Επίσημη συνάντηση Πωγώνι vol.2 25-28 Οκτώβρη 2024

1726010026780.jpeg
Πέρυσι λοιπόν στο vol.1 δόθηκε η υπόσχεση ότι δεν είναι δυνατόν μια ωραία και κεφάτη μάζωξη να μην επαναληφθεί!!!

Έτσι λοιπόν αφού το ημερολόγιο μας έκανε την χάρη να μπορέσουμε να την επαναλάβουμε στις ίδιες ημερομηνίες 25-28/10/2024 ο κύβος ερρίφθη…!

και όπως λοιπόν και πέρσι έτσι και φέτος υπάρχει άπλετος χώρος για σκηνάκια και κάποια κρεβάτια για τις "ευαίσθητες πλατούλες".

Μόνο 17 κρεβατάκια σε 2 τοπικούς δημοτικούς ξενώνες.

1726010201893.jpeg
Το φετινό λοιπόν "event" θα περιλαμβάνει καζάνι για τσίπουρα (ναι φέτος θα το καταφέρουμε!) και φυσικά δεν θα λείψουν και οι διαδρομές όπως το κάστρο στο Αργυρόκαστρο (Μνημείο UNESCO), η Μολυβδοσκέπαστη κ.α.
Οπότε καλό θα ήταν να έχουμε όλοι μας μια πράσινη κάρτα για τις καφετιέρες μας εεεεε, για τις μηχανές μας!


1726010236424.jpeg

Κάντε λοιπόν τα κουμάντα σας και δηλώστε συμμετοχή και τρόπο διαμονής διότι ο καιρός γαρ εγγύς και θα πρέπει να ξέρουμε πόσους θα περιμένουμε για να γίνουν οι ανάλογες ετοιμασίες αλλά και για να αποφασίσουμε στο πως θα φτιαχτούν και τα δρομολόγια...

1726010047308.jpeg

1726010071286.jpeg

1726010088498.jpeg

Οικονομικά δεδομένα

Ξενώνας Κάτω Μερόπης:
2 δίκλινα + 1 τρίκλινο, Σύνολο 7 κρεβάτια με 15€ ανά άτομο και ανά διανυκτέρευση.

Ξενώνας Μερόπης (4 χλμ. από Κάτω Μερόπη):
10 κουκέτες με 10€ ανά άτομο και ανά διανυκτέρευση και 1 δίκλινο με δική του τουαλέτα με 35€ ανά διανυκτέρευση.

Με την δήλωση συμμετοχής στους ξενώνες θα πρέπει να προκαταβάλλεται και το αντίτιμο των καταλυμάτων.

Σε κάθε έναν που θα δηλώνει για τους ξενώνες θα γίνεται προσωπική επικοινωνία για την επιβεβαίωση της κράτησης και την πληρωμή.

Σημείωση:
Προτεραιότητα στα κρεβάτια θα έχουν αυτοί που θα δηλώνουν για όλες τις ημέρες της εκδήλωσης.
 
Last edited by a moderator:

esel

Μαθουσάλας member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
17.482
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Mολις ενημερωθηκα οτι θα ερθει κι ο Γιαννης ( αγαπημενος συναδελφος) Morreli απο την Μυτιλήνη.
Στα αλλα καταλλυματα...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Dimitris Amaliada

old member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
4.095
Ηλικία
60
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Mολις ενημερωθηκα οτι θα ερθει κι ο Γιαννης ( αγαπημενος συναδελφος) Morreli απο την Μυτιλήνη.
Στα αλλα καταλλυματα...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Χαίρομαι που θα είναι και ο Γιάννης
 

takisninja

member
Δημοσιεύσεις
543
Ηλικία
59
Περιοχή
Μελίσσια
Όνομα
Παναγιώτης
Mολις ενημερωθηκα οτι θα ερθει κι ο Γιαννης ( αγαπημενος συναδελφος) Morreli απο την Μυτιλήνη.
Στα αλλα καταλλυματα...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μακάρι!!
 

Morelli

new member
Δημοσιεύσεις
489
Ηλικία
58
Όνομα
Γιάννης
Mολις ενημερωθηκα οτι θα ερθει κι ο Γιαννης ( αγαπημενος συναδελφος) Morreli απο την Μυτιλήνη.
Στα αλλα καταλλυματα...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θα το προσπαθήσω !
Καλώς εχόντων θα είμαι εκεί !!!
 

stathis

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
197
Ηλικία
50
Περιοχή
Λαμία
Μοτοσυκλέτα
Kawasaki Versys 650
Όνομα
Stathis
Για όσους επιθυμούν κρεβατάκι, υπάρχει στα 5,6χλμ., στο χωριό Ωραιόκαστρο, ο ξενώνας Πανόραμα . Τηλ.694 585 1131..........υπάρχει ξενώνας και στο χωριό Βήσσανη, αλλά είναι 14χλμ. απόσταση(6946332348 Χρηστος)
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.907
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Για όσους επιθυμούν κρεβατάκι, υπάρχει στα 5,6χλμ., στο χωριό Ωραιόκαστρο, ο ξενώνας Πανόραμα . Τηλ.694 585 1131..........υπάρχει ξενώνας και στο χωριό Βήσσανη, αλλά είναι 14χλμ. απόσταση(6946332348 Χρηστος)

Μιλησα με Βησσανη και ο ξενωνας Αρετη ειναι πληρης εκτος αν υπαρχει καποιος αλλος και δεν τον ξερω.
 

stathis

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
197
Ηλικία
50
Περιοχή
Λαμία
Μοτοσυκλέτα
Kawasaki Versys 650
Όνομα
Stathis
Μιλησα με Βησσανη και ο ξενωνας Αρετη ειναι πληρης εκτος αν υπαρχει καποιος αλλος και δεν τον ξερω.
Δεν ξέρω αν μιλάμε για τον ίδιο .........σε αυτό το τηλέφωνο πήρες?
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.907
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Δεν ξέρω αν μιλάμε για τον ίδιο .........σε αυτό το τηλέφωνο πήρες?
Μιλησα χθες βραδυ με τον πατερα του Χρηστου και μου ειπε οτι ειναι ολα κλεισμενα για τοτε.
 

esel

Μαθουσάλας member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
17.482
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Καλοι μου κυριοι κ κυρίες
Εντος της επομενης εβδομαδας θα σας σταλουν μντ για πληρωμή των διαμονών...με το πώς και το μεχρι πότε θα πρεπει να γινουν αυτες....

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

stathis

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
197
Ηλικία
50
Περιοχή
Λαμία
Μοτοσυκλέτα
Kawasaki Versys 650
Όνομα
Stathis
Καλοι μου κυριοι κ κυρίες
Εντος της επομενης εβδομαδας θα σας σταλουν μντ για πληρωμή των διαμονών...με το πώς και το μεχρι πότε θα πρεπει να γινουν αυτες....

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αναμένουμε, βεβαίως-βεβαίως!
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.896
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Αν έχει ντάλα ηλιο το Σάββατο και βρω και παρέα θα έρθω καταδρομικη....εκεί που εστησα περσι....το μερος είναι ναρκοθετημενο...
Τι ,έβαλαν γέλαδες;
 
Top Bottom