Πικ Νικ "Η επανάληψη" στις 27 Ιουνίου στην Λίμνη Δόξα !

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Επειδή έχω παράλληλη σχέση με τον Κώστας Τ και έχω βγει από μια σχέση με τον Panag, ας είμαστε λίγο διακριτικοί παρακαλώ.
Noτη ετοιμάσου για αξέχαστη εμπειρία... Θα πιλοταρεις το rt..
Κοίτα μόνο μη μουρθεις με το CBR... Δεν σκυβω φίλε εκεί κάτω με τιποτις
 
N

notakos600

Guest
Noτη ετοιμάσου για αξέχαστη εμπειρία... Θα πιλοταρεις το rt..
Κοίτα μόνο μη μουρθεις με το CBR... Δεν σκυβω φίλε εκεί κάτω με τιποτις
Το CBR έχει καρατιμονα πια ρε, είναι nude.
Πρέπει να είσαι open minder για να συλλάβεις τη φιλοσοφία της μετατροπής και φυσικά την ατελείωτη δόση ιπποδύναμης έως τις 14.000 που τελειώνει το πανηγύρι.
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Το CBR έχει καρατιμονα πια ρε, είναι nude.
Πρέπει να είσαι open minder για να συλλάβεις τη φιλοσοφία της μετατροπής και φυσικά την ατελείωτη δόση ιπποδύναμης έως τις 14.000 που τελειώνει το πανηγύρι.
Μήπως θες να οδηγήσεις και το gs νοτη να το πάρω εγώ το cbr ????? Hug
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Επίσης προτείνω να κάνουμε και μια επίσκεψη στο μοναστήρι του Αγίου Γεωργίου να ανάψουμε το κεράκι μας και να φάμε το απαραίτητο γλυκό του κουταλιού τριαντάφυλλο σαν επιδόρπιο από τα κεφτεδακια!
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Έχω μπανισει καιρό τώρα, έναν χωματόδρομο που σε κατεβάζει από Ζαρούχλα ακριβώς στη λίμνη!!! Tooth Tooth
Ο καθένας τον πόνο του!!!! Tooth
Αν δεν κάνω λάθος τον κάναμε αυτόν τον δρόμο στην επιστροφή από την Λίμνη Δοξα αλλα δεν είμαι σίγουρος. Πρέπει να ήταν καμια 10αρια χιλιομετρα ;;
 
Τελευταία επεξεργασία:

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.170
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Αν δεν κάνω λάθος τον κάναμε αυτόν τον δρόμο στην επιστροφή από την Λίμνη Δοξα αλλα δεν είμαι σίγουρος. Πρέπει να ήταν καμια 10αρια χιλιομετρα ;;
αυτος ηντανε
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Αν δεν κάνω λάθος τον κάναμε αυτόν τον δρόμο στην επιστροφή από την Λίμνη Δοξα αλλα δεν είμαι σίγουρος. Πρέπει να ήταν καμια 10αρια χιλιομετρα ;;
Στην επιστροφή λίγο δύσκολο Γιάννη γιατί είναι στην αντίθετη κατεύθυνση!!
Μήπως λες τον επάνω δρόμο από το φράγμα που είναι χωματόδρομος και σε πάει Φενεό, κάνα 8αρι χιλιόμετρα! Από κει είχα πάει και είχα γυρίσει, βατό χώμα!
Έχει έναν άλλο που ξεκινάει πάνω στη λίμνη και βγάζει Ζαρούχλα αλλά δεν ξέρω σε τι κατάσταση είναι και αν περνάει το tiger ή πρέπει να έχω το κατσίκι!!! Tooth
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Στην επιστροφή λίγο δύσκολο Γιάννη γιατί είναι στην αντίθετη κατεύθυνση!!
Μήπως λες τον επάνω δρόμο από το φράγμα που είναι χωματόδρομος και σε πάει Φενεό, κάνα 8αρι χιλιόμετρα! Από κει είχα πάει και είχα γυρίσει, βατό χώμα!
Έχει έναν άλλο που ξεκινάει πάνω στη λίμνη και βγάζει Ζαρούχλα αλλά δεν ξέρω σε τι κατάσταση είναι και αν περνάει το tiger ή πρέπει να έχω το κατσίκι!!! Tooth
Α τι να σου φιλαρακι δεν γνωρίζω! Ασε να πάμε από τον δρόμο αυτή την φορά, θα είμαστε και φαγωμενοι..... Tooth abcd Smileys drinking beer Emoticon Ψυχή έχουν και τα μεγάλα μηχανάκια... ooops Υπόσχομαι ομως να τον κάνουμε αυτόν τον δρόμο με τα κατσίκια καποια αλλη φορα!
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Α τι να σου φιλαρακι δεν γνωρίζω! Ασε να πάμε από τον δρόμο αυτή την φορά, θα είμαστε και φαγωμενοι..... Tooth abcd Smileys drinking beer Emoticon Ψυχή έχουν και τα μεγάλα μηχανάκια... ooops
Εννοείται από τα σίγουρα γείτονα !! Βρε δεν είναι πρόταση για αλλαγή σχεδίων ή δρομολογίου!!
Είναι προσωπική απορία για εξερεύνηση και περιπέτεια στις μελλοντικες μου εξορμήσεις!!! Tooth Tooth
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.490
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Επειδή έχω παράλληλη σχέση με τον Κώστας Τ και έχω βγει από μια σχέση με τον Panag, ας είμαστε λίγο διακριτικοί παρακαλώ.
Τα είπες όλα Νοτη μουυυυ Hug Hugabc

Για τη βόλτα αν δεν δουλεύω εννοείται μέσα. Το 3ο σπίτι μου δεν θα επισκεφθώ;
 
Top Bottom