ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Φλάντζα για τα tanklock.


Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.522
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Αν οντως ειναι ετσι ..και πηγαν να περασουν ξυστα , εγω παιδες δε στεναχωριεμαι καθολου..
Ευτυχως που εγινε ετσι, γιατι θα επαιρναν καναν αλλο στο λαιμο τους με την τρελλα που κουβαλαγανε.
Ο καθενας ειναι υπευθυνος για τις επιλογες του

Ακριβως ετσι ειναι Μπαμπη. Το μονο ελαφρυντικο (αν υπαρχει ελαφρυντικο) ειναι το νεαρο της ηλικιας. Και εμεις βεβαια περασαμε απο αυτη την ηλικια αλλα δεν καναμε τετοιες π@π@τζες (για μενα ομιλω)!
Κριμα για τους οικειους τους!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Ρε παιδιά, μην τα κάνουμε όλα ίσιωμα!
Οκ κι εμείς είμασταν νέοι, κι εμείς είμασταν πιο παράτολμοι απο όσο είμαστε τώρα (σε κάποιον βαθμό).
Αλλά δεν νομίζω κανένας απο εδώ μέσα να έπαιζε chicken με όχημα ποιος θα στρίψει πρώτος να αποφύγει μετωπική. Ή πόσο κοντά θα έρθουμε με τον απέναντι!
Όχι, δεν είναι όλα ίσιωμα.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.534
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Δυστυχως και εγω θα συνταχτω με την αποψη του Μπαμπη,υποθετοντας οτι δεν θα με κακοχαρακτηρισετε.

Σιγουρα ειναι ενα γεγονος που σου κοβει τα ποδια.Οσο ομως κυκλοφορουν ατομα με τετοια μυαλα στους δρομους τοσο θα αυξανονται οι πιθανοτητες να μην επιστρεψουμε εμεις στα σπιτια μας.Φυσικα και δεν χαιρομαι αλλα να το πω χοντροκομενα οτι εφυγαν αυτοι,γλυτωσαμε καποιοι αλλοι.

ΥΓ Παντα με καθε σεβασμο στα παλικαρακια που εφυγαν.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Δυστυχως και εγω θα συνταχτω με την αποψη του Μπαμπη,υποθετοντας οτι δεν θα με κακοχαρακτηρισετε.

Σιγουρα ειναι ενα γεγονος που σου κοβει τα ποδια.Οσο ομως κυκλοφορουν ατομα με τετοια μυαλα στους δρομους τοσο θα αυξανονται οι πιθανοτητες να μην επιστρεψουμε εμεις στα σπιτια μας.Φυσικα και δεν χαιρομαι αλλα να το πω χοντροκομενα οτι εφυγαν αυτοι,γλυτωσαμε καποιοι αλλοι.

ΥΓ Παντα με καθε σεβασμο στα παλικαρακια που εφυγαν.
Ρεσυ 25 χρονώ παιδιά....
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.534
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Ρεσυ 25 χρονώ παιδιά....

Το ειπα:ΥΓ Παντα με καθε σεβασμο στα παλικαρακια που εφυγαν.

Aπο εκει και περα τι θες να το παιξω υποκριτης?Εν δυναμει δολοφονοι ηταν ρε Μανο,που στην πραξη ο ενας σκοτωσε τον αλλον.Τι θα λεγαμε τωρα αν ειχαν παρει στον λαιμο τους και δυο τρεις περαστικους?
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Το ειπα:ΥΓ Παντα με καθε σεβασμο στα παλικαρακια που εφυγαν.

Aπο εκει και περα τι θες να το παιξω υποκριτης?Εν δυναμει δολοφονοι ηταν ρε Μανο,που στην πραξη ο ενας σκοτωσε τον αλλον.Τι θα λεγαμε τωρα αν ειχαν παρει στον λαιμο τους και δυο τρεις περαστικους?
Δεν είναι θέμα υποκρισίας, κακό στον εαυτό τους κάνανε και όπως αποδείχθηκε το χειρότερο κακό, δεν λέω ότι έχεις άδικο στο άν, αλλά είμαι πιο διαλακτικος στην νεολαία..
Ξέρω γω, μπορεί να έχω και άδικο...
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.534
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Δεν είναι θέμα υποκρισίας, κακό στον εαυτό τους κάνανε και όπως αποδείχθηκε το χειρότερο κακό, δεν λέω ότι έχεις άδικο στο άν, αλλά είμαι πιο διαλακτικος στην νεολαία..
Ξέρω γω, μπορεί να έχω και άδικο...
Διαλακτικοι ναι αλλα μεχρι ενος σημειου.Σε τετοιες περιπτωσεις ομως,παντα κατα την αποψη μου,πρεπει να ειμαστε καθετοι για να μας παρουν στα σοβαρα.

Αν οι μισοι απο εμας δεν κανουν πισω και οι αλλοι τους χτυπανε φιλικα την πλατη,θα συνεχισουμε να θρηνουμε γι αυτα τα παιδια.
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.186
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
οταν ταξιδευω ειναι σιγουρι οτι θελω να με βλεπουν απο μακριά
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.466
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Κι εγώ αυτό το ντύσιμο στις βαλιτσι-ες το βρίσκω τούματσ.
Περί ορέξεως βεβαια
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.186
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
η σκεψη η δικαι μου περαν της ορεξεως ειναι οτι οταν θα ειναι επανω αι βαλιτσαι (σε ταξιδια) πρεπει να εισαι εντονα στο ματι του αλλου.....εχω δυο περιτωσεις που με χτυπησαν γιατι δεν ειδαν τον χωρο.......
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Έλα πες!!!
Χορηγία από την πενφε;;;;




tongue tonguetongue
Και εννοείται Γερμανική σχεδίαση, καταλαβαίνεις Γερμανία και σχεδίαση...
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.338
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
η σκεψη η δικαι μου περαν της ορεξεως ειναι οτι οταν θα ειναι επανω αι βαλιτσαι (σε ταξιδια) πρεπει να εισαι εντονα στο ματι του αλλου.....εχω δυο περιτωσεις που με χτυπησαν γιατι δεν ειδαν τον χωρο.......

.... εγω θα πω αυθορμητα τι μου ηρθε στο μυαλο ...... κατι σαν τα παγωτατζιδικα μηχανακια θυμηθηκα τοτες που ειμασταν πιτσιρικαδες. Tooth
Βεβαια ομως οπως ειχε βαλει και μια ταμπελα με μπρουτζινα γραμματα ενας ψαρας στο καϊκι του "ΑΦΤΟΣ ΠΟΥ ΜΕΧΙ ΕΤΣΙ ΜΕ ΘΕΛΙ" ..!ooops
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
η σκεψη η δικαι μου περαν της ορεξεως ειναι οτι οταν θα ειναι επανω αι βαλιτσαι (σε ταξιδια) πρεπει να εισαι εντονα στο ματι του αλλου.....εχω δυο περιτωσεις που με χτυπησαν γιατι δεν ειδαν τον χωρο.......
Γι'αυτό φοράγαμε οι περισσότεροι κάποτε μαύρες πλαστικές με τα κόκκινα ανακλαστικά τους Στέλιο μου.. Μια χαρά μπαμ κάνουν από μακριά.

Οι αλουμινίου είναι πιο δισδιάκριτες.
Κυκλοφορούν έξω αυτοκόλλητα ανακλαστικά καθώς και πρόσθετα πλαστικά που κάνουν τέλεια τη δουλειά μέρα και νύχτα. από απόσταση.
Κάποιοι στην Ελλάδα αλλά περισσότερο έξω τα επιλέγουν.

Περισσότερο αισθητικό είναι το θέμα για εμένα.

Το τονισμένο θα σου πω ότι έχει και λάθος κατά τη γνώμη μου.
Η παρέμβασή σου ΔΕΝ τραβάει το βλέμμα για υπολογισμό όγκου αλλά από ομορφιά.
Τα δευτερόλεπτα που το βλέμμα θα σε περιεργάζεται "τι έκανε ο τύπος κλπ" είναι αρκετά για να γίνει το μπαμ σε άλλον.

Γιατί νομιζετε ότι δεν επιτρέπονται πλέον οι μεγάλες διαφημίσεις δίπλα στους ανοιχτούς δρόμους;
Γιατί απάσχολουν το μάτι και το κρατούν εκτός τις προσοχής του δρόμου..

Ακραίο;

Συμβαίνει..
Είναι σαν τις πίσω όψεις eye που κολλάει το μάτι μας.


Το είπα..
 
Top Bottom