Συμβαίνει τώρα....

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.288
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Γιατι !
Ενοχλαει κανενανα;

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν ξυπνησει θα ενοχλαει τον Αγγελο που δε θα μπορει να βλεπει εξω απ το παραθυρο !!
 

Kostis21

new member
Δημοσιεύσεις
42
Ηλικία
38
Όνομα
Kostis
Γλυκιά, όμορφη και ηλιόλουστη καλημέρα σε όλη την Motoparea! Μου συνέβη σήμερα το απίστευτο. Ενώ κοιμόμουν, ξαφνικά σαν να ένιωσα τον ήλιο να ξυπνάει και σιγά σιγά να ανατέλλει. Προδόθηκε ο ήλιος από τις αχτίδες που έμπαιναν διακριτικά στο σπίτι μου από τα παράθυροφυλλά μου! Σηκώθηκα, άνοιξα το παράθυρο και όντως η μέρα φάνταζε ηλιόλουστη καθώς, όσο ο ήλιος ανέβαινε τόσο η μέρα αποκτούσε φως. Είμαι έτοιμος να κλείσω το παράθυρο και να ξαπλώσω πάλι, γιατί σήμερα δεν είχα δουλειά και ήταν ευκαιρία να χορτάσω ύπνο αλλά το μάτι μου τυχαία την βλέπει. Παναγία μου λέω μέσα μου, τι ομορφιά είναι αυτή! Γυρίζω λίγο τη ματιά μου στο κρεβάτι και βλέπω ότι η σύζυγος ακόμη κοιμάται. Γυρίζω το βλέμμα μου πάλι σε Εκείνη. Στην αρχή νόμισα ότι θα κλείσει το παράθυρο γιατί κατάλαβα ότι ήταν του WC και μάλλον ετοιμαζόταν να κάνει το πρωινό της ντους αλλά όχι, δεν το έκλεισε. Σκέφτηκα ότι ίσως δεν είναι σωστό να κοιτάω αλλά εγώ στο σπίτι μου ήμουν και κανένας δεν θα μπορούσε να με κατηγορήσει ότι έκανα κάτι κακό. Συνέχισα να κοιτώ Εκείνη, η οποία μόλις είχε αρχίσει να ρίχνει νερό πάνω της. Κοίταξα πάλι πίσω μου και η σύζυγος όχι απλά κοιμόταν αλλά είχε πέσει σε χειμερία νάρκη την Άνοιξη. Ευκαιρία λέω μέσα μου να δω λίγο ακόμη. Στην αρχή ντρεπόμουν να κοιτώ αλλά ένιωθα τόσο ωραία που η ντροπή σε λίγα μόλις λεπτά επισκιάστηκε. Σκέφτηκα μήπως είναι όνειρο και πως αυτό που ζούσα εκείνη τη στιγμή δεν είναι αλήθεια αλλά είδα τη γυναίκα μου στο κρεβάτι με αυτό το χαζό ροζ babydoll και συνειδητοποίησα ότι δεν ήταν όνειρο και ήταν πέρα ως πέρα αληθινό. Ξαφνικά, μου ήρθε η ιδέα να πάρω το κινητό μου τηλέφωνο και να τη φωτογραφίσω γιατί πότε θα την έβλεπα ξανά έτσι. Γυρίζω στο κομοδίνο, παίρνω το κινητό μου, κοιτάω τη σύζυγο να δω ότι ακόμη κοιμάται και πάω πάλι στο παράθυρό μου. Παναγία μου, τη βλέπω.... ένα ρίγος με έπιασε σε όλο το κορμί και ένα πρωτόγνωρο μούδιασμα . Είχε αρχίσει ήδη το μπάνιο της και άπλωσε σαπουνάδα σε όλο της το κορμί. Κορμί που κανέναν δεν μπορεί να αφήσει ασυγκίνητο . Είχε τόσο όμορφες καμπύλες που όλα μέσα μου αναστατώθηκαν! Δεν πίστευα τι έβλεπα, δεν πίστευα τι ένιωθα. Αμέσως, σήκωσα το κινητό και τράβηξα φωτό για να αποθανατίσω στο φακό μα και στην καρδιά τη θεϊκή για μένα εκείνη στιγμή. Τι να πω..... εύχομαι σε όλους σας να περάσετε όμορφα! :)

Ωραια μας τα πες, δν ανεβαζεις και τη φωτο λεω εγω τωρα;;Hammer Smashabcdefghg
 

Ntinos

new member
Δημοσιεύσεις
224
Ηλικία
55
Μοτοσυκλέτα
BMW GS 1200
Όνομα
Ntinos
Περιοχή
ΓΕΡΜΑΝΙΑ / Ιωάννινα / Πύργος Ηλείας
γειά σας φίλοι μου,
βγήκα και εγώ στη φύση.
Καλές βόλτες και πάντα όρθιοι :-)





 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Επιστροφή από Λίμνη Δόξης..!!Καφεδάκι στο πεστροφειο ο Μύλος στα Τριποταμα..!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Ωραια μας τα πες, δν ανεβαζεις και τη φωτο λεω εγω τωρα;;Hammer Smashabcdefghg
Μετά από απαίτηση πολλών μελών της Motoparea, αν και ήμουν σε μεγάλο δίλημμα, αποφάσισα να σηκώσω την φωτό που τράβηξα σήμερα το πρωί και ένιωσα σαν την 1η φορά . Η γιαπωνέζα μου είναι Εκείνη που κάθε φορά με κάνει να νιώθω ότι η ζωή είναι τόσο μα τόσο όμορφη που για αυτές και μόνο τις στιγμές αξίζει να ζεις!

upload_2019-4-21_18-11-29.jpeg
 

Kostis21

new member
Δημοσιεύσεις
42
Ηλικία
38
Όνομα
Kostis
Μετά από απαίτηση πολλών μελών της Motoparea, αν και ήμουν σε μεγάλο δίλημμα, αποφάσισα να σηκώσω την φωτό που τράβηξα σήμερα το πρωί και ένιωσα σαν την 1η φορά . Η γιαπωνέζα μου είναι Εκείνη που κάθε φορά με κάνει να νιώθω ότι η ζωή είναι τόσο μα τόσο όμορφη που για αυτές και μόνο τις στιγμές αξίζει να ζεις!

View attachment 7856

RollingRollingRollingRollingYes Ημουν σιγουρος!!Laugh 1
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.168
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
κριμα και ειχα παρει το λαγκαβουλι χωρις κοα κοα βεβαιωςβεβαιως και περίμενα εναγωνιως...
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
κριμα και ειχα παρει το λαγκαβουλι χωρις κοα κοα βεβαιωςβεβαιως και περίμενα εναγωνιως...

Και γω μπερδευτηκα.
Διοτι το πρωΐ ειναι η καλυτερη φαση.
Παρασειρθην λοιπον χαχαχαχα
Πάρτε από ένα τώρα για παρηγοριά..



funny
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Τη ωραία αίσθηση όταν γυρνάς σπίτι αφού έχεις τσακωθεί με τον υπεύθυνο πωλήσεων ελαστικών μοτο τις Bridgestone και τον τεχνικό τις και έχει περάσει το δικό σου... Αξία ανεκτίμητη...
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Τη ωραία αίσθηση όταν γυρνάς σπίτι αφού έχεις τσακωθεί με τον υπεύθυνο πωλήσεων ελαστικών μοτο τις Bridgestone και τον τεχνικό τις και έχει περάσει το δικό σου... Αξία ανεκτίμητη...
Καλησπέρα @panostsi . Γιατί μάλωσες με τον Mr Bridgestone? Συνέβη τίποτε με τα Battlax? Για πες να μαθαίνω :)
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Καλησπέρα @panostsi . Γιατί μάλωσες με τον Mr Bridgestone? Συνέβη τίποτε με τα Battlax? Για πες να μαθαίνω :)
Ποτέ μην βάλεις τα T31.... Απλά πράγματα κάνουν σκαλοπατακια και δεν ήθελαν να το παραδεχτούν με τίποτα... Έλεγαν ότι έχει πρόβλημα η πίσω ανάρτηση αλλά όταν πήρα μπροστά τους τον μάστορα δεν ήθελαν να του μιλήσουν... Τελικά θα το αντικαταστησουν και θα βάλω το S 22...θα πληρώσω μόνο το μπροστά... Αααα και σε άλλους έχει τύχει με το ίδιο ελαστικό αυτό το πράγμα...
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Ποτέ μην βάλεις τα T31.... Απλά πράγματα κάνουν σκαλοπατακια και δεν ήθελαν να το παραδεχτούν με τίποτα... Έλεγαν ότι έχει πρόβλημα η πίσω ανάρτηση αλλά όταν πήρα μπροστά τους τον μάστορα δεν ήθελαν να του μιλήσουν... Τελικά θα το αντικαταστησουν και θα βάλω το S 22...θα πληρώσω μόνο το μπροστά... Αααα και σε άλλους έχει τύχει με το ίδιο ελαστικό αυτό το πράγμα...
Εγώ ενδιαφέρομαι για τα Michelin Pilot Road 5 αλλά πολλοί μου λένε για τα Battlax S23 και επίσης η YAMAHA εφοδιάζει τα MT07
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Εγώ ενδιαφέρομαι για τα Michelin Pilot Road 5 αλλά πολλοί μου λένε για τα Battlax S23 και επίσης η YAMAHA εφοδιάζει τα MT07
Τα Michelin είναι sport touring ελαστικό τα s22 είναι ποιο σπορ ελαστικό ανάλογα γιατί χρήσει το θες....
 
Top Bottom