Συμβαίνει τώρα....

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
γυρνάει ο άλλος με το πιστολι σε φαση "ωχ δεν σε ακουσα με το σουπερσπορτ μεσα στη νεβαδα ντεζερτ" #tieinaiaftore
Είναι LA desert.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.516
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Κυπαρισσία


Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.708
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Καινούργια παπουτσάκια, τι παπουτσάκια δλδ που το κουτί ήταν σαν φέρετρο.

Αποχωρίστηκα τις αγαπημένες μου AXO BOXER αφού έγραψαν τα χιλιόμετρα τους και έκαναν την δουλειά τους κρατώντας το πόδι μου ασφαλές ακόμη και το περασμένο ΣΚ που χρειάστηκε να χρησιμοποιήσω κλωτσιές σε διαφορες περιπτώσεις. Για τις ACERBIS X-Team. Νέας γενιάς μπότα με τις εξελίξεις να τρέχουν, προστασία πέλματος από ελαστομερές υλικό για καλύτερη άνεση και απορρόφηση των κραδασμών
TPU προστασία στην περιοχή της κνήμης, του αστραγάλου και της αλλαγής ταχυτήτων για μέγιστη προστασία
4 quickrealease για μικρομετρική ρύθμιση και velcro στην γάμπα για την σωστή σύσφιξη της μπότας.
Προστασία από την θερμότητας με σουέτ σημεία
Στην φτέρνα και στην κνήμη έχουν *****ές και ανθεκτικές σε τριβή μικροϊνες
Σόλα υψηλής αντοχής στην τριβή με διπλή πυκνότητα
Εσωτερικό 3D Mesh για βελτιωμένη άνεση και απορρόφηση ιδρώτα






Sent from my iPhone using Tapatalk
Καλορίζικες Σοφιανέ , να τις λιώσεις με άλλες τόσες περιπέτειες Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon

ερώτηση · αυτές τις φοράς και σε ταξίδια ; Η μόνο σε οφφ ροουντ διαδρομές ; Επίσης τι τιμή έχουν ;
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.288
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Καλορίζικες Σοφιανέ , να τις λιώσεις με άλλες τόσες περιπέτειες Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon

ερώτηση · αυτές τις φοράς και σε ταξίδια ; Η μόνο σε οφφ ροουντ διαδρομές ; Επίσης τι τιμή έχουν ;
Μόνο αν έχω να περασω χωμα. Τιμή σε διαφορά μάρκες/χρώματα +/- 200
Υπάρχουν όμως οι παρακάτω που είναι για παντου

 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.786
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Μου αρέσει που σήμερα στο ρεπό ήθελα να πάω να πάρω πραματάκια, να κάνω την μετατροπή με την ησυχία μου και όλα αυτά.

Αμ δε! Αντ' αυτού βελάζω από τον πονόδοντο ακόμα. Και φυσικά, κάτι τέτοια πάντα ΠΣΚ λαμβάνουν χώρα. Ούτε στον χειρότερο μου εχθρό...
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Μου αρέσει που σήμερα στο ρεπό ήθελα να πάω να πάρω πραματάκια, να κάνω την μετατροπή με την ησυχία μου και όλα αυτά.

Αμ δε! Αντ' αυτού βελάζω από τον πονόδοντο ακόμα. Και φυσικά, κάτι τέτοια πάντα ΠΣΚ λαμβάνουν χώρα. Ούτε στον χειρότερο μου εχθρό...
Περαστικά Τασοοοο...
Smileys drinking beer Emoticon
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.786
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Τι περαστικά...ουτε ενα 24ωρο και νιώθω λες και περασαν 400 χρόνια. Δεν παλεύεται λέμε...πρωτη φορα το παθαίνω αυτό.

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
N

notakos600

Guest
Τι περαστικά...ουτε ενα 24ωρο και νιώθω λες και περασαν 400 χρόνια. Δεν παλεύεται λέμε...πρωτη φορα το παθαίνω αυτό.

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ponstan επί του πόνου Τάσο και θα με θυμηθείς.
Περαστικά.

 
Last edited by a moderator:

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.786
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Ο οδοντίατρος μου είπε Viaxal και PlacAway. Το 1ο είναι αντιφλεγμονώδες...κυριως να *****ώσει το ουλο και να φυγει η κοκκινίλα του. Τίποτα, τα πιο άχρηστα δόντια είναι οι φρονιμιτες.

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom