ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Aλλος χάρτης σίγουρα, όσο αφορά τα SYM εκεί να δείς όλα τα 300αρια, εγώ γιατί νομίζεις έδωσα το Citycom? Το 2019 το είχα πάρει καινούργιο.
Τελικά δεν ήταν καλό το Citycom?
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.198
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Τελικά δεν ήταν καλό το Citycom?
Κοίτα Αποστόλη, τα περισσότερα δεν έχουν κάνει κιχ, ορισμένα παρουσίαζαν θέματα με την τροφοδοσία, αρρυθμίες σβησιματα κλπ.
Το δικό μου έκανε άλλο κουλό, τερμάτιζε η θερμοκρασία στα κόκκινα ( μιλάμε για τέρμα) σε βαριά κίνηση αλλά ήταν θέμα οργάνου, το παθαίνουν πολλά, υπάρχει οδηγία από την Sym για την τοποθέτηση μιας αντίστασης στο όργανο αλλά τότε δεν βλέπεις την πραγματική θερμοκρασία βλέπεις παρακάτω.
Επειδή το μηχανάκι το είχα υπηρέτρια και μάλιστα πολλές φορές σε κίνηση σε βαριά κίνηση αποφάσισα να το πουλήσω που ήταν σχετικά καινούργιο και έπιανε τιμή παρά να μπω σε διαδικασίες με αμφίβολα αποτελέσματα για την αντικατάσταση ολόκληρου του οργάνου ήθελα περίπου 350 με 400 ευρώ. Το θέμα με την τροφοδοσία είχε παρουσιαστεί όχι μόνο στο citycom αλλά και σε άλλα μοντέλα φορούσαν το μοτέρ f4. Αλλά σε γενικές γραμμές ήταν ένα τιμιότητατο μηχανάκι για τα λεφτά που δίνεις.
 
N

notakos600

Guest
Κοίτα Αποστόλη, τα περισσότερα δεν έχουν κάνει κιχ, ορισμένα παρουσίαζαν θέματα με την τροφοδοσία, αρρυθμίες σβησιματα κλπ.
Το δικό μου έκανε άλλο κουλό, τερμάτιζε η θερμοκρασία στα κόκκινα ( μιλάμε για τέρμα) σε βαριά κίνηση αλλά ήταν θέμα οργάνου, το παθαίνουν πολλά, υπάρχει οδηγία από την Sym για την τοποθέτηση μιας αντίστασης στο όργανο αλλά τότε δεν βλέπεις την πραγματική θερμοκρασία βλέπεις παρακάτω.
Επειδή το μηχανάκι το είχα υπηρέτρια και μάλιστα πολλές φορές σε κίνηση σε βαριά κίνηση αποφάσισα να το πουλήσω που ήταν σχετικά καινούργιο και έπιανε τιμή παρά να μπω σε διαδικασίες με αμφίβολα αποτελέσματα για την αντικατάσταση ολόκληρου του οργάνου ήθελα περίπου 350 με 400 ευρώ. Το θέμα με την τροφοδοσία είχε παρουσιαστεί όχι μόνο στο citycom αλλά και σε άλλα μοντέλα φορούσαν το μοτέρ f4. Αλλά σε γενικές γραμμές ήταν ένα τιμιότητατο μηχανάκι για τα λεφτά που δίνεις.
Ρε συ Μάνο, εσύ δεν μου έλεγες να το χτυπήσω γιατί ήταν και γαμώ?
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.198
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ρε συ Μάνο, εσύ δεν μου έλεγες να το χτυπήσω γιατί ήταν και γαμώ?
Δεν μου είχε βγάλει το πρόβλημα με το όργανο τότε, άλλοι το παραβλέπουν και το επισκευάζουν 50€ κάνει η επισκευή, 3600€ έκανε καινούργιο τότε, αν δεν ήταν γαμώ τότε τι ήταν;
Και είχε άριστη ανεμοκαλυψη και στα πόδια, ευελιξία, οικονομικό, γκάζι φρένα, σελαρα, στρψιματακι, ταξιδακια, Αθήνα Κύμη το είχα κάνει Παγκράτι Κολιάτσου τα καλοκαίρια που ήταν η οικογένεια εκεί, τιμιοτατο, εγώ το έδωσα γιατί εκνευρίστηκα.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Δηλαδή αν ένα μηχανάκι βγάλει κανα ηλεκτρικό ψιλοπρόβλημα των 50 ευρώ δεν είναι και γαμώ;
Να ξέρω αν είναι, αν βρεθούμε να έρθω με το παπί το άσπαστο και όχι με την Ιταλίδα και αρχίσει να χλιμιντρίζει με αυτά που θα ακούει! Tooth

Ρε αυτά είναι πταίσματα! Όποιος θέλει ασφάλεια να πάρει...ηλεκτρολόγο! abcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.198
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Δηλαδή αν ένα μηχανάκι βγάλει κανα ηλεκτρικό ψιλοπρόβλημα των 50 ευρώ δεν είναι και γαμώ;
Να ξέρω αν είναι, αν βρεθούμε να έρθω με το παπί το άσπαστο και όχι με την Ιταλίδα και αρχίσει να χλιμιντρίζει με αυτά που θα ακούει! Tooth

Ρε αυτά είναι πταίσματα! Όποιος θέλει ασφάλεια να πάρει...ηλεκτρολόγο! abcdefghgk
Εκνευρίστηκα λέμεεεε... Το έδωσα ανταλλαγή και το μηχανάκι έκατσε 3 μέρες στο μαγαζί, πουλήθηκε ακαριαία.
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.678
Ηλικία
52
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Εκνευρίστηκα λέμεεεε... Το έδωσα ανταλλαγή και το μηχανάκι έκατσε 3 μέρες στο μαγαζί, πουλήθηκε ακαριαία.
Μην του λες βρε συ του από πάνω για προβλήματα με ηλεκτρολόγους και τέτοια... Ιταλικό έχει...
Αφού θα αρχίσει το χλιμίντρισμα λέει το μοτοσακό...

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.678
Ηλικία
52
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Δηλαδή αν ένα μηχανάκι βγάλει κανα ηλεκτρικό ψιλοπρόβλημα των 50 ευρώ δεν είναι και γαμώ;
Να ξέρω αν είναι, αν βρεθούμε να έρθω με το παπί το άσπαστο και όχι με την Ιταλίδα και αρχίσει να χλιμιντρίζει με αυτά που θα ακούει! Tooth

Ρε αυτά είναι πταίσματα! Όποιος θέλει ασφάλεια να πάρει...ηλεκτρολόγο! abcdefghgk
Μην τσ'ακους εσύ καμάρι μου όταν μιλάνε για ηλεκτρικά , να παένεις κανια βόΡτα και να γυρίζεις όταν λένε άλλα πράγματα...


ΥΣ
Που είσαι ρε αρκούδε έχομε να μιλήσουμε καιρό, όλα καλά; Παίζεις τίποτα;

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Le Tavernier

member
Δημοσιεύσεις
855
Ηλικία
48
Περιοχή
Κατωχώρι Πορταριάς
Μοτοσυκλέτα
Aprilia ETV1000 Raid
Όνομα
Νικόλας
Περιοχή
Βόλος
Δουλειά δεν είχε ο διάολος...


Στάλθηκε από το CPH2023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.198
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Δουλειά δεν είχε ο διάολος...


Στάλθηκε από το CPH2023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τούμπανο τοχεις κάνει... Βάλε και μια ολόσωμη
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Δουλειά δεν είχε ο διάολος...


Στάλθηκε από το CPH2023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Να δω πως θα το σηκώνεις λαμπάδα 90° τώρα...
Joy
Αφού θέτε BMW περίπτερα γιατί μπλέκετε με ημίμετρα και "παίρνετε τον Δήμο για επέκταση χώρου μετά;;" Tooth
 

Le Tavernier

member
Δημοσιεύσεις
855
Ηλικία
48
Περιοχή
Κατωχώρι Πορταριάς
Μοτοσυκλέτα
Aprilia ETV1000 Raid
Όνομα
Νικόλας
Περιοχή
Βόλος
Joy
Αφού θέτε BMW περίπτερα γιατί μπλέκετε με ημίμετρα και "παίρνετε τον Δήμο για επέκταση χώρου μετά;;" Tooth
Καλώς την πομόνα

Στάλθηκε από το CPH2023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Μην τσ'ακους εσύ καμάρι μου όταν μιλάνε για ηλεκτρικά , να παένεις κανια βόΡτα και να γυρίζεις όταν λένε άλλα πράγματα...


ΥΣ
Που είσαι ρε αρκούδε έχομε να μιλήσουμε καιρό, όλα καλά; Παίζεις τίποτα;

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Όλα κομπλέ. Διατηρώ τον εαυτό μου σώμα και πνεύμα, τούμπανο!

Joy
Αφού θέτε BMW περίπτερα γιατί μπλέκετε με ημίμετρα και "παίρνετε τον Δήμο για επέκταση χώρου μετά;;" Tooth
Μη μας τσουβαλιάζεις όλους σε παρακαλώ! Υπάρχουμε και σοβαροί Ιταλοί εδώ μέσα. Ότι κουδούνα βλέπουμε πάνω σε γελάδα δεν πάμε να την κοτσάρουμε πάνω στο μπιμπελό!
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.710
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Some more...


Στάλθηκε από το CPH2023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Νικολακι,το μηχανακι σου ζηταει μαυρη μεταλλικη μπαγαζιερα.
 

Le Tavernier

member
Δημοσιεύσεις
855
Ηλικία
48
Περιοχή
Κατωχώρι Πορταριάς
Μοτοσυκλέτα
Aprilia ETV1000 Raid
Όνομα
Νικόλας
Περιοχή
Βόλος
Προσωρινή παύση χορήγησης μπακαγιοκου, έχουμε και ένα μαγαζί ρεεεε

Στάλθηκε από το CPH2023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom