Beverly 500 2004

StepaS

well know member
Δημοσιεύσεις
3.187
Μοτοσυκλέτα
KTM 1290 Super Adventure S
Όνομα
Vagelis
Καλημέρες!!

Ένα φιλαράκι κοιτάζει το συγκεκριμένο μοντέλο. Το είχε κάνεις στο παρελθόν να μου πει τι θα πρέπει να προσέξει/να περιμένει για το συγκεκριμένο μοντέλο;
 

alexnoize

new member
Δημοσιεύσεις
197
Ηλικία
42
Περιοχή
ΣΕΡΡΕΣ
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI KLE 500, Triumph Tiger 955i
Όνομα
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Περιοχή
ΣΕΡΡΕΣ
Έχει ενα μήνα που πήρα το 500 μοντέλο του 07, οικονομικό πολύ για μένα και μέσα και έξω από την πόλη, χώρους κάτω από τη σέλα δεν έχει επειδή έχει μεγάλο μοτέρ.Να το κάνει μία βόλτα πες του και να το ανοίξει έως 140.Αν δεν έχει βιβλίο σέρβις αλλαγή ιμάντα κόστος 120 ευρώ γνήσιος βασικό.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Όταν τα κοιτούσα, είχα ενημερωθεί πως η Piaggio βγάζει 2 κινητήρες στα 500 κυβικά, που σε κάποια μοντέλα έτυχε και υπήρχαν παράλληλα. Ο ένας ζημιάρικος, ο άλλος αξιόπιστος. Νομίζω πως ο μικρότερος σε κυβικά (παρόλο που λένε και οι δύο 500 κυβικά) είναι ο αξιόπιστος. Δεν θυμάμαι όμως με σιγουριά.
Πες του να βολτάρει απο το φόρουμ των σκουτεράδων και να ρίξει την ερώτηση. Θα λάβει πολλές και κυρίως αξιόπιστες απαντήσεις.
 

StepaS

well know member
Δημοσιεύσεις
3.187
Μοτοσυκλέτα
KTM 1290 Super Adventure S
Όνομα
Vagelis
Έχει ενα μήνα που πήρα το 500 μοντέλο του 07, οικονομικό πολύ για μένα και μέσα και έξω από την πόλη, χώρους κάτω από τη σέλα δεν έχει επειδή έχει μεγάλο μοτέρ.Να το κάνει μία βόλτα πες του και να το ανοίξει έως 140.Αν δεν έχει βιβλίο σέρβις αλλαγή ιμάντα κόστος 120 ευρώ γνήσιος βασικό.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτό το άνοιγμα στα 140? Γιατί; Τι θα πρέπει να δει (ή να μην δει) σε αυτή την ταχύτητα;
Όταν τα κοιτούσα, είχα ενημερωθεί πως η Piaggio βγάζει 2 κινητήρες στα 500 κυβικά, που σε κάποια μοντέλα έτυχε και υπήρχαν παράλληλα. Ο ένας ζημιάρικος, ο άλλος αξιόπιστος. Νομίζω πως ο μικρότερος σε κυβικά (παρόλο που λένε και οι δύο 500 κυβικά) είναι ο αξιόπιστος. Δεν θυμάμαι όμως με σιγουριά.
Πες του να βολτάρει απο το φόρουμ των σκουτεράδων και να ρίξει την ερώτηση. Θα λάβει πολλές και κυρίως αξιόπιστες απαντήσεις.
Ναι, μάλλον θα του πω να γραφτεί σε κάποιο από αυτά τα φόρουμ για να μάθει περισσότερα.
 

alexnoize

new member
Δημοσιεύσεις
197
Ηλικία
42
Περιοχή
ΣΕΡΡΕΣ
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI KLE 500, Triumph Tiger 955i
Όνομα
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Περιοχή
ΣΕΡΡΕΣ
Να δει αν ακούγεται κανένας θόρυβος,θα καταλάβει.Και εμένα πριν το πάρω έτσι μου είπανε.Απλα σε φόρουμ το 500 το βγάζουν πολύ σκάρτο,αλλά ,η αλήθεια είναι ότι μπορεί να είναι λίγο αργό στη εκκίνηση αλλά μετά γίνεται χαμουλης.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom