29,30/4 -1/5/2023 Φλώρινα Πρεσπες

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.547
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Όπως πολύ καλά καταλάβατε μιλώ για 3ημερο 4ημερο Πρωτομαγιάς...
Ο τίτλος λέει το που....
θα επανέλθω με νεότερες πληροφορίες για ξενοδοχεία προκειμένου οποίος νομιζει οτι θέλει να εκδράμει together να κάνει τα κουμάντα του....


Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εξαιρετικά!!
Κωλύομαι ως γνωστόν.. διότι Νυμφέομαι!!
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.170
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Επανέρχομαι για μια ακόμη φορά για 2 διαδρομές που κατά την άποψή μου θα πρέπει να γίνουν....από όσους μπορούν και θέλουν...
Α) Φλώρινα Ψαράδες Αγ. Αχίλλειος Φλώρινα ...μια διαδρομή 117χλμ όπου αξίζει η βαρκάδα στους ψαράδες και στον Άγιο Αχίλλειο η βόλτα και μάσα μπούκα στο παλιό χωριό....η βαρκάδα είναι περίπου μια ώρα εκτός κι αν κάποιοι θέλουν να ανέβουν και στην σκητη οπότε το διωράκι είναι γεματο
Β) Φλώρινα Κρυσταλοπηγή Καστοριά Λεχοβο Ξινό νερό Φλωρινα
175χλμ όπου οι στάσεις για καφέ και κολατσιό είναι κατά βούληση και κατόπιν συνεννόησης
Το με ποια σειρά θα γίνουν τα δρομολόγια κι αν θα γίνουν και τα 2 εξαρτάται πάντα από την ημέρα άφιξης φυσικά και σίγουρα και από τα κέφια...εξυπακούεται ότι τίποτα δεν είναι υποχρεωτικό και καταναγκαστικό...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Επανέρχομαι για μια ακόμη φορά για 2 διαδρομές που κατά την άποψή μου θα πρέπει να γίνουν....από όσους μπορούν και θέλουν...
Α) Φλώρινα Ψαράδες Αγ. Αχίλλειος Φλώρινα ...μια διαδρομή 117χλμ όπου αξίζει η βαρκάδα στους ψαράδες και στον Άγιο Αχίλλειο η βόλτα και μάσα μπούκα στο παλιό χωριό....η βαρκάδα είναι περίπου μια ώρα εκτός κι αν κάποιοι θέλουν να ανέβουν και στην σκητη οπότε το διωράκι είναι γεματο
Β) Φλώρινα Κρυσταλοπηγή Καστοριά Λεχοβο Ξινό νερό Φλωρινα
175χλμ όπου οι στάσεις για καφέ και κολατσιό είναι κατά βούληση και κατόπιν συνεννόησης
Το με ποια σειρά θα γίνουν τα δρομολόγια κι αν θα γίνουν και τα 2 εξαρτάται πάντα από την ημέρα άφιξης φυσικά και σίγουρα και από τα κέφια...εξυπακούεται ότι τίποτα δεν είναι υποχρεωτικό και καταναγκαστικό...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Βάλε και το Νυμφαίο μέσα
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Επανέρχομαι για μια ακόμη φορά για 2 διαδρομές που κατά την άποψή μου θα πρέπει να γίνουν....από όσους μπορούν και θέλουν...
Α) Φλώρινα Ψαράδες Αγ. Αχίλλειος Φλώρινα ...μια διαδρομή 117χλμ όπου αξίζει η βαρκάδα στους ψαράδες και στον Άγιο Αχίλλειο η βόλτα και μάσα μπούκα στο παλιό χωριό....η βαρκάδα είναι περίπου μια ώρα εκτός κι αν κάποιοι θέλουν να ανέβουν και στην σκητη οπότε το διωράκι είναι γεματο
Β) Φλώρινα Κρυσταλοπηγή Καστοριά Λεχοβο Ξινό νερό Φλωρινα
175χλμ όπου οι στάσεις για καφέ και κολατσιό είναι κατά βούληση και κατόπιν συνεννόησης
Το με ποια σειρά θα γίνουν τα δρομολόγια κι αν θα γίνουν και τα 2 εξαρτάται πάντα από την ημέρα άφιξης φυσικά και σίγουρα και από τα κέφια...εξυπακούεται ότι τίποτα δεν είναι υποχρεωτικό και καταναγκαστικό...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θεωρώ πως οι Ψαράδες και η επίσκεψη Εθνικό Πάρκο Πρεσπών είναι must. Η Καστοριά από την άλλη, και εκφράζω εντελως προσωπική και υποκειμενική άποψη, είναι η ομορφότερη πόλη της Ελλάδας.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Θεωρώ πως οι Ψαράδες και η επίσκεψη Εθνικό Πάρκο Πρεσπών είναι must. Η Καστοριά από την άλλη, και εκφράζω εντελως προσωπική και υποκειμενική άποψη, είναι η ομορφότερη πόλη της Ελλάδας.
Συμφωνώ
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Μέσα τι να το κανεις; Αφού για αρκούδες θα έχεις στο ξενοδοχείο δυο χνουδωτά αρκουδάκια της αγάπης. Εμένα και το @Sapiokaravo
Ο Σαπιοκαραβος εκλεισε μονοκλινο με...... διπλο κρεβατι, θα σεβεσαι!
Βρες το λαθος! Tooth Happy
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Ο Σαπιοκαραβος εκλεισε μονοκλινο με...... διπλο κρεβατι, θα σεβεσαι!
Βρες το λαθος! Tooth Happy
Ο Σαπιοκαραβος καλά θα κάνει να έχει θηλυκή παρέα πάνω γιατί αλλιώς θα το πληρώσει πολύ ακριβά.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ο Σαπιοκαραβος καλά θα κάνει να έχει θηλυκή παρέα πάνω γιατί αλλιώς θα το πληρώσει πολύ ακριβά.
Μμμμ.... "Ολο λόγια είσαι....RollingRollingRollingRollingRolling
 

panskord

new member
Δημοσιεύσεις
8
Ηλικία
43
Περιοχή
Λαύριο Αττικη
Μοτοσυκλέτα
BMW GSA 1150
KTM 950 ADV
Όνομα
Παναγιώτης Σκόρδας
Καλησπέρα στην ομάδα. Δηλώνω συμμετοχή στην εκδρομή. Έχω κάνει ήδη την κράτηση στο ξενοδοχείο. Εκκρεμει αν φύγω την Παρασκευή η το Σάββατο. Σας ενημερώνω.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.416
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Έχουμε ενημερώσει το πρώτο ποστ με τις διαδρομές και με τις συμμετοχές , στην περίπτωση που δεν βλέπετε το όνομα σας ,μας ενημερώνετε ,πάμε δυνατά !
 
Τελευταία επεξεργασία:

dkamzelas86

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
408
Ηλικία
38
Περιοχή
ΦΛΩΡΙΝΑ
Όνομα
Δημήτρης
Επειδή μένω Φλώρινα, με το καλό να έρθετε να συναντηθούμε. Έχουμε μια μικρή δραστήρια ομάδα που γυρνάμε συνέχεια. Ότι θέλετε από πληροφορίες, μην διστασετε. Σαν διαδρομές θα σας πρότεινα να πάτε από Δροσοπηγή και να ανεβείτε στο Βίτσι και από εκεί να πέσετε Καστοριά.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Δωματιο κλείστηκε. Ζήτησα κοντά στον @stathispatras που είναι ήσυχο παιδί γιατί οι άλλοι κάνουν φασαρία και δεν θα με αφήσουν να κοιμηθώ. Οι παντρεμένοι με τους παντρεμένους και οι λεφτεροι με τα λαγκαβουλια τους
 

Conser

new member
Δημοσιεύσεις
111
Ηλικία
63
Περιοχή
Ρίο
Μοτοσυκλέτα
r1200gs 05'
Όνομα
Χρήστος
Περιοχή
Πάτρα
Όπως πολύ καλά καταλάβατε μιλώ για 3ημερο 4ημερο Πρωτομαγιάς...
Ο τίτλος λέει το που....
θα επανέλθω με νεότερες πληροφορίες για ξενοδοχεία προκειμένου οποίος νομιζει οτι θέλει να εκδράμει together να κάνει τα κουμάντα του....




Οι πρώτες σκέψεις για τις πιθανές διαδρομές :

Επανέρχομαι για μια ακόμη φορά για 2 διαδρομές που κατά την άποψή μου θα πρέπει να γίνουν....από όσους μπορούν και θέλουν...
Α) Φλώρινα Ψαράδες Αγ. Αχίλλειος Φλώρινα ...μια διαδρομή 117χλμ όπου αξίζει η βαρκάδα στους ψαράδες και στον Άγιο Αχίλλειο η βόλτα και μάσα μπούκα στο παλιό χωριό....η βαρκάδα είναι περίπου μια ώρα εκτός κι αν κάποιοι θέλουν να ανέβουν και στην σκητη οπότε το διωράκι είναι γεματο
Β) Φλώρινα Κρυσταλοπηγή Καστοριά Λεχοβο Ξινό νερό Φλωρινα
175χλμ όπου οι στάσεις για καφέ και κολατσιό είναι κατά βούληση και κατόπιν συνεννόησης
Το με ποια σειρά θα γίνουν τα δρομολόγια κι αν θα γίνουν και τα 2 εξαρτάται πάντα από την ημέρα άφιξης φυσικά και σίγουρα και από τα κέφια...εξυπακούεται ότι τίποτα δεν είναι υποχρεωτικό και καταναγκαστικό..


Οι συμμετοχές :
@esel Στέλιος ο Δεcποταc (2)
@caesarsk Σοφιανός (2)
@stathispatras Στάθης Πάτρα (2)
@panskord panos kordas (2)
@Sapiokaravo Χρηστάρας
@dikoukos Μήτσος ο καβασουλας

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom