ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.190
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Λίγο tlc


Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και λαδάρες στο εργαλείο..
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
686
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Ναι ντινο το 1000
Το πιο πιθανό είναι ο στροβιλισμος να σου έρχεται άπο το κενό μπροστά από το ντεπόζιτο, έχει αναγνωριστεί αυτή η κακοτεχνια εδώ και καιρό και έχει βγει και κομμάτι - πρόσθετο για την διόρθωση του προβλήματος, κάπου στα 20-30€ αν θυμάμαι καλά,, μισό να κοιτάξω και βάζω λινκ, νομίζω λέγεται updraft deflector και κόβει τον αέρα,, διάβαζα σε άλλα ποστ πως όσοι το βάλανε, εξαφανίστηκε τελείως ο στροβιλισμος
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
55
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Ώπα! Ωπα! ... Παραλαβή τώρα και βαλίτσα θηρίο σπέσιαλ από το CB 500X ... όχι παίζουμε. Θα φάει η μύγα σίδερο ... κέρασμα ένας ένας στην σειρά παρακαλώ ...!

View attachment 30186

View attachment 30187
Καλοφορετο,με πολλα και ασφαλη χιλιομετρα Στελιο! Smileys drinking beer Emoticon
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.723
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Το πιο πιθανό είναι ο στροβιλισμος να σου έρχεται άπο το κενό μπροστά από το ντεπόζιτο, έχει αναγνωριστεί αυτή η κακοτεχνια εδώ και καιρό και έχει βγει και κομμάτι - πρόσθετο για την διόρθωση του προβλήματος, κάπου στα 20-30€ αν θυμάμαι καλά,, μισό να κοιτάξω και βάζω λινκ, νομίζω λέγεται updraft deflector και κόβει τον αέρα,, διάβαζα σε άλλα ποστ πως όσοι το βάλανε, εξαφανίστηκε τελείως ο στροβιλισμος
Ντινο ευχαριστώ πολύ , ξέρω τη λες !! Υπάρχει ήδη στην μηχανή μου αυτό !
δεν προέρχεται από αυτό γιατί με την μικρή ζελατίνα δεν το ένιωθα

όντως για το μοντέλο μου διάβαζα ότι μπορεί να γίνεται στροβιλισμός από εκεί ! Αλλά εμένα το έχει
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.190
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ντινο ευχαριστώ πολύ , ξέρω τη λες !! Υπάρχει ήδη στην μηχανή μου αυτό !
δεν προέρχεται από αυτό γιατί με την μικρή ζελατίνα δεν το ένιωθα

όντως για το μοντέλο μου διάβαζα ότι μπορεί να γίνεται στροβιλισμός από εκεί ! Αλλά εμένα το έχει
"Ερχεσαι προς τα εδώ σιγά σιγά..... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.306
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Ώπα! Ωπα! ... Παραλαβή τώρα και βαλίτσα θηρίο σπέσιαλ από το CB 500X ... όχι παίζουμε. Θα φάει η μύγα σίδερο ... κέρασμα ένας ένας στην σειρά παρακαλώ ...!

View attachment 30186

View attachment 30187
Καλοριζικο κι αγρατζουνιστο μαστορα!!!!
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.275
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Ώπα! Ωπα! ... Παραλαβή τώρα και βαλίτσα θηρίο σπέσιαλ από το CB 500X ... όχι παίζουμε. Θα φάει η μύγα σίδερο ... κέρασμα ένας ένας στην σειρά παρακαλώ ...!

View attachment 30186

View attachment 30187
Καλοριζικο και καλοστριφτο Στελιο Smileys drinking beer Emoticon
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ώπα! Ωπα! ... Παραλαβή τώρα και βαλίτσα θηρίο σπέσιαλ από το CB 500X ... όχι παίζουμε. Θα φάει η μύγα σίδερο ... κέρασμα ένας ένας στην σειρά παρακαλώ ...!

View attachment 30186

View attachment 30187
Bike Καλορίζικο, καλοτάξιδο, άπεφτο και αγρατζούνιστο με άπειρα απροβλημάτιστα ταξιδιάρικα χλμ !Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.723
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Ώπα! Ωπα! ... Παραλαβή τώρα και βαλίτσα θηρίο σπέσιαλ από το CB 500X ... όχι παίζουμε. Θα φάει η μύγα σίδερο ... κέρασμα ένας ένας στην σειρά παρακαλώ ...!

View attachment 30186

View attachment 30187
Τούμπανο !!! Smileys drinking beer Emoticon Praising
καλοριζικο εύχομαι , και απροβλημάτιστο !!!
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.372
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
καλορυζικο το τουρινγκ ..
ιδιο πηρες?
αυτο δεν ειχες?

.... ναι το ιδιο , αλλα τους ειπα να μου βαλουν .... 50 κυβικα παραπανω , ολα τα φωτα led και μια βαλιτσα 40αρα για ... πιτσες ....!
Μεταξονιο 1450 mm, καστερ 27,5 μοιρες , τροχοι 16αρηδες , βαρος total 172 Kg ( λιγο ελαφρυτερο θα το παραγγειλω την ... επομενη). Tooth

Καλοτάξιδο το τούριγκ... Τούμπανον...
Για τον κηπουρό;

..... ναι τον πστ .... μου επαιρνε συνεχεια την Bentley και δεν εβρισκε να παρκαρει στο praktiker ελεγε ....! abcdefghgk

Στέλιο μέγειες.
Το δυόμισι το έδωσες ;

Οχι , εμεινε εδω σε δικα μας χερια .... ο σκυλος ο μαυρος , ευτυχως. Teary Eyes Waving Bye
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom