Συμβαίνει τώρα....

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.458
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Προχειρο φαγητο ,λογω χρονου


Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Γεμάτη μέρα σήμερα .
Πήγα Γιάννενα, είδα τον dvs,στον γυρισμό στάση στον Νάκο για κρέπα και καφέ.
Τα είπαμε και με τον Νάκο .
Με το καλό την επόμενη συνάντηση σύντομα...

GivingGiving

Θενκς παίδες
Σας είμαι υπόχρεος
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
γυαλια προστασιας βαλε,ειναι ατιμα αυτα τα μηχανακια οταν κοβουν χορτα..!


Τα χορτάρια δεν πειράζουν.
Τα χαλίκια είναι το θέμα
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.458
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Τα χορτάρια δεν πειράζουν.
Τα χαλίκια είναι το θέμα
Ειχα ,την σιτα που μπαινει σαν προσωπιδα ασφαλειας.
Βεβαια τα τρυφερα χορταρακια θελουν κανονικα και γυαλακι ασφαλειας.
Μαλλον θα παρω γιατι εδω και καμια 10ετια που τα κοβω ,ολο το αναβαλω
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.178
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ειχα ,την σιτα που μπαινει σαν προσωπιδα ασφαλειας.
Βεβαια τα τρυφερα χορταρακια θελουν κανονικα και γυαλακι ασφαλειας.
Μαλλον θα παρω γιατι εδω και καμια 10ετια που τα κοβω ,ολο το αναβαλω
Γιατί δεν βάζεις το πλαστικό προστατευτικο βτης ΚΤΜ;
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.458
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Καλημερα μοτοπαρεα ,καλες βολτες στους τυχερους


Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Γλυκιά, όμορφη και ηλιόλουστη καλημέρα σε όλη την Motoparea! Μου συνέβη σήμερα το απίστευτο. Ενώ κοιμόμουν, ξαφνικά σαν να ένιωσα τον ήλιο να ξυπνάει και σιγά σιγά να ανατέλλει. Προδόθηκε ο ήλιος από τις αχτίδες που έμπαιναν διακριτικά στο σπίτι μου από τα παράθυροφυλλά μου! Σηκώθηκα, άνοιξα το παράθυρο και όντως η μέρα φάνταζε ηλιόλουστη καθώς, όσο ο ήλιος ανέβαινε τόσο η μέρα αποκτούσε φως. Είμαι έτοιμος να κλείσω το παράθυρο και να ξαπλώσω πάλι, γιατί σήμερα δεν είχα δουλειά και ήταν ευκαιρία να χορτάσω ύπνο αλλά το μάτι μου τυχαία την βλέπει. Παναγία μου λέω μέσα μου, τι ομορφιά είναι αυτή! Γυρίζω λίγο τη ματιά μου στο κρεβάτι και βλέπω ότι η σύζυγος ακόμη κοιμάται. Γυρίζω το βλέμμα μου πάλι σε Εκείνη. Στην αρχή νόμισα ότι θα κλείσει το παράθυρο γιατί κατάλαβα ότι ήταν του WC και μάλλον ετοιμαζόταν να κάνει το πρωινό της ντους αλλά όχι, δεν το έκλεισε. Σκέφτηκα ότι ίσως δεν είναι σωστό να κοιτάω αλλά εγώ στο σπίτι μου ήμουν και κανένας δεν θα μπορούσε να με κατηγορήσει ότι έκανα κάτι κακό. Συνέχισα να κοιτώ Εκείνη, η οποία μόλις είχε αρχίσει να ρίχνει νερό πάνω της. Κοίταξα πάλι πίσω μου και η σύζυγος όχι απλά κοιμόταν αλλά είχε πέσει σε χειμερία νάρκη την Άνοιξη. Ευκαιρία λέω μέσα μου να δω λίγο ακόμη. Στην αρχή ντρεπόμουν να κοιτώ αλλά ένιωθα τόσο ωραία που η ντροπή σε λίγα μόλις λεπτά επισκιάστηκε. Σκέφτηκα μήπως είναι όνειρο και πως αυτό που ζούσα εκείνη τη στιγμή δεν είναι αλήθεια αλλά είδα τη γυναίκα μου στο κρεβάτι με αυτό το χαζό ροζ babydoll και συνειδητοποίησα ότι δεν ήταν όνειρο και ήταν πέρα ως πέρα αληθινό. Ξαφνικά, μου ήρθε η ιδέα να πάρω το κινητό μου τηλέφωνο και να τη φωτογραφίσω γιατί πότε θα την έβλεπα ξανά έτσι. Γυρίζω στο κομοδίνο, παίρνω το κινητό μου, κοιτάω τη σύζυγο να δω ότι ακόμη κοιμάται και πάω πάλι στο παράθυρό μου. Παναγία μου, τη βλέπω.... ένα ρίγος με έπιασε σε όλο το κορμί και ένα πρωτόγνωρο μούδιασμα . Είχε αρχίσει ήδη το μπάνιο της και άπλωσε σαπουνάδα σε όλο της το κορμί. Κορμί που κανέναν δεν μπορεί να αφήσει ασυγκίνητο . Είχε τόσο όμορφες καμπύλες που όλα μέσα μου αναστατώθηκαν! Δεν πίστευα τι έβλεπα, δεν πίστευα τι ένιωθα. Αμέσως, σήκωσα το κινητό και τράβηξα φωτό για να αποθανατίσω στο φακό μα και στην καρδιά τη θεϊκή για μένα εκείνη στιγμή. Τι να πω..... εύχομαι σε όλους σας να περάσετε όμορφα! :)
 

duke200

member
Δημοσιεύσεις
1.310
Ηλικία
44
Όνομα
Alex
Καλημέρα! Κλείσε την κουρτίνα σου γιατί σε βλέπω με κατσαρόλα στο κεφάλι αν σε πάρει χαμπάρι το ροζ baby doll.

Στάλθηκε από το ASUS_X00HD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Καλημερα μοτοπαρεα ,καλες βολτες στους τυχερους


Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.458
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Καλημέρα! Κλείσε την κουρτίνα σου γιατί σε βλέπω με κατσαρόλα στο κεφάλι αν σε πάρει χαμπάρι το ροζ baby doll.

Στάλθηκε από το ASUS_X00HD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Χαχαχαχαχαχα


Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.458
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Γλυκιά, όμορφη και ηλιόλουστη καλημέρα σε όλη την Motoparea! Μου συνέβη σήμερα το απίστευτο. Ενώ κοιμόμουν, ξαφνικά σαν να ένιωσα τον ήλιο να ξυπνάει και σιγά σιγά να ανατέλλει. Προδόθηκε ο ήλιος από τις αχτίδες που έμπαιναν διακριτικά στο σπίτι μου από τα παράθυροφυλλά μου! Σηκώθηκα, άνοιξα το παράθυρο και όντως η μέρα φάνταζε ηλιόλουστη καθώς, όσο ο ήλιος ανέβαινε τόσο η μέρα αποκτούσε φως. Είμαι έτοιμος να κλείσω το παράθυρο και να ξαπλώσω πάλι, γιατί σήμερα δεν είχα δουλειά και ήταν ευκαιρία να χορτάσω ύπνο αλλά το μάτι μου τυχαία την βλέπει. Παναγία μου λέω μέσα μου, τι ομορφιά είναι αυτή! Γυρίζω λίγο τη ματιά μου στο κρεβάτι και βλέπω ότι η σύζυγος ακόμη κοιμάται. Γυρίζω το βλέμμα μου πάλι σε Εκείνη. Στην αρχή νόμισα ότι θα κλείσει το παράθυρο γιατί κατάλαβα ότι ήταν του WC και μάλλον ετοιμαζόταν να κάνει το πρωινό της ντους αλλά όχι, δεν το έκλεισε. Σκέφτηκα ότι ίσως δεν είναι σωστό να κοιτάω αλλά εγώ στο σπίτι μου ήμουν και κανένας δεν θα μπορούσε να με κατηγορήσει ότι έκανα κάτι κακό. Συνέχισα να κοιτώ Εκείνη, η οποία μόλις είχε αρχίσει να ρίχνει νερό πάνω της. Κοίταξα πάλι πίσω μου και η σύζυγος όχι απλά κοιμόταν αλλά είχε πέσει σε χειμερία νάρκη την Άνοιξη. Ευκαιρία λέω μέσα μου να δω λίγο ακόμη. Στην αρχή ντρεπόμουν να κοιτώ αλλά ένιωθα τόσο ωραία που η ντροπή σε λίγα μόλις λεπτά επισκιάστηκε. Σκέφτηκα μήπως είναι όνειρο και πως αυτό που ζούσα εκείνη τη στιγμή δεν είναι αλήθεια αλλά είδα τη γυναίκα μου στο κρεβάτι με αυτό το χαζό ροζ babydoll και συνειδητοποίησα ότι δεν ήταν όνειρο και ήταν πέρα ως πέρα αληθινό. Ξαφνικά, μου ήρθε η ιδέα να πάρω το κινητό μου τηλέφωνο και να τη φωτογραφίσω γιατί πότε θα την έβλεπα ξανά έτσι. Γυρίζω στο κομοδίνο, παίρνω το κινητό μου, κοιτάω τη σύζυγο να δω ότι ακόμη κοιμάται και πάω πάλι στο παράθυρό μου. Παναγία μου, τη βλέπω.... ένα ρίγος με έπιασε σε όλο το κορμί και ένα πρωτόγνωρο μούδιασμα . Είχε αρχίσει ήδη το μπάνιο της και άπλωσε σαπουνάδα σε όλο της το κορμί. Κορμί που κανέναν δεν μπορεί να αφήσει ασυγκίνητο . Είχε τόσο όμορφες καμπύλες που όλα μέσα μου αναστατώθηκαν! Δεν πίστευα τι έβλεπα, δεν πίστευα τι ένιωθα. Αμέσως, σήκωσα το κινητό και τράβηξα φωτό για να αποθανατίσω στο φακό μα και στην καρδιά τη θεϊκή για μένα εκείνη στιγμή. Τι να πω..... εύχομαι σε όλους σας να περάσετε όμορφα! :)
?


Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.529
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Γλυκιά, όμορφη και ηλιόλουστη καλημέρα σε όλη την Motoparea! Μου συνέβη σήμερα το απίστευτο. Ενώ κοιμόμουν, ξαφνικά σαν να ένιωσα τον ήλιο να ξυπνάει και σιγά σιγά να ανατέλλει. Προδόθηκε ο ήλιος από τις αχτίδες που έμπαιναν διακριτικά στο σπίτι μου από τα παράθυροφυλλά μου! Σηκώθηκα, άνοιξα το παράθυρο και όντως η μέρα φάνταζε ηλιόλουστη καθώς, όσο ο ήλιος ανέβαινε τόσο η μέρα αποκτούσε φως. Είμαι έτοιμος να κλείσω το παράθυρο και να ξαπλώσω πάλι, γιατί σήμερα δεν είχα δουλειά και ήταν ευκαιρία να χορτάσω ύπνο αλλά το μάτι μου τυχαία την βλέπει. Παναγία μου λέω μέσα μου, τι ομορφιά είναι αυτή! Γυρίζω λίγο τη ματιά μου στο κρεβάτι και βλέπω ότι η σύζυγος ακόμη κοιμάται. Γυρίζω το βλέμμα μου πάλι σε Εκείνη. Στην αρχή νόμισα ότι θα κλείσει το παράθυρο γιατί κατάλαβα ότι ήταν του WC και μάλλον ετοιμαζόταν να κάνει το πρωινό της ντους αλλά όχι, δεν το έκλεισε. Σκέφτηκα ότι ίσως δεν είναι σωστό να κοιτάω αλλά εγώ στο σπίτι μου ήμουν και κανένας δεν θα μπορούσε να με κατηγορήσει ότι έκανα κάτι κακό. Συνέχισα να κοιτώ Εκείνη, η οποία μόλις είχε αρχίσει να ρίχνει νερό πάνω της. Κοίταξα πάλι πίσω μου και η σύζυγος όχι απλά κοιμόταν αλλά είχε πέσει σε χειμερία νάρκη την Άνοιξη. Ευκαιρία λέω μέσα μου να δω λίγο ακόμη. Στην αρχή ντρεπόμουν να κοιτώ αλλά ένιωθα τόσο ωραία που η ντροπή σε λίγα μόλις λεπτά επισκιάστηκε. Σκέφτηκα μήπως είναι όνειρο και πως αυτό που ζούσα εκείνη τη στιγμή δεν είναι αλήθεια αλλά είδα τη γυναίκα μου στο κρεβάτι με αυτό το χαζό ροζ babydoll και συνειδητοποίησα ότι δεν ήταν όνειρο και ήταν πέρα ως πέρα αληθινό. Ξαφνικά, μου ήρθε η ιδέα να πάρω το κινητό μου τηλέφωνο και να τη φωτογραφίσω γιατί πότε θα την έβλεπα ξανά έτσι. Γυρίζω στο κομοδίνο, παίρνω το κινητό μου, κοιτάω τη σύζυγο να δω ότι ακόμη κοιμάται και πάω πάλι στο παράθυρό μου. Παναγία μου, τη βλέπω.... ένα ρίγος με έπιασε σε όλο το κορμί και ένα πρωτόγνωρο μούδιασμα . Είχε αρχίσει ήδη το μπάνιο της και άπλωσε σαπουνάδα σε όλο της το κορμί. Κορμί που κανέναν δεν μπορεί να αφήσει ασυγκίνητο . Είχε τόσο όμορφες καμπύλες που όλα μέσα μου αναστατώθηκαν! Δεν πίστευα τι έβλεπα, δεν πίστευα τι ένιωθα. Αμέσως, σήκωσα το κινητό και τράβηξα φωτό για να αποθανατίσω στο φακό μα και στην καρδιά τη θεϊκή για μένα εκείνη στιγμή. Τι να πω..... εύχομαι σε όλους σας να περάσετε όμορφα! :)

Μεχρι εδω ηταν η θα εχει και συνεχεια;;;
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.458
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
....και η συζυγος κοιμαται τον υπνο του δικαιου!!!!!:D:D
Γιατι !
Ενοχλαει κανενανα;

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom