Σύστημα αυτόματης λίπανσης αλυσίδας -Tutoro / ομαδική αγορά.

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Τελικά παίρνουμε όλοι μια λαίλαπα και σωνόμαστε δεν είπαμε ? Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
Με τα μηχανάκια που έχετε μόνο για λαδιέρες είσαστε.... Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Με τα μηχανάκια που έχετε μόνο για λαδιέρες είσαστε.... Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
Εμ γιαυτό λέω ότι αντί για λαδιάρηδες γινόμαστε όλοι λελαπιάρηδες belly ντανσιάρηδες και σωνόμαστε ! Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Κλαίω....

Υ.Γ. ΟΚ σταματώ το σπαμάρισμα εδώ, κρίμα είναι για το θέμα και για όσους ενδιαφέρονται.Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.256
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Τελικά;
Καλο θα ηταν να μπεις και εσυ στην λιστα να κανεις μια σοβαρη αναβαθμιση στην λαιλαπα abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
Αλλα αφου εισαι για αλλαγη αστο Πιος ξερει μπορει να πας σε αξονα και να σου ειναι αχρειαστο abcdefghgk
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.609
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Καλο θα ηταν να μπεις και εσυ στην λιστα να κανεις μια σοβαρη αναβαθμιση στην λαιλαπα abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
Αλλα αφου εισαι για αλλαγη αστο Πιος ξερει μπορει να πας σε αξονα και να σου ειναι αχρειαστο abcdefghgk
Οντως οι αξονατοι παρακολουθουμε το θεμα και κρυφογελαμε! Yes Cool
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Βρε παιδιά, είναι τόσο δύσκολο το λάδωμα με σπρέυ κάθε 500-1000 χλμ;cdefghigi
Καλο μαραφέτι, αλλά δεν βρίσκω τον λόγο αγοράς σε τέτοιες τιμές.


Απο την άλλη όμως αν το φτιάξεις μόνος ίσως να αξίζει τον κόπο.cdefghigi
 
Δημοσιεύσεις
719
Ηλικία
43
Μοτοσυκλέτα
Honda CB 500 X 2016 Warp Drive MK IX
Honda PCX 125 2024
Honda XL750 Transalp 2024 Quantum slipstream drive
Όνομα
Θοδωρής
Έχω ήδη 45κ χιλιόμετρα, και πάει 50κ άνετα η αλυσίδα. Στα 60 ευρώ που το πήραμε με την μαζική τότε, πιστεύω βγήκε μια καινούργια αλυσίδα ήδη Bike
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.256
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Έχω ήδη 45κ χιλιόμετρα, και πάει 50κ άνετα η αλυσίδα. Στα 60 ευρώ που το πήραμε με την μαζική τότε, πιστεύω βγήκε μια καινούργια αλυσίδα ήδη Bike
Θοδωρη μεχρη ποσα tutoro επρεπε να παραγγειλης για να παρεις την εκπτωση
 

StepaS

well know member
Δημοσιεύσεις
3.187
Μοτοσυκλέτα
KTM 1290 Super Adventure S
Όνομα
Vagelis
Αν θυμάμαι καλά έπρεπε να είσαστε 4-5 και πάνω για να παραγγείλουμε.
Κι εμένα μου αρέσει η λειτουργία του. Έχω 16-17.000χλμ και δεν την έχω ακουμπήσει την αλυσίδα για σφίξιμο.
 
Δημοσιεύσεις
719
Ηλικία
43
Μοτοσυκλέτα
Honda CB 500 X 2016 Warp Drive MK IX
Honda PCX 125 2024
Honda XL750 Transalp 2024 Quantum slipstream drive
Όνομα
Θοδωρής
Θοδωρη μεχρη ποσα tutoro επρεπε να παραγγειλης για να παρεις την εκπτωση
Νομίζω ήμασταν 25 άτομα ; Ακόμα και 5 άτομα ,κάτι θα κόψει και επίσης τα έξοδα αποστολής πάνε δια 5.
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.256
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Νομίζω ήμασταν 25 άτομα ; Ακόμα και 5 άτομα ,κάτι θα κόψει και επίσης τα έξοδα αποστολής πάνε δια 5.
Θοδωρη 25 ατομα σιγουρα δεν μαζευομαστε 5 ισως Το μονο θεμα ειναι οτι ειμασται απο διαφορετικα μερη
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Μήτσο από το 2017 μέχρι σήμερα έχουν περάσει τρία χρόνια ακριβώς.
Πρέπει να αναλάβει κάποιος το όλο θέμα αφού όμως πρώτα κάνετε μια βολιδοσκόπηση πόσοι ενδιαφέρεστε 100% και μετά να τους στείλετε mail προκειμένου να σας απαντήσει ότι από τόσους μέχρι τόσους θα σας τα δώσει τόσο κλπ.

33 είμασταν σύνολο.
Οργανώθηκε από το Advride γενικά από μέλος που εδρεύει Βόλο (νάσαι καλά Θοδωρή αν διαβάζεις) και οι υπόλοιποι κάναμε ξεχωριστές οργανώσεις ανά μοτοφόρουμ. 9 είμασταν από το MOTO HELLAS FORUM. 63 ευρώ σύνολο το ένα και δώρο ένα μπουκάλι λάδι.

Τα πήρε όλα ο σύντροχος από τον Βόλο και όταν του βάλαμε τα λεφτά ήταν μέσα και τα μεταφορικά προς τον καθένα μας με ταχυδρομείο.
Στο δικό μας φόρουμ ανέλαβα και τα παρέλαβα εγώ μοιράζοντάς τα στους άλλους σε μοτοκαφέδες.

Αυτά.
Αν θελήσετε κάτι άλλο που δεν αναφέρθηκε εδώ είμαστε.
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.256
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Σαββα ευχαριστω για της πληροφοριες Θα περιμενω μηπως ενδιαφερθουν και αλλοι συντροχοι μπας και οργανωσουμε την παραγγελεια για να παρουμε την εκπτωση
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Οποιος ειναι σκρουτζ μακ ντακ σαν και μενα ας κανει το εξης,,
Παιρνεις μπουκαλακι πλαστικο ευκαμπτο απ το φαρμακειο σαν αυτα που εχουν οξυζενε..
Βαζεις βαλβολινη, το εχεις παντα μαζι, και σε καθε φουλαρισμα λιπαινεις..10 δευτερολεπτα δουλεια..Εγω το κανα επιτοπου οπως την εστηνα στο διπλο στην αντλια διπλα..

Και μετα απο χωμα...και εισαι τζετ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.672
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Θοδωρη 25 ατομα σιγουρα δεν μαζευομαστε 5 ισως Το μονο θεμα ειναι οτι ειμασται απο διαφορετικα μερη

Κατι θα κανουμε Δημητρη για τα λεφτα ολα γινονται να μαζευτουμε πρωτα
 

Steve

new member
Δημοσιεύσεις
66
Περιοχή
Άργος Αργολίδα
Μοτοσυκλέτα
HONDA CB500X
Όνομα
Στάθης
Περιοχή
Άργος Αργολίδα
Προσπάθησα να είμαι συνεπής και να την λιπαίνω με σπρέυ κάθε 500χλμ αλλά μετά από 4-5 φορές άρχισα να τα παρατάω και να το ξεχνάω. Πήρα tutoro και ησύχασα, το έχω ρυθμίσει στο ελάχιστο και είναι μιά χαρά. Το έχω πέντε χρόνια και όταν κόντευε να μου τελειώσει το μπουκάλι με το καλοκαιρινό λάδι (το χειμώνα θέλει άλλο) πέτυχα μια ομαδική παραγγελία και ζήτησα από τα παιδιά να μου αγοράσουν μόνο ένα μπουκάλι λάδι για μένα. Με έχει βολέψει πολύ.
 

remali

new member
Δημοσιεύσεις
373
Όνομα
remali
Βρε παιδιά, είναι τόσο δύσκολο το λάδωμα με σπρέυ κάθε 500-1000 χλμ;cdefghigi
Καλο μαραφέτι, αλλά δεν βρίσκω τον λόγο αγοράς σε τέτοιες τιμές.


Απο την άλλη όμως αν το φτιάξεις μόνος ίσως να αξίζει τον κόπο.cdefghigi
Δεν είναι δύσκολο για κάποια μηχανή που έχει διπλό. Οι υπόλοιποι σπρώχνουμε .
Τα 100 θα τα δώσω για αυτό το μαραφέτι αν δε βρω ... αλλα σκοπός ειναι να πετύχουμε καλύτερη τιμή.
Από εκεί και περα αν πιάνει το χέρι σου σε τέτοιες κατασκευές φτιάξε ενα να το δοκιμάσουμε και αν ειναι καλυτερο απο το tutoro ... χαλαλι σου
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.336
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
............. Από εκεί και περα αν πιάνει το χέρι σου σε τέτοιες κατασκευές φτιάξε ενα να το δοκιμάσουμε και αν ειναι καλυτερο απο το tutoro ... χαλαλι σου

Τολη παλι στην λουφα .... και στριμωχνεις και τον συναδελφο .....! :cool: HugHug
 
Top Bottom