Πρωτη επαφή με μηχανη!!!

Buckley

member
Δημοσιεύσεις
860
Ηλικία
58
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Husky wr 390
Όνομα
Παναγιώτης
Πάντως με το παπί, μια ζωή δεν μένω
Μικρέ το καλό που σου θέλω, άλλαξε ρόδα αγόρι μου γιατί έχω βαρεθεί να βλέπω φωτό με το κόκκινο παπάκι.
Που να μην ήμουν και σουζουκάκιας πανάθεμά σε Joy
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Φάτε τη σκόνη μου ρε ,μου βαλε λαικ η Τασία Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
Καλέ εσύ είσαι όμορφο παληκάρι. Θυμαμαι δεκατριο χρονω ήμανε που έπιασα δουλειά και καθάριζα σκαλες, όταν πεθανε η μανουλα μου και κατέβαινε κάθε μέρα ένας φοιτητής, ίδιος με εσενανε
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.784
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Μικρέ το καλό που σου θέλω, άλλαξε ρόδα αγόρι μου γιατί έχω βαρεθεί να βλέπω φωτό με το κόκκινο παπάκι.
Οκ
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.534
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Η δημιουργια νεου εικονικου μελους για να κανουμε την πλακα μας οπως καταλαβαινεται μονο προβληματα μπορει να δημιουργησει τοσο στο φορουμ οσο και σε αυτον που το κανει.

Θα παρακαλεσω να μην ξανασυμβει. Smileys drinking beer Emoticon
 

Buckley

member
Δημοσιεύσεις
860
Ηλικία
58
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Husky wr 390
Όνομα
Παναγιώτης
Η δημιουργια νεου εικονικου μελους για να κανουμε την πλακα μας οπως καταλαβαινεται μονο προβληματα μπορει να δημιουργησει τοσο στο φορουμ οσο και σε αυτον που το κανει.

Θα παρακαλεσω να μην ξανασυμβει. Smileys drinking beer Emoticon
Έμεινα μπουκάλα . facepalm 2







































































Κατά τα άλλα πέραν της πλάκας ισχύει ότι λεει ο νεαρός.
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
H TasiaPetralwna ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ...μονο και μονο για να πω καλησπερα στον Δημητρη που του ειχα γραψει στο Viber

Ζητώ συγνωμη απο την διαχειρήση καταρχην και καλώς σβήστηκε (γι'αυτο και σαν μail εβαλα μail που να φαινεται το ονομα μου το πραγματικο)
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
H TasiaPetralwna ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ...μονο και μονο για να πω καλησπερα στον Δημητρη που του ειχα γραψει στο Viber

Ζητώ συγνωμη απο την διαχειρήση καταρχην και καλώς σβήστηκε (γι'αυτο και σαν μail εβαλα μail που να φαινεται το ονομα μου το πραγματικο)
α οκ...
το παιρνω πισω ...το σβηνω τωρα
 

Buckley

member
Δημοσιεύσεις
860
Ηλικία
58
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Husky wr 390
Όνομα
Παναγιώτης
H TasiaPetralwna ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ...μονο και μονο για να πω καλησπερα στον Δημητρη που του ειχα γραψει στο Viber

Ζητώ συγνωμη απο την διαχειρήση καταρχην και καλώς σβήστηκε (γι'αυτο και σαν μail εβαλα μail που να φαινεται το ονομα μου το πραγματικο)
Εσύ μου πούλησες έρωτα μωρή ? Banging head
RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Βρε Σοφιανέ! Ψεύτικος γυναικείος λογαριασμός; Για τρολάρισμα;

Μα....γίνονται τέτχοια πράγματα στα μοτοφόρα;;;;
Πέφτω απο τα σύννεφα!

ooopsooopsooops

abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Αλλοι κυνηγάνε τις 100 σελίδες...εγώ τον Τίτλο "TROLL της δεκαετίας"
 
N

notakos600

Guest
Θυμάμαι ένα φιλικό ζευγάρι που είχε προβλήματα και πήγαινε σε έναν σύμβουλο γάμου, ο οποίος ήταν χωρισμένος...
Συνεχίστε να συμβουλεύετε χαχαχα

Στάλθηκε από το POT-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom