το καναλι μου στο Υtube ''πεταξε'' παει..

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.827
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
@mallllias φαντάζομαι έχεις χάσει και το e-mail μιας και ο λογαριασμός του Ytube ειναι συνδεδεμένος με το e-mail!

Σωστά;
Ο δικός μου με ρωτάει αν έχεις χάσει μόνο το Ytube ή όλα για να μας πει…
 

mallllias

new member
Δημοσιεύσεις
151
Ηλικία
40
Όνομα
kostas
@mallllias φαντάζομαι έχεις χάσει και το e-mail μιας και ο λογαριασμός του Ytube ειναι συνδεδεμένος με το e-mail!

Σωστά;
Ο δικός μου με ρωτάει αν έχεις χάσει μόνο το Ytube ή όλα για να μας πει…
ναι ,παει εκεινο το μαιλ,αν το ειχα τωρα θα ειχα κ το καναλι πισω,
απο εκει ξεκινησαν ολα....
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.827
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
ναι ,παει εκεινο το μαιλ,αν το ειχα τωρα θα ειχα κ το καναλι πισω,
απο εκει ξεκινησαν ολα....

Μπες σε ΑΥΤΟ το λινκ και ακολούθησε τις οδηγίες.
Απο εκεί θα ανακτήσεις σιγουρα τον λογαριασμό!
 

mallllias

new member
Δημοσιεύσεις
151
Ηλικία
40
Όνομα
kostas
Μπες σε ΑΥΤΟ το λινκ και ακολούθησε τις οδηγίες.
Απο εκεί θα ανακτήσεις σιγουρα τον λογαριασμό!
Φιλε μου ηταν το 1ο που εγινε.... αστο...
Δε το ειδα μονο εγω το θεμα, το ειδανε και ατομα εξιδεικευμένα στο ιντερνετ, δικτυα και προγραμματισμο.
Ας μην επαναλαμβανομαστε.
Δυστυχώς η ψηφιακή πιστοποίηση υπερεχει της κοινης λογικης..
Θελω να πω πως προς το παρον δεν εχω ανεβασει καποιο ''πειστήριο'' θα ελεγα στο νεο καναλι
που να δηχνει οτι ειμαι το ιδιο ατομο με το παλιο
και δικαιολογημένα μερικοί ισως σκεφτουν οτι εγω δεν ειμαι εγω !!!
Βεβαια αυτο στα επομενα βιντεο θα ειναι πανεύκολο να το διαπιστώσει κανεις μονο κ μονο απο την 1η εμφανιση
του τενερε μου ας πουμε ,που ειναι νομιζω μοναδικο με αυτο το χρώμα.
Ε αργα η γρηγορα ολο κ καμια βολτα κ με το αλλο μοναδικο οχημα, το βαν, θα κανω , οποτε ''πειστηρια'' υπαρχουν.
Εγω θελω να μου βρει καποιος αυτον τον τροπο ,γιατι μονο αυτος έμεινε πλεον .
Δηλαδη θελω να απευθυνω στη google / ytube κ να τους πω,
(κοιτάξτε να δείτε ,οπως φενεται μεσα απο τα ακολουθα βιντεο επροκειτο για το ιδιο ατομο,εμενα δηλαδη,
δυστυχως ομως μετα απο μια λαθος χρηση, ο λογαριασμος μου παραβιαστηκε ,
αλλα οπως αποδυκνειεται απο τα βιντεο ειμαι εγω, θελω πισω το καναλι μου..
πειτε μου τι αλλο θέλεται για να σας αποδείξω πως εγω εκανα τα βιντεο αυτα, περαν του κωδικου που ειχα για το gmail.?? )
ΑΥΤΟ φιλε, αν υπαρχει τετοιος τροπος, που ειναι ο μονος που εμεινε, να παρω το καναλι πισω ,
τοτε ναι να το κανω και αυτο,
αλλα επειδη οπως ειπα πριν,
Δυστυχως η ψηφιακη πιστοποίηση ή η ψηφιακη ''λογικη'' υπερεχει της ανθρωπινης στις μερες μας ,
δλδ το τι βλεπω με τα ματια μου και το τι ακουω με τα αυτια μου,
ερχεται 2ο αν δε θυμασαι εναν κωδικο.
Δυστυχως.
 
Τελευταία επεξεργασία:

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.827
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Φιλε μου ηταν το 1ο που εγινε.... αστο...
Δε το ειδα μονο εγω το θεμα, το ειδανε και ατομα εξιδεικευμένα στο ιντερνετ, δικτυα και προγραμματισμο.
Ας μην επαναλαμβανομαστε.
Δυστυχώς η ψηφιακή πιστοποίηση υπερεχει της κοινης λογικης..
Θελω να πω πως προς το παρον δεν εχω ανεβασει καποιο ''πειστήριο'' θα ελεγα στο νεο καναλι
που να δηχνει οτι ειμαι το ιδιο ατομο με το παλιο
και δικαιολογημένα μερικοί ισως σκεφτουν οτι εγω δεν ειμαι εγω !!!
Βεβαια αυτο στα επομενα βιντεο θα ειναι πανεύκολο να το διαπιστώσει κανεις μονο κ μονο απο την 1η εμφανιση
του τενερε μου ας πουμε ,που ειναι νομιζω μοναδικο με αυτο το χρώμα.
Ε αργα η γρηγορα ολο κ καμια βολτα κ με το αλλο μοναδικο οχημα, το βαν, θα κανω , οποτε ''πειστηρια'' υπαρχουν.
Εγω θελω να μου βρει καποιος αυτον τον τροπο ,γιατι μονο αυτος έμεινε πλεον .
Δηλαδη θελω να απευθυνω στη google / ytube κ να τους πω,
(κοιτάξτε να δείτε ,οπως φενεται μεσα απο τα ακολουθα βιντεο επροκειτο για το ιδιο ατομο,εμενα δηλαδη,
δυστυχως ομως μετα απο μια λαθος χρηση, ο λογαριασμος μου παραβιαστηκε ,
αλλα οπως αποδυκνειεται απο τα βιντεο ειμαι εγω, θελω πισω το καναλι μου..
πειτε μου τι αλλο θέλεται για να σας αποδείξω πως εγω εκανα τα βιντεο αυτα, περαν του κωδικου που ειχα για το gmail.?? )
ΑΥΤΟ φιλε, αν υπαρχει τετοιος τροπος, που ειναι ο μονος που εμεινε, να παρω το καναλι πισω ,
τοτε ναι να το κανω και αυτο,
αλλα επειδη οπως ειπα πριν,
Δυστυχως η ψηφιακη πιστοποίηση ή η ψηφιακη ''λογικη'' υπερεχει της ανθρωπινης στις μερες μας ,
δλδ το τι βλεπω με τα ματια μου και το τι ακουω με τα αυτια μου,
ερχεται 2ο αν δε θυμασαι εναν κωδικο.
Δυστυχως.
Δεν θα επιμείνω παραπάνω απλά θα πω αυτό το τελευταίο.

Η Google δεν κοιτάζει μόνο κωδικούς, αν είναι εκτός Ελλάδος ο χάκερ σίγουρα μπορείς να τους πεις επίσης να κοιτάξουν από ποια περιοχή έχει γίνει το login την τελευταία φορά που άλλαξε ο κωδικός και από που γινόταν πριν την αλλαγή!
Αν οι τόποι είναι παντελώς διαφορετικοί τότε μπορεί και να το πάρεις πίσω!
Επίσης αν είχες βάλει ποτέ τον αριθμό του κινητού σου στη Google ως αριθμό επικοινωνίας ή ταυτοποίησης είναι ένα επιπλέον στοιχείο για να αποδείξεις ότι ήταν δικό σου.

Και στον μικρό μου είχα βάλει γνωστούς ΙΤηδες αλλά κανένας δεν καταφερε τίποτα, όλοι έλεγαν ξέχνα το… αλλά ο μικρός πείσμωσε και τα κατάφερε!

Smileys drinking beer Emoticon
 

mallllias

new member
Δημοσιεύσεις
151
Ηλικία
40
Όνομα
kostas
Θα πω μια μικρη ιστορια, μιας που αυτα που εγραψα στο προιγουμενο μηνυμα μου θυμησαν κατι προσφατο και αμεσα συσχετιζομενο με το τροπο που λειτουργουν τα πραματα,τη γραφειοκρατια δλδ.
Εχω ακτινιδια απο το 2014 μεχρι και σημερα,ετσι ζω.
Το 2018 εχασα 2 στρεμματα, 140 δεντρα δλδ, απο πλυμμηρα.
Εμεις οι αγροτες πληρωνουμε ασφαλεια στον ΕΛΓΑ ετσι ωστε αν ποτε παθουμε κατι απο καιρικα φενομενα να αποζημιωθουμε απο κει.
Ψιχουλα περνουμε να ξερεται.
Απο το 2018 μεχρι τωρα ,2022, ΔΕΝ εχω αποζημιωθει για τα χαμενα δεντρα ,εχω αποζημιωθει για τον καρπο μονο,οχι για τα δεντρα,ο καρπος αποζημιωνεται απο ΕΛΓΑ αλλα τα δεντρα απο τα ΠΣΕΑ.
Κ για τις 2 περιπτωσεις ομως ανθρωποι του ΕΛΓΑ ερχονται κ τα βλεπουν και κανουν αξιολογιση.
Τωρα ,πριν λιγες μερες ηρθαν για 3η φορα να τα δουνε,απο το 2018, γιατι λενε πως εφτασε ο καιρος αποζημιωσης και απο τα ΠΣΕΑ.
Αμην λεω.
Κ μου λενε, μεσα στο χωραφι αυτο,θελουμε τιμολογιο απο τα νεα δεντρα που αντικαταστησατε αλλα κ μια τραπεζικη συναλλαγη που να αποδυκνειει την αγορα αυτη,αυτο το ζητανε τωρα για κατι που εγινε το 2018.
Εγω χαμογελασα κ τους ειπα ,νατα ρε παιδια τα δεντρα, τα βλεπετε, ηρθατε να με ελενξετε, οριστε , κανουν μπαμ τα δεντρα που ειναι απο το 2014 και τα δεντρα που ξαναμπηκαν καινουργια το 2019 ,την επομενη χρονια απο την πλυμμηρα,το τιμολογιο τοχω ,αλλα για την αποδειξη απο τραπεζα οτι τα πληρωσα τοτε λιγο δυσκολο τους λεω.
Ααα κυριε Ρεστα,ειναι ο μονος δρομος μου λεει..
Με διαπερασαν 30000000 βολτ αστραπιαια στο ακουσμα αυτο.
Παλι καλα που βρηκα ακρη με τον προμηθευτη που ταχα παρει τοτε.
Και καταληγω,
οι ανθρωποι που ηρθαν να με ελενξουν ,ειδαν πραγματι,με τα ματια τους οτι εχω αντικαταστησει 140 δεντρα.
Ωραια, θα παρω την αποζημιωση,τα ψιχουλα.
Αλλα σε περιπτωση που εγω δεν εβρισκα αποδειξη τραπεζικης συναλλαγης του 2018 θαπερνα ενα τιποτα με μπολικο καθολου.
Ακομα δε την πειρα ,μη νομιζεται,
εεεχουμε καιρο ακομη.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Δεν θα επιμείνω παραπάνω απλά θα πω αυτό το τελευταίο.

Η Google δεν κοιτάζει μόνο κωδικούς, αν είναι εκτός Ελλάδος ο χάκερ σίγουρα μπορείς να τους πεις επίσης να κοιτάξουν από ποια περιοχή έχει γίνει το login την τελευταία φορά που άλλαξε ο κωδικός και από που γινόταν πριν την αλλαγή!
Αν οι τόποι είναι παντελώς διαφορετικοί τότε μπορεί και να το πάρεις πίσω!
Επίσης αν είχες βάλει ποτέ τον αριθμό του κινητού σου στη Google ως αριθμό επικοινωνίας ή ταυτοποίησης είναι ένα επιπλέον στοιχείο για να αποδείξεις ότι ήταν δικό σου.

Και στον μικρό μου είχα βάλει γνωστούς ΙΤηδες αλλά κανένας δεν καταφερε τίποτα, όλοι έλεγαν ξέχνα το… αλλά ο μικρός πείσμωσε και τα κατάφερε!

Smileys drinking beer Emoticon
Παρόμοια περίπτωση με όταν χάκαραν τον λογαριασμό μου στο FB και έπαιξαν διαφημίσεις απο καζίνο Ρώσικο.
Όλοι μου έλεγαν ή να πληρώσω τις διαφημίσεις ή να ξεχάσω τον λογαριασμό μου.

Απέδειξα πως είμαι θύμα χακαρίσματος και ούτε έχασα τον λογαριασμό, ούτε πλήρωσα την διαφήμιση.
 

mallllias

new member
Δημοσιεύσεις
151
Ηλικία
40
Όνομα
kostas
Δεν θα επιμείνω παραπάνω απλά θα πω αυτό το τελευταίο.

Η Google δεν κοιτάζει μόνο κωδικούς, αν είναι εκτός Ελλάδος ο χάκερ σίγουρα μπορείς να τους πεις επίσης να κοιτάξουν από ποια περιοχή έχει γίνει το login την τελευταία φορά που άλλαξε ο κωδικός και από που γινόταν πριν την αλλαγή!
Αν οι τόποι είναι παντελώς διαφορετικοί τότε μπορεί και να το πάρεις πίσω!
Επίσης αν είχες βάλει ποτέ τον αριθμό του κινητού σου στη Google ως αριθμό επικοινωνίας ή ταυτοποίησης είναι ένα επιπλέον στοιχείο για να αποδείξεις ότι ήταν δικό σου.

Και στον μικρό μου είχα βάλει γνωστούς ΙΤηδες αλλά κανένας δεν καταφερε τίποτα, όλοι έλεγαν ξέχνα το… αλλά ο μικρός πείσμωσε και τα κατάφερε!

Smileys drinking beer Emoticon
Ναι ωραια....πως τους το λεω;;;
Που αναφερομαι;;;;
Εχουν καποιο mail;;;;
Η διαδικασια για να ερθεις σε επαφη μαζι τους για τετοιο ζητημα ειναι αυτη που ξερουμε,ταυτοποιηση με το τοτε μαιλ κ τα λοιπα..
Αν μου πεις ΠΟΥ;; να τους βρω να τους ενοχλησω ,χωρις να πρεπει να περασω τη διαδικασια τατοποιησης του παλιου μαιλ μου, θα το κανω εννοειται...
Πες μου πως ;;;
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Θα πω μια μικρη ιστορια, μιας που αυτα που εγραψα στο προιγουμενο μηνυμα μου θυμησαν κατι προσφατο και αμεσα συσχετιζομενο με το τροπο που λειτουργουν τα πραματα,τη γραφειοκρατια δλδ.
Εχω ακτινιδια απο το 2014 μεχρι και σημερα,ετσι ζω.
Το 2018 εχασα 2 στρεμματα, 140 δεντρα δλδ, απο πλυμμηρα.
Εμεις οι αγροτες πληρωνουμε ασφαλεια στον ΕΛΓΑ ετσι ωστε αν ποτε παθουμε κατι απο καιρικα φενομενα να αποζημιωθουμε απο κει.
Ψιχουλα περνουμε να ξερεται.
Απο το 2018 μεχρι τωρα ,2022, ΔΕΝ εχω αποζημιωθει για τα χαμενα δεντρα ,εχω αποζημιωθει για τον καρπο μονο,οχι για τα δεντρα,ο καρπος αποζημιωνεται απο ΕΛΓΑ αλλα τα δεντρα απο τα ΠΣΕΑ.
Κ για τις 2 περιπτωσεις ομως ανθρωποι του ΕΛΓΑ ερχονται κ τα βλεπουν και κανουν αξιολογιση.
Τωρα ,πριν λιγες μερες ηρθαν για 3η φορα να τα δουνε,απο το 2018, γιατι λενε πως εφτασε ο καιρος αποζημιωσης και απο τα ΠΣΕΑ.
Αμην λεω.
Κ μου λενε, μεσα στο χωραφι αυτο,θελουμε τιμολογιο απο τα νεα δεντρα που αντικαταστησατε αλλα κ μια τραπεζικη συναλλαγη που να αποδυκνειει την αγορα αυτη,αυτο το ζητανε τωρα για κατι που εγινε το 2018.
Εγω χαμογελασα κ τους ειπα ,νατα ρε παιδια τα δεντρα, τα βλεπετε, ηρθατε να με ελενξετε, οριστε , κανουν μπαμ τα δεντρα που ειναι απο το 2014 και τα δεντρα που ξαναμπηκαν καινουργια το 2019 ,την επομενη χρονια απο την πλυμμηρα,το τιμολογιο τοχω ,αλλα για την αποδειξη απο τραπεζα οτι τα πληρωσα τοτε λιγο δυσκολο τους λεω.
Ααα κυριε Ρεστα,ειναι ο μονος δρομος μου λεει..
Με διαπερασαν 30000000 βολτ αστραπιαια στο ακουσμα αυτο.
Παλι καλα που βρηκα ακρη με τον προμηθευτη που ταχα παρει τοτε.
Και καταληγω,
οι ανθρωποι που ηρθαν να με ελενξουν ,ειδαν πραγματι,με τα ματια τους οτι εχω αντικαταστησει 140 δεντρα.
Ωραια, θα παρω την αποζημιωση,τα ψιχουλα.
Αλλα σε περιπτωση που εγω δεν εβρισκα αποδειξη τραπεζικης συναλλαγης του 2018 θαπερνα ενα τιποτα με μπολικο καθολου.
Ακομα δε την πειρα ,μη νομιζεται,
εεεχουμε καιρο ακομη.
Φίλε, τίναξα ολόκληρη επιδότηση ΕΣΠΑ στον αέρα επειδή έμπλεξα με παρόμοιους μ@λάκες. Θέλανε να κόψουν την επιδότηση στο ένα τρίτο για παρόμοιους γραφειοκρατικούς λόγους. Δυστυχώς δεν βγάζαμε άκρη.
Επέλεξα να μην πάρω ούτε το ένα τρίτο της επιδότησης, επειδή θα τους είχα πάνω απο το κεφάλι μου για κάποια χρονια να με ελέγχουν. Έκρινα απο την μέχρι εκείνη την στιγμή εμπειρία μαζί τους πως για τα χρήματα που έδιναν, δεν άξιζε την περαιτέρω συναναστροφή μαζί τους. Πόσο μάλλον να έχω έλεγχο κάθε 6 μήνες για 3 χρόνια. Είμαι και λίγο κατακέφαλος σε αυτά. Δεν γλύφω κανέναν μαλάκα για 5 φράγκα.
 

mallllias

new member
Δημοσιεύσεις
151
Ηλικία
40
Όνομα
kostas
Φίλε, τίναξα ολόκληρη επιδότηση ΕΣΠΑ στον αέρα επειδή έμπλεξα με παρόμοιους μ@λάκες. Θέλανε να κόψουν την επιδότηση στο ένα τρίτο για παρόμοιους γραφειοκρατικούς λόγους. Δυστυχώς δεν βγάζαμε άκρη.
Επέλεξα να μην πάρω ούτε το ένα τρίτο της επιδότησης, επειδή θα τους είχα πάνω απο το κεφάλι μου για κάποια χρονια να με ελέγχουν. Έκρινα απο την μέχρι εκείνη την στιγμή εμπειρία μαζί τους πως για τα χρήματα που έδιναν, δεν άξιζε την περαιτέρω συναναστροφή μαζί τους. Πόσο μάλλον να έχω έλεγχο κάθε 6 μήνες για 3 χρόνια. Είμαι και λίγο κατακέφαλος σε αυτά. Δεν γλύφω κανέναν μαλάκα για 5 φράγκα.
Εδω ισως επαιξε ρολο κ ο μελετιτης που ειχες να φανταστω....
Δε ξερω
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.827
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Ναι ωραια....πως τους το λεω;;;
Που αναφερομαι;;;;
Εχουν καποιο mail;;;;
Η διαδικασια για να ερθεις σε επαφη μαζι τους για τετοιο ζητημα ειναι αυτη που ξερουμε,ταυτοποιηση με το τοτε μαιλ κ τα λοιπα..
Αν μου πεις ΠΟΥ;; να τους βρω να τους ενοχλησω ,χωρις να πρεπει να περασω τη διαδικασια τατοποιησης του παλιου μαιλ μου, θα το κανω εννοειται...
Πες μου πως ;;;
Από το λινκ που σου έδωσα γίνονται όλα!

Ωστόσο θα χρειαστεί να γνωρίζεις τα εξής βασικά,
1. Τον πιο παλιό κωδικό σου. (προσοχή όχι τον τελευταίο που είχες!)
2. Την ημερομηνία που είχες δημιουργήσει τον λογαριασμό ( κυρίως μήνα και έτος)

Τώρα αν δεν καταφέρεις κάτι… αν χρειαστεί μιλάμε και τηλεφωνικά να είναι και ο μικρός μαζί μου μπας και γινει κάτι!
 

mallllias

new member
Δημοσιεύσεις
151
Ηλικία
40
Όνομα
kostas
Από το λινκ που σου έδωσα γίνονται όλα!

Ωστόσο θα χρειαστεί να γνωρίζεις τα εξής βασικά,
1. Τον πιο παλιό κωδικό σου. (προσοχή όχι τον τελευταίο που είχες!)
2. Την ημερομηνία που είχες δημιουργήσει τον λογαριασμό ( κυρίως μήνα και έτος)

Τώρα αν δεν καταφέρεις κάτι… αν χρειαστεί μιλάμε και τηλεφωνικά να είναι και ο μικρός μαζί μου μπας και γινει κάτι!
katse giati kati γινεται
 
Τελευταία επεξεργασία:

mallllias

new member
Δημοσιεύσεις
151
Ηλικία
40
Όνομα
kostas
Από το λινκ που σου έδωσα γίνονται όλα!

Ωστόσο θα χρειαστεί να γνωρίζεις τα εξής βασικά,
1. Τον πιο παλιό κωδικό σου. (προσοχή όχι τον τελευταίο που είχες!)
2. Την ημερομηνία που είχες δημιουργήσει τον λογαριασμό ( κυρίως μήνα και έτος)

Τώρα αν δεν καταφέρεις κάτι… αν χρειαστεί μιλάμε και τηλεφωνικά να είναι και ο μικρός μαζί μου μπας και γινει κάτι!
eimai μεσα στο λογαριασμο μου!!!!!
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.827
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
eimai μεσα ναι.....αλλα ειναι ολα κοκκινα...
προσπαθω να τον ''θωρακισω''
Οτι έκανες για τον καινούργιο κάνε και για τον παλιό ώστε να αυξήσεις το επίπεδο ασφαλείας!!!

καλή τύχη!!!
 
Top Bottom