ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Πάει ο απάτσι, λιποθύμησε...
Αφού είπε ο αγαπητός ManosGS ότι θα ανέβει στο γελαδάκι του θα γλύψει δακτυλάκι και όπου φυσήξει ο άνεμος !
Ωραία πράματα λέμε ! Μου θύμισε παλιές ωραίες εποχές !

Μονομαχία με το πρώτο φως !

 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.336
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Ξαναλέω απλά : είσαι για βολτίτσα κανά 4.000 χλμ πάνω κάτω καμιά βδομάδα ?
Ποιο λιανά δεν γίνεται.

Μεσα βρε παιδι μου , ενταξει .....!abc
Εντος ελληνικης επικρατειας ομως? ..... γιατι 4-5Κ χιλιομετρα παε-ελα , κατι απο σταθμο του Μοναχου μου μυριζει , οχι οτι δεν αλλα μην το ξηλωσουμε κιολας ...! Tooth
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ρε σεις, πάντα ήθελα να το ρωτήσω όταν βλέπω πως κανονίζετε βόλτες...

αυτά τα "μίζα 6:30 και μίζα 7:00" τα τηρείτε; Σοβαρά τα λέτε δηλαδή ή για να ψαρώνουμε οι υπολοιποι να μην ερχόμαστε;

ooops
Σοβαρότατα.
Άντε να πούμε καμιά μαλ@κία ένα γεια παραπάνω να κάνουμε κανά δεκάλεπτο σκάντζα ή νάχουμε καμιά στραβή σαν την σακούλα που άρπαξα εγώ πέντε και το πρωί όταν φεύγαμε αυθημερόν για Σόφια και έβγαζα κομμάτια σακούλας από τον πίσω τροχό. Εκεί φύγαμε κανά τέταρτο - εικοσάλεπτο μετά αν θυμάμαι καλά. Κάθε μέρα Βουλγαρία - Ρουμανία μίζα 08.15 με 08.30 απαρέγκλιτα.
 
N

notakos600

Guest
Κάπου διάβασα σήμερα κάτι πολύ δυσάρεστο...
Λόγω της μη αναστρέψιμης κατάστασης σχετικά με την ραγδαία άνοδο των κρουσμάτων στην Αττική, την Παρασκευή σκέφτονται για αυστηρό λοκνταουν στυλ Μαρτίου 2020...
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Μεσα βρε παιδι μου , ενταξει .....!abc
Εντος ελληνικης επικρατειας ομως? ..... γιατι 4-5Κ χιλιομετρα παε-ελα , κατι απο σταθμο του Μοναχου μου μυριζει , οχι οτι δεν αλλα μην το ξηλωσουμε κιολας ...! Tooth
Καλά σου μυρίζει, είσαι σε σωστό δρόμο.
Πώς να το ξηλώσουμε με 4 χιλιάρικα? Αν έλεγα 13 θα το ξηλώναμε τώρα απλά κάτι θα κάνουμε να ζεστάνουμε κανά λάδι ρε συ για τις υγρασίες, για τις μηχανούλες μας ρε γαμότω..... Tooth Tooth Tooth
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Κάπου διάβασα σήμερα κάτι πολύ δυσάρεστο...
Λόγω της μη αναστρέψιμης κατάστασης σχετικά με την ραγδαία άνοδο των κρουσμάτων στην Αττική, την Παρασκευή σκέφτονται για αυστηρό λοκνταουν στυλ Μαρτίου 2020...
Banging headΚάντε όνειρα μαλ@κες....πα να πιω κανά χάπι, κει που την είχα βρει, πάρτα....Banging head
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Κάπως έτσι είμαι κι εγώ.
Τώρα βεβαια αν έχω παρέα που σκέφτεται το ίδιο (πχ η μόνη προϋπόθεση να είναι να γυρίσουμε την τάδε ώρα πίσω) ακόμη καλύτερα.
Με αργούς ή γρήγορους οδηγούς δεν έχω θέμα. Προσαρμόζομαι εκει που μπορούμε όλοι.
Έτσι είναι!!! Η βόλτα είναι γιορτή!!
Προσαρμογή υπάρχει βεβαίως σε παρέα για να βρεθεί μια μέση λύση, αν και δεν είναι λίγες οι φορές που πχ η παρέα έπρεπε να γυρίσει κάποια ώρα, επιστρέψαμε μαζί χαιρετηθήκαμε και μετά συνέχισα για αλλού solo!!!! Tooth
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.609
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Κάπου διάβασα σήμερα κάτι πολύ δυσάρεστο...
Λόγω της μη αναστρέψιμης κατάστασης σχετικά με την ραγδαία άνοδο των κρουσμάτων στην Αττική, την Παρασκευή σκέφτονται για αυστηρό λοκνταουν στυλ Μαρτίου 2020...
Καλα ακουσες. Δυστυχως προς εκει παμε. Δωσανε και πιθανη ημερομηνια 10 Μαιου.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Κάπου διάβασα σήμερα κάτι πολύ δυσάρεστο...
Λόγω της μη αναστρέψιμης κατάστασης σχετικά με την ραγδαία άνοδο των κρουσμάτων στην Αττική, την Παρασκευή σκέφτονται για αυστηρό λοκνταουν στυλ Μαρτίου 2020...
Λογικό.
Μας είχαν κλειστούς όλο τον χειμώνα με 500-1000 κρούσματα την μέρα. Τώρα κοντεύουν 5000 την μέρα. Λες να μας ανοίξουν;

Αφού κανείς δεν τηρεί τα μέτρα. Ολοι γειωμένα τα έχουν. Φαντάζεσαι να τα άρουν κιόλας;
Χαμούλης θα γίνει.

Έγραψα στο νημα του Κορονοιού πως Μάιο θα δουμε να φεύγουν οι μεγάλες απαγορεύσεις. Βασικά όταν αρχίσουν να έρχονται οι τουρίστες.
Υπολόγισε τέλη Απριλίου να είσαι μέσα. Παραπάνω και να θέλουν δεν μπορούν να το κρατήσουν.
 
N

notakos600

Guest
Καλα ακουσες. Δυστυχως προς εκει παμε. Δωσανε και πιθανη ημερομηνια 10 Μαιου.
Περσινά ξινά σταφύλια φίλε...
Μία από τα ίδια.
Όπως εχω ξαναγράψει, Νοέμβριο που λογικά δεν θα έχουμε εμβολιαστεί όλοι, πάλι τα ίδια;
 
N

notakos600

Guest
Λογικό.
Μας είχαν κλειστούς όλο τον χειμώνα με 500-1000 κρούσματα την μέρα. Τώρα κοντεύουν 5000 την μέρα. Λες να μας ανοίξουν;

Αφού κανείς δεν τηρεί τα μέτρα. Ολοι γειωμένα τα έχουν. Φαντάζεσαι να τα άρουν κιόλας;
Χαμούλης θα γίνει.

Έγραψα στο νημα του Κορονοιού πως Μάιο θα δουμε να φεύγουν οι μεγάλες απαγορεύσεις. Βασικά όταν αρχίσουν να έρχονται οι τουρίστες.
Υπολόγισε τέλη Απριλίου να είσαι μέσα. Παραπάνω και να θέλουν δεν μπορούν να το κρατήσουν.
Αυτή την εβδομάδα 30 άτομα κόλλησαν σε κηδεία μόνο εδώ.
Πήγαν για καφέ στο σπίτι και πιάσανε τις αγκαλιές και τα φιλιά...
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Περσινά ξινά σταφύλια φίλε...
Μία από τα ίδια.
Όπως εχω ξαναγράψει, Νοέμβριο που λογικά δεν θα έχουμε εμβολιαστεί όλοι, πάλι τα ίδια;
Κι εγώ το πιστευω. Πως αν μέχρι τέλη Οκτώβρη δεν εμβολιαστεί το 60% τουλάχιστον, πάλι θα έχουμε τέτοιους περιορισμούς.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Αυτή την εβδομάδα 30 άτομα κόλλησαν σε κηδεία μόνο εδώ.
Πήγαν για καφέ στο σπίτι και πιάσανε τις αγκαλιές και τα φιλιά...
Αφου ο κόσμος είναι ηλίθιος.
Δεν υπάρχει σωτηρία...
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.609
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Περσινά ξινά σταφύλια φίλε...
Μία από τα ίδια.
Όπως εχω ξαναγράψει, Νοέμβριο που λογικά δεν θα έχουμε εμβολιαστεί όλοι, πάλι τα ίδια;
Εγραψα σχολιο και το εσβησα. Δεν μπορω, κουραστηκαμε ολοι.
Ας ελπισουμε για γρηγορο τελος, σε αυτο που βιωνουμε.
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.336
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Banging headΚάντε όνειρα μαλ@κες....πα να πιω κανά χάπι, κει που την είχα βρει, πάρτα....

Να σου πω την αλήθεια, το περίμενα...

Τι ? παντα ετσι κανει στο τελος ?....... λεει παρτα ....? ....! abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk


Τωρα σοβαρα , κανετε τους ανηξερους ? cdefghig
Οτι η απελευθερωση ερχεται μετα το Πασχα σας ξαφνιασε ή δεν ακουτε ..... εγρωπαΐκες ειδησεις να ψιλιαστειτε? cdefghigi
 
N

notakos600

Guest
Τι ? παντα ετσι κανει στο τελος ?....... λεει παρτα ....! abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk


Τωρα σοβαρα , κανετε τους ανηξερους ? cdefghig
Οτι η απελευθερωση ερχεται μετα το Πασχα σας ξαφνιασε ή δεν ακουτε ..... εγρωπαΐκες ειδησεις να ψιλιαστειτε? cdefghigi
Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία Στέλιο
Μόνο αν είναι η πεθερά σου όμως. Rolling
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Top Bottom