Συμβαίνει τώρα....

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Rockατι που είπε και ένας φίλος.


Στάλθηκε από το M2006C3MNG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Βρέθηκε κουλουριασμένο κάτω από την τσάντα στην παραλία. Προσπάθησαν να τη σκοτώσουν. Το μάζεψα μέσα στο ποτήρι και πάει να ελευθερωθεί στην φύση.

Άλλωστε εγώ είμαι στο σπίτι του…

IMG_1667.jpeg
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.830
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Βρέθηκε κουλουριασμένο κάτω από την τσάντα στην παραλία. Προσπάθησαν να τη σκοτώσουν. Το μάζεψα μέσα στο ποτήρι και πάει να ελευθερωθεί στην φύση.

Άλλωστε εγώ είμαι στο σπίτι του…

View attachment 52940
Ελα πες… έγινε μεζές;;;
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.397
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.412
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Βγήκε το μεροκάματο ή μπα;
Σαργουδάκια μισόκιλα και μία στήρα κανά κιλό.
Οι επινέφελοι είναι εξαφανισμένοι από τον κόσμο και τα σκάφη,στα 20 μέτρα βάθος δεν υπήρχε λέπι.
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Κάπου στους Αγίους πάντες Φωκίδας τεσταροντας το new Vemar Hurricane,τι δουλίτσα κάνει.


Στάλθηκε από το M2006C3MNG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.397
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Κάπου στους Αγίους πάντες Φωκίδας τεσταροντας το new Vemar Hurricane,τι δουλίτσα κάνει.


Στάλθηκε από το M2006C3MNG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Για πες ,για πες !
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Να ξεκινησω απο τα υπερ. Ανακαλυψα την Αμερικη θα ελεγα οσο αφορα την ορατοτητα. Δηλαδη ζελατινα μεγαλη που εχεις ορατοτητα οσο παει το ματι σχεδον. Το βαρος στον μεσο ορο για large 1400 gr συν γραφει. Η ποιοτητα κατασκευης και τα υλικα μου αρεσαν θα ελεγα οσο βεβαια μπορω να δω στο κατω μερος.( θα βαλω και φωτο). Οσο αφορα για θορυβους δεν μπορω να γραψω κατι αρνητικο,λογω που ολοι οι αεραγωγοι ηταν ανοιχτοι λογω καυσωνα σχεδον στην περιοχη χθες και προχθες που ταξιδευα.
Η εφαρμοφη για το κεφαλι μου καταπληκτικη, μου εκατσε κουτι. Προηγουμενα κρανη δυο UVEX RS HELIX,SCORPION,και SHARK D- SKWALL τα δυο τελευταια σχεδον εφαμιλλα οσο αφορα το καλουπι θα ελεγα, τα UVEX τα οποια ειχα την προηγουμενη δεκαετια διαφορετικη, μεγαλυτερη θα ελεγα αισθηση στο LARGE που φοραω.
μπαικ
 
Τελευταία επεξεργασία:

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.397
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Εδώ είμαστε...


Στάλθηκε από το M2006C3MNG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ωραίος .
Αχρειαστο και αγρατσουνιστο φιλε
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.830
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Να ξεκινησω απο τα υπερ. Ανακαλυψα την Αμερικη θα ελεγα οσο αφορα την ορατοτητα. Δηλαδη ζελατινα μεγαλη που εχεις ορατοτητα οσο παει το ματι σχεδον. Το βαρος στον μεσο ορο για large 1400 gr συν γραφει. Η ποιοτητα κατασκευης και τα υλικα μου αρεσαν θα ελεγα οσο βεβαια μπορω να δω στο κατω μερος.( θα βαλω και φωτο). Οσο αφορα για θορυβους δεν μπορω να γραψω κατι αρνητικο,λογω που ολοι οι αεραγωγοι ηταν ανοιχτοι λογω καυσωνα σχεδον στην περιοχη χθες και προχθες που ταξιδευα.
Η εφαρμοφη για το κεφαλι μου καταπληκτικη, μου εκατσε κουτι. Προηγουμενα κρανη δυο UVEX RS HELIX,SCORPION,και SHARK D- SKWALL τα δυο τελευταια σχεδον εφαμιλλα οσο αφορα το καλουπι θα ελεγα, τα UVEX τα οποια ειχα την προηγουμενη δεκαετια διαφορετικη, μεγαλυτερη θα ελεγα αισθηση στο LARGE που φοραω.
μπαικ
Αμα πας από τον χασάπη βάλτο στην ζυγαριά για καλό και για κακό!

Έχουμε προϊστορία με παραπληροφόρηση σχετικά με το βάρος!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Να ξεκινησω απο τα υπερ. Ανακαλυψα την Αμερικη θα ελεγα οσο αφορα την ορατοτητα. Δηλαδη ζελατινα μεγαλη που εχεις ορατοτητα οσο παει το ματι σχεδον. Το βαρος στον μεσο ορο για large 1400 gr συν γραφει. Η ποιοτητα κατασκευης και τα υλικα μου αρεσαν θα ελεγα οσο βεβαια μπορω να δω στο κατω μερος.( θα βαλω και φωτο). Οσο αφορα για θορυβους δεν μπορω να γραψω κατι αρνητικο,λογω που ολοι οι αεραγωγοι ηταν ανοιχτοι λογω καυσωνα σχεδον στην περιοχη χθες και προχθες που ταξιδευα.
Η εφαρμοφη για το κεφαλι μου καταπληκτικη, μου εκατσε κουτι. Προηγουμενα κρανη δυο UVEX RS HELIX,SCORPION,και SHARK D- SKWALL τα δυο τελευταια σχεδον εφαμιλλα οσο αφορα το καλουπι θα ελεγα, τα UVEX τα οποια ειχα την προηγουμενη δεκαετια διαφορετικη, μεγαλυτερη θα ελεγα αισθηση στο LARGE που φοραω.
μπαικ
Σοβαρά κράνη φορούσες, UVEX φορούσαμε τέλος της 10ετιας του 80 με τα μισά της 10ετίας του 90, γκαραζιέρη..... Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.412
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Σοβαρά κράνη φορούσες, UVEX φορούσαμε τέλος της 10ετιας του 80 με τα μισά της 10ετίας του 90, γκαραζιέρη..... Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
και BIEFE.
 
Top Bottom