Πρώτο κράνος

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.155
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Υπάρχει πληθώρα επιλογών σ αυτά τα λεφτά....όρεξη να χεις να δοκιμάζεις και να διαλέξεις....

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ANTW96

new member
Δημοσιεύσεις
4
Ηλικία
27
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
ΑΝΤΩΝΙΑ
Καλησπερα παιδιά και ευχαριστώ για της απαντήσεις η επιλογή κράνους έγινε εχθές και κατέληξα σε shark D-Skwal 2 το οποίο πήγε στα 220 ευρώ σαν πρώτη εικόνα ήταν από τα λίγα που δόκιμασα και μου έκατσε όπως πρέπει και μου άρεσε που η εταιρία έδινε 5 χρόνια εγγύηση η μηχανή αν και θα ήθελα να ήταν Ιταλίδα δεν γίνεται όποτε σαν πρώτη κοιτάω κάτι άλλο έχω καταλήξει σε ένα zontes v310 το οποίο θα με εξυπηρετεί καθαρά και μόνο για κοντινές αποστάσεις δουλειά σπίτι και βόλτες στις γύρο περιοχές θα γινει η δοκιμή και βλέπουμε να είστε καλά παιδιά και καλή συνέχεια!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Καλησπερα παιδιά και ευχαριστώ για της απαντήσεις η επιλογή κράνους έγινε εχθές και κατέληξα σε shark D-Skwal 2 το οποίο πήγε στα 220 ευρώ σαν πρώτη εικόνα ήταν από τα λίγα που δόκιμασα και μου έκατσε όπως πρέπει και μου άρεσε που η εταιρία έδινε 5 χρόνια εγγύηση η μηχανή αν και θα ήθελα να ήταν Ιταλίδα δεν γίνεται όποτε σαν πρώτη κοιτάω κάτι άλλο έχω καταλήξει σε ένα zontes v310 το οποίο θα με εξυπηρετεί καθαρά και μόνο για κοντινές αποστάσεις δουλειά σπίτι και βόλτες στις γύρο περιοχές θα γινει η δοκιμή και βλέπουμε να είστε καλά παιδιά και καλή συνέχεια!
Για μένα μην πάρεις zontes
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.532
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Καλησπερα παιδιά και ευχαριστώ για της απαντήσεις η επιλογή κράνους έγινε εχθές και κατέληξα σε shark D-Skwal 2 το οποίο πήγε στα 220 ευρώ σαν πρώτη εικόνα ήταν από τα λίγα που δόκιμασα και μου έκατσε όπως πρέπει και μου άρεσε που η εταιρία έδινε 5 χρόνια εγγύηση η μηχανή αν και θα ήθελα να ήταν Ιταλίδα δεν γίνεται όποτε σαν πρώτη κοιτάω κάτι άλλο έχω καταλήξει σε ένα zontes v310 το οποίο θα με εξυπηρετεί καθαρά και μόνο για κοντινές αποστάσεις δουλειά σπίτι και βόλτες στις γύρο περιοχές θα γινει η δοκιμή και βλέπουμε να είστε καλά παιδιά και καλή συνέχεια!
Έκανες καλή επιλογή κράνους.


Το αγόρασες ήδη ;
Ρωτάω γιατί μπορεί να κοιτάξω να στο βρω κάτω από 220 ευρώ αν θέλεις αλλά να διευκρινήσω ότι η τιμή αυτή είναι για μονόχρωμο κράνος, χωρίς γραφικά ή οτιδήποτε άλλο έξτρα
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Το rpha 70 έχω εγώ αλλά νομίζω παίζει στα 400+
Καλησπέρα @ThanosP . Γνώμη για το πόσο ήσυχο κράνος είναι το HJC rpha 70? Από την εμπειρία σου, έχεις να πεις κάτι περισσότερο για το συγκεκριμένο κράνος?
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Καλησπέρα @ThanosP . Γνώμη για το πόσο ήσυχο κράνος είναι το HJC rpha 70? Από την εμπειρία σου, έχεις να πεις κάτι περισσότερο για το συγκεκριμένο κράνος?
Αγγελε με το δικο του μηχανακι μπορει να ησυχο και στο δικο σου να σου παιρνει τ αυτια.
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.702
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Καλησπέρα @ThanosP . Γνώμη για το πόσο ήσυχο κράνος είναι το HJC rpha 70? Από την εμπειρία σου, έχεις να πεις κάτι περισσότερο για το συγκεκριμένο κράνος?
Καλησπέρα Άγγελε ! Δεν έχω εμπειρία από πολλά κράνη για να το κρίνω σε σχέση με αλλά

Πάντως το θεωρώ ήσυχο ! Ποτέ δεν με προβλημάτισε ο θόρυβος μέχρι τώρα και επίσης δεν βάζω ωτοασπίδες …

Μπορεί όμως να αλλάξω σε άλλη εταιρία κάποια στιγμή και εκεί να καταλάβω αν όντως ήταν τόσο ήσυχο ή όχι

δοκίμασε το αν σου κάτσει καλά στο κεφάλι θα το πρότεινα πάντως
 
Top Bottom