Συμβαίνει τώρα....

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Μόλις γύρισα από βυθοσκόπηση οφθαλμών καθόσο διαβητικός, έχω βλέμμα αετού και γερακίσα μάτια...γατάκια.
Βέβαια η πρεσβυωπία σκαρφάλωσε στο +2.5 και έχω καταντήσει να μη βλέπω ούτε το κοντέρι του πουλερικού abcdefghgk
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
abcdefghgk,περαστικα.
Κανα γυαλακι κατα την οδηγηση φορας;Cool


Φοράω μόνιμα πολυεστιακά, ή φακούς επαφής τα καλοκαίρια με τον έντονο ήλιο με γυαλιά πρεσβυωπίας όταν χρειαστεί

Η πλάκα ήταν στο γιατρό με βάζει σε ένα μηχάνημα και με ρωτάει οδηγείτε μηχανή; Ναι λέω που το καταλάβατε από το κράνος; Όχι μου λέει τα μάτια σας είναι γεμάτα σκόνη μόνο όσοι οδηγούν μηχανάκι έχουν τόσο βρώμικα μάτια, θα σας γράψω και ένα κολλήριο abcdefghgkabcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.198
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Φοράω μόνιμα πολυεστιακά, ή φακούς επαφής τα καλοκαίρια με τον έντονο ήλιο με γυαλιά πρεσβυωπίας όταν χρειαστεί

Η πλάκα ήταν στο γιατρό με βάζει σε ένα μηχάνημα και με ρωτάει οδηγείτε μηχανή; Ναι λέω που το καταλάβατε από το κράνος; Όχι μου λέει τα μάτια σας είναι γεμάτα σκόνη μόνο όσοι οδηγούν μηχανάκι έχουν τόσο βρώμικα μάτια, θα σας γράψω και ένα κολλήριο abcdefghgkabcdefghgk
Mωρή κολόγρια θές και μηχανή.....Αστα διάλα....RollingRollingRollingRollingRollingSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Mωρή κολόγρια θές και μηχανή.....Αστα διάλα....RollingRollingRollingRollingRollingSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon

Τα δικά σου τα μάτια θα έχουν πιάσει μπαμπάχλα σκατίγερε, μη κοιτάς εμένα που είμαι μίσχος abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.198
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Τα δικά σου τα μάτια θα έχουν πιάσει μπαμπάχλα σκατίγερε, μη κοιτάς εμένα που είμαι μίσχος abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
Αγορίνα μου....Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

Jimakos

member
Δημοσιεύσεις
656
Ηλικία
63
Το λαρύγγι του διαβολου στο Trigat
λίμνη Dospat


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

chrisf

member
Δημοσιεύσεις
1.063
Ηλικία
44
Περιοχή
Petroupolis Athens
Μοτοσυκλέτα
suzuki bandit 650 s 2009
Όνομα
Χρήστος
Ο αλλος λεει θα παει απο Γιοχάνεσμπουργκ στο Κέιπ Τάουν με ενα χειροποίητο Metisse BSA...
Αμα εχεις χρήμα διαβαινε

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom