Υπεροχοι Ταξιδευτες & Απιθανες Ιστοριες

Vespower

new member
Δημοσιεύσεις
78
Ηλικία
45
Περιοχή
Λαρισα
Όνομα
Θανος
Ειχαμε συνταξιδεψει μαζί ένα κομμάτι,Ελλαδα-Ιταλια-Μαροκο-Μαυριτανια-Σενεγαλη.Εγω εκει επεστρεψα,ο Στεργιος συνεχισε εως Ν.Αφρικη,εστειλε την βεσπα πακετο Αργεντινη,πεταξε και ο ιδιος,οδηγωντας βεσπα!

Κατι αντιστοιχο απο Ελλαδα δεν θα ξαναγινει,δυστυχως στο YT δεν εχει την "αναγνωριση" που θα αξιζε σε τετοιο εγχειρημα.

 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.451
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Ειχαμε συνταξιδεψει μαζί ένα κομμάτι,Ελλαδα-Ιταλια-Μαροκο-Μαυριτανια-Σενεγαλη.Εγω εκει επεστρεψα,ο Στεργιος συνεχισε εως Ν.Αφρικη,εστειλε την βεσπα πακετο Αργεντινη,πεταξε και ο ιδιος,οδηγωντας βεσπα!

Κατι αντιστοιχο απο Ελλαδα δεν θα ξαναγινει,δυστυχως στο YT δεν εχει την "αναγνωριση" που θα αξιζε σε τετοιο εγχειρημα.

Μπραβο παλικαρια GivingGiving Θανο μηπως πρεπει να μας πεις αυτη την ομορφη ιστορια καποια στιγμη μεσα απο τα δικα σου ματια :cool:
 

Vespower

new member
Δημοσιεύσεις
78
Ηλικία
45
Περιοχή
Λαρισα
Όνομα
Θανος
Μπραβο παλικαρια GivingGiving Θανο μηπως πρεπει να μας πεις αυτη την ομορφη ιστορια καποια στιγμη μεσα απο τα δικα σου ματια :cool:
Ακόμα θεωρώ όχι!Δεν την συμπαθώ την υπερβολική "έκθεση" στα social.Ποσταρουμε καθε μερα εξ αλλου τόσα,που μια ακομη "μαρτυρια" η δικη μου ισως,δεν θεωρω πως θα φερει κατι.

Εμενα ανεκαθεν με γοητευε να οδηγαω και να τραβαω φωτογραφιες,τελευταια και το βιντεο.

Ως εκει!

Υπαρχουν τοσα υπεροχα βιντεο με μαρτυριες.
Βεβαια ποτε δε λεω ποτε,απλα οχι ακομα!

Εγω ειμαι των συναντησεων.Του ταξιδιου.Γι αυτο μ αρεσε που ειδα για το μαζωμα του φορουμ στο καταφυγιο και πρωτα ο θεος θα ρθω εκει να "μαρτυρησω" funny

Υπαρχουν παντα τα βιντεακια μου στο ΥΤ στο καναλι μου,οπου συνδιαστικα με καλη,γι τ αυτια μ μουσικη,συνοδευω καποια απ τα τοπια
 
Τελευταία επεξεργασία:

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.451
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Εγω ειμαι των συναντησεων.Του ταξιδιου.Γι αυτο μ αρεσε που ειδα για το μαζωμα του φορουμ στο καταφυγιο και πρωτα ο θεος θα ρθω εκει να "μαρτυρησω" funny
Στο καταφυγιο θα τα μαρτυρησεις ολα ToothTooth
 

vakou

new member
Δημοσιεύσεις
3
Ηλικία
53
Περιοχή
Χαλκίδα
Όνομα
Βαγγέλης
Συγνώμη σε μπέρδεψα με άλλο Θάνο,
είσαι κι εσύ πολύ ταξιδιάρης!
από Λάρισα, σε μια Πανελλήνια είχα γνωρίσει τον κύριο Γιώργο με τις δερμάτινες βαλίτσες και το τρέιλερ
 
Top Bottom