεν πιστεύω να μην γίνει Μάνο!
Στο πρώτο ποστ αναφέρει ότι θα πάει εκεί το ΣΚ και οποίος ψήνεται μπορεί να ακολουθήσει είτε το διήμερο είτε ως μονοήμερη βόλτα.

Ίσως να μην μπαίνει τόσο συχνά στο φόρουμ και να μην τα έχει δει ακόμη.
Καλά δεν με νοιάζει κιόλας, εγώ μάλλον θα πάω αλλά νόμιζα ότι θα φεύγαμε μοτοσυκλετιστικά
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.827
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Καλά δεν με νοιάζει κιόλας, εγώ μάλλον θα πάω αλλά νόμιζα ότι θα φεύγαμε μοτοσυκλετιστικά
Ενταξει μέχρι την Πέμπτη άντε Παρασκευή υπάρχει χρόνος και λογικά θα ενημερώσει για το τυπικό.

Εγώ σκέφτομαι σοβαρά για Κυριακή για έναν καφέ μιας που έχω καιρό να πάω Επίδαυρο!
 
Δημοσιεύσεις
102
Ηλικία
47
Περιοχή
Svalbard
Μοτοσυκλέτα
Αύρα
Όνομα
Νίκος
Μπα δεν πιστεύω να μην γίνει Μάνο!
Στο πρώτο ποστ αναφέρει ότι θα πάει εκεί το ΣΚ και οποίος ψήνεται μπορεί να ακολουθήσει είτε το διήμερο είτε ως μονοήμερη βόλτα.

Ίσως να μην μπαίνει τόσο συχνά στο φόρουμ και να μην τα έχει δει ακόμη.
Παιδιά, συγγνώμη που δεν έγραψα νωρίτερα, αλλά είναι ακριβώς όπως τα λέει ο Γιάννης.
Κάτι η δουλειά, κάτι οι οικογενειακές υποχρεώσεις, δεν μπόρεσα να μπω νωρίτερα να γράψω.

Το ΣΚ στο κάμπινγκ εννοείται οτι ισχύει κανονικά. Μάνο, αν θες να πάμε παρέα φίλε πολύ ευχαρίστως αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να αποδράσω απο τη Παρασκευή. Αν θες να κατέβουμε παρέα το Σάββατο πρωί όμως ευχαρίστως.

Προς όλα τα φιλαράκια που σκέφτονται να έρθουν έστω και για βόλτα, έχω βάλει το τηλέφωνο μου στο προφίλ για επικοινωνία. Smileys drinking beer Emoticon
 
Δημοσιεύσεις
102
Ηλικία
47
Περιοχή
Svalbard
Μοτοσυκλέτα
Αύρα
Όνομα
Νίκος
Μέχρι στιγμής για μονοήμερη βόλτα -ενδεχόμενη ή σίγουρη- έχω σημειώσει τα εξής ονόματα:
1. Caesarsk
2. Wheelboy
3. Notakos600
4. Dacapo
5. NEK1000

Θα χαρώ να τα πούμε!
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Μέχρι στιγμής για μονοήμερη βόλτα -ενδεχόμενη ή σίγουρη- έχω σημειώσει τα εξής ονόματα:
1. Caesarsk
2. Wheelboy
3. Notakos600
4. Dacapo
5. NEK1000

Θα χαρώ να τα πούμε!
Εγω θα ενημερωσω στα σιγουρα αυριο το απογευμα. Επρεπε να έχω αλλάξει λάστιχα την περασμενη Παρασκευή. Δεν ηρθαν, έβγαλα την βόλτα των 500 χλμ οπως οπως. Τωρα υποτιθεται οτι αυριο θα τα εχω. Αν εχω αλλαξει λαστιχα αυριο μεχρι το βραδυ, τοτε Κυριακη είμαι σιγουρα εκει για καφε
 
Δημοσιεύσεις
102
Ηλικία
47
Περιοχή
Svalbard
Μοτοσυκλέτα
Αύρα
Όνομα
Νίκος
Μέχρι στιγμής για μονοήμερη βόλτα -ενδεχόμενη ή σίγουρη- έχω σημειώσει τα εξής ονόματα:
1. Caesarsk
2. Wheelboy
3. Notakos600
4. Dacapo
5. NEK1000

Θα χαρώ να τα πούμε!
Για να μην υπάρξει καμια παρεξήγηση, και καθότι οι καλοί λογαριασμοί κλπ κλπ, στη παραπάνω λίστα δεν έβαλα τον @apache διότι ανέφερε ότι θα κατέβει για ΣΚ και όχι μονοήμερη, έτσι;

Τώρα, από εκεί και πέρα, για εμένα μεγιστος σκοπός του ΣΚ είναι η απόλυτη χαλάρωση. Η Αύρα θα φύγει αύριο πρωί νωχελικά, θα κατέβει Επιδαυρο ράθυμα, θα αράξει κάτω από μια παχιά σκιά και δεν θα κουνηθεί μέχρι τη Κυριακή απόγευμα, ενώ ο αναβάτης της θα σέρνεται μεταξύ καφετέριας, σκηνής και παραλίας, κάνοντας OD σε παγωμένο καρπούζι και μπυρες...
Γιου χαβ μπιν γουορνΝτ.
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

well know member
Δημοσιεύσεις
2.375
Ηλικία
50
Περιοχή
Κρανίδι Αργολίδας. Φωκιανό Αρκαδίας.
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 640 ADV (07)
YAMAHA YZF600R (97) Thundercat
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης
Περιοχή
Κρανίδι Αργολίδας.
Για να μην υπάρξει καμια παρεξήγηση, και καθότι οι καλοί λογαριασμοί κλπ κλπ, στη παραπάνω λίστα δεν έβαλα τον @apache διότι ανέφερε ότι θα κατέβει για ΣΚ και όχι μονοήμερη, έτσι;

Τώρα, από εκεί και πέρα, για εμένα μεγιστος σκοπός του ΣΚ είναι η απόλυτη χαλάρωση. Η Αύρα θα φύγει αύριο πρωί νωχελικά, θα κατέβει Επιδαυρο ράθυμα, θα αράξει κάτω από μια παχιά σκιά και δεν θα κουνηθεί μέχρι τη Κυριακή απόγευμα, ενώ ο αναβάτης της θα σέρνεται μεταξύ καφετέριας, σκηνής και παραλίας, κάνοντας OD σε παγωμένο καρπούζι και μπυρες...
Γιου χαβ μπιν γουορνΝτ.
Να περάσετε όμορφα !
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.166
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Για να μην υπάρξει καμια παρεξήγηση, και καθότι οι καλοί λογαριασμοί κλπ κλπ, στη παραπάνω λίστα δεν έβαλα τον @apache διότι ανέφερε ότι θα κατέβει για ΣΚ και όχι μονοήμερη, έτσι;

Τώρα, από εκεί και πέρα, για εμένα μεγιστος σκοπός του ΣΚ είναι η απόλυτη χαλάρωση. Η Αύρα θα φύγει αύριο πρωί νωχελικά, θα κατέβει Επιδαυρο ράθυμα, θα αράξει κάτω από μια παχιά σκιά και δεν θα κουνηθεί μέχρι τη Κυριακή απόγευμα, ενώ ο αναβάτης της θα σέρνεται μεταξύ καφετέριας, σκηνής και παραλίας, κάνοντας OD σε παγωμένο καρπούζι και μπυρες...
Γιου χαβ μπιν γουορνΝτ.
Τελικά θα ξεκινήσω αύριο μιας και γιός έχει να βγεί σήμερα....ShotShotShotBcdefBcdefBcdef
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.827
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Τελικά θα ξεκινήσω αύριο μιας και γιός έχει να βγεί σήμερα....ShotShotShotBcdefBcdefBcdef
Γιατί βρίζεις το παιδί;

Αν δεν βγει τώρα πότε θα βγει;;;
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.166
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Για να μην υπάρξει καμια παρεξήγηση, και καθότι οι καλοί λογαριασμοί κλπ κλπ, στη παραπάνω λίστα δεν έβαλα τον @apache διότι ανέφερε ότι θα κατέβει για ΣΚ και όχι μονοήμερη, έτσι;

Τώρα, από εκεί και πέρα, για εμένα μεγιστος σκοπός του ΣΚ είναι η απόλυτη χαλάρωση. Η Αύρα θα φύγει αύριο πρωί νωχελικά, θα κατέβει Επιδαυρο ράθυμα, θα αράξει κάτω από μια παχιά σκιά και δεν θα κουνηθεί μέχρι τη Κυριακή απόγευμα, ενώ ο αναβάτης της θα σέρνεται μεταξύ καφετέριας, σκηνής και παραλίας, κάνοντας OD σε παγωμένο καρπούζι και μπυρες...
Γιου χαβ μπιν γουορνΝτ.
Σατανά....
 
Δημοσιεύσεις
102
Ηλικία
47
Περιοχή
Svalbard
Μοτοσυκλέτα
Αύρα
Όνομα
Νίκος
Δεν πειράζει φίλε Σοφιανέ, καλά να είμαστε και θα βρεθούμε.
Μανώλη θα κατέβουμε παρέα αύριο; Καλώς εχόντων των πραγμάτων θα είμαι στο πάρκινγκ πριν τα διόδια κατά τις 8.30. Μικρή αναμονή και αναχώρηση από την παλιά εθνική για κάτω...
 

R.E.H

member
Δημοσιεύσεις
1.212
Μοτοσυκλέτα
Royal Enfield Himalayan
Όνομα
Παναγίωτης
Περιοχή
Νίκαια
Βρίσκομαι είδη κάτω οικογενειακός (στο Νικόλας 2) για το υπόλοιπο του καλοκαιριού
οπότε όταν με το καλό φτάσετε και τακτοποιηθείτε σφυρίξτε ...
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.166
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Δεν πειράζει φίλε Σοφιανέ, καλά να είμαστε και θα βρεθούμε.
Μανώλη θα κατέβουμε παρέα αύριο; Καλώς εχόντων των πραγμάτων θα είμαι στο πάρκινγκ πριν τα διόδια κατά τις 8.30. Μικρή αναμονή και αναχώρηση από την παλιά εθνική για κάτω...
Θα βρεθούμε στο camping
 

Piktis

new member
Δημοσιεύσεις
68
Ηλικία
40
Όνομα
Δημήτρης
Όχι ότι ρωτάει κ κανείς αλλά είμαι κ εγώ εδώ. Αν έχει καμια σύναξη επικοινωνειστε από εδώ μέσα

Θα πάει κανείς θέατρο σήμερα;

Sent from my M2103K19PG using Tapatalk
 
Top Bottom