Συμβαίνει τώρα....

N

notakos600

Guest
Όταν βρεθούμε θα καταλάβεις πως είμαι ένας πολύ πολύ απλός άνθρωπΑς Yes
R u sure man?

 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.950
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Με το Ντωβίλ????
Δε δουλεύει και το ταξί πια για να μπορέσει να χρησιμοποιήσει δικαιολογία ότι και καλά του βγήκε κούρσα!!!


Tooth Tooth Tooth
 
N

notakos600

Guest

Κάθε bondage φαντασίωση ξεκινάει με ένα απλό δέσιμο. Οι χειροπέδες είναι το καταλληλότερο bondage εργαλείο για τα παιχνίδια σας και ένα εξαιρετικό κίνκυ αξεσουάρ να έχετε πάντα διαθέσιμο στο συρτάρι σας! Rolling Rolling Rolling Rolling

 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.

Κάθε bondage φαντασίωση ξεκινάει με ένα απλό δέσιμο. Οι χειροπέδες είναι το καταλληλότερο bondage εργαλείο για τα παιχνίδια σας και ένα εξαιρετικό κίνκυ αξεσουάρ να έχετε πάντα διαθέσιμο στο συρτάρι σας! Rolling Rolling Rolling Rolling

Έλα πες...απο ποιο ifestyle περιοδικό του Κωστόπουλου της δεκαετίας του 90 το ξεπατίκωσες αυτό; Tooth
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Πολύ τεστοστερόνη μαζεύτηκε ξαφνικά σε ένα ποστ και αρχιζω να αγχώνομαι. Η που θα μπλεχτούν οι μαλαπαρδες μεταξύ τους και Αντε ξέμπλεξε τις τρίχες μετά ή θα ψαχνουμε μεζούρα να μετρηθεί η αντριοσύνη.

Εχω πολύ καλό μου φίλο, η μοτοσυκλέτα που καβαλάει τώρα είναι ένα GSXR, είναι 1,90 υψος και 100 κιλά ζωο, και όταν έκλεισε τα 40 μας φανέρωσε στους πολύ φίλους του ότι είναι gay. Δυο από την παρέα λάκισαν και μείναμε τρεις. Μήπως θέλει κανεις να του μιλήσει για πουστοσυνες, αδερφές και παλουκαρια, και στερεότυπα μοτοσυκλετισμου, γιατί συνήθως αυτός μας ξελασπώνει στις άγριες καταστάσεις.
Οκ σε μερικοί δεν αντέχουν τους gay, άλλοι τους μισούν αλλά το πως κάνει σεξ κάποιος δεν τον χαρακτηρίζει αν είναι μοτοσυκλετιστής ή όχι και εν έτη 2022 ας είμαστε λίγο πιο ανοιχτοί στις επιλογες και πιο κλειστοί στα λόγια μας. (Σορρυ που χαλάω την πλάκα αλλά ο συγκεκριμένος φίλος με έχει βοηθήσει όσο κανεις άλλος και είναι ο αγαπημένος «θείος» των παιδιών μου)

Update: και σε αυτούς (τους «κουνιστους» τους «ντιγκινταγκες» ντε) όταν αρχίζουν τα δικά τους στερεοτυπικά για τους straight τα ίδια τους λέω και τους χαλάω το πάρτυ. Για να μην αρχίσει καμμία κουβέντα περί woke up culture. Επίσης όταν είμαι μαζί τους και γελάμε με ανθρώπους που γνωριζόμαστε και όχι σε αγνώστους σε ένα φόρουμ μπορω να τους πω και αδερφές και να γελάμε. Γιατί το χιούμορ υπάρχει παντού.




Έχω πολύ καλή φίλη που της αρέσουν οι γυναίκες.
Παλιότερα στα νιάτα μας κάναμε πολύ παρέα.
Η φάση είναι ότι πολλές φορές βγαίναμε μαζί με γκόμενες ( σορυ για την έκφραση)
Δεν ήταν αντρογυυναικα
Κάθε άλλο.
Την δέχτηκα όπως ήταν με την διαφορετικότητα και την πολυπλοκότητα της.
Υπήρχε κοινός σεβασμός και κόκκινες γραμμές..
Δεν της έκανα ποτέ χαλάστρα,δεν μου εκανε ποτέ χαλάστρα.
Ούτε το φώναζε ,ούτε το διατυμπανίζει ούτε παρελάσεις πηγαινε ούτε τίποτα.
Δεν διέφερε σε τίποτα από μια ετεροφυλόφιλη κοπέλα.


Θα συμφωνήσω σε αυτά που είπε ο Σοφιανός,έχω παρόμοιο παράδειγμα που δεν είναι της παρούσης.

Ας κάνει ότι θέλει ο καθένας στο κρεβάτι του.
 
N

notakos600

Guest
Έχω πολύ καλή φίλη που της αρέσουν οι γυναίκες.
Παλιότερα στα νιάτα μας κάναμε πολύ παρέα.
Η φάση είναι ότι πολλές φορές βγαίναμε μαζί με γκόμενες ( σορυ για την έκφραση)
Δεν ήταν αντρογυυναικα
Κάθε άλλο.
Την δέχτηκα όπως ήταν με την διαφορετικότητα και την πολυπλοκότητα της.
Υπήρχε κοινός σεβασμός και κόκκινες γραμμές..
Δεν της έκανα ποτέ χαλάστρα,δεν μου εκανε ποτέ χαλάστρα.
Ούτε το φώναζε ,ούτε το διατυμπανίζει ούτε παρελάσεις πηγαινε ούτε τίποτα.
Δεν διέφερε σε τίποτα από μια ετεροφυλόφιλη κοπέλα.


Θα συμφωνήσω σε αυτά που είπε ο Σοφιανός,έχω παρόμοιο παράδειγμα που δεν είναι της παρούσης.

Ας κάνει ότι θέλει ο καθένας στο κρεβάτι του.
Μέσα είσαι Μήτσε.Smileys drinking beer Emoticon
 
Top Bottom