Πέμπτη 15 Απριλίου Σωτηρίου Έτους 2021 για μυρωδιά ελάτου

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.672
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Σαββα,δε πιστευω να τους πηγες χωρις προγραμμα??
Που σταματαμε,τι ωρα σταματαμε,ποσα χιλιομετρα θα πρεπει να εχουμε κανει πριν σταματησουμε,ποσες φωτο θα βγαζουμε στις στασεις,κλπ!!!

Nai παλικαρια ολα τους!!!Στη πρωτη νιοτη!!! abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
Σαββα ωραιο φιλε εχεις να τον χαιρεσαι φαντασου τη θα λεει οταν λειπεις ToothToothToothTooth
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Nai παλικαρια ολα τους!!!Στη πρωτη νιοτη!!! abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
Κλείνουμε όλα τα τέσσερα και πάμε στα τρία, με κοντά παντελονάκια δεν μας είδες ? Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Σαββα ωραιο φιλε εχεις να τον χαιρεσαι φαντασου τη θα λεει οταν λειπεις ToothToothToothTooth
Αγαπάμε Κούλη λέμε !HugHugHug
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Σαββα ωραιο φιλε εχεις να τον χαιρεσαι φαντασου τη θα λεει οταν λειπεις ToothToothToothTooth
Σπερνεις διχονοια θειο,αλλα σ αγαπαμε!!!! Hug
Κλείνουμε όλα τα τέσσερα και πάμε στα τρία, με κοντά παντελονάκια δεν μας είδες ? Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth

Αγαπάμε Κούλη λέμε !HugHugHug
Εεεεπ μαζεψου, γιατι θα μας πιασουν στο στομα τους ,και δε μας ξεπλενει τπτ!!!!Cool
 

Arisxios

member
Δημοσιεύσεις
1.847
Ηλικία
56
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Πατίνι
Όνομα
Αρης
Περιοχή
Πειραιας
Nai παλικαρια ολα τους!!!Στη πρωτη νιοτη!!! abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk

ναι ρε παλικάρια.......... ζηλεύεις που δεν έχω μαλλιά είμαι μικρός ακόμα funnyfunny αστα διάολοabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
ναι ρε παλικάρια.......... ζηλεύεις που δεν έχω μαλλιά είμαι μικρός ακόμα funnyfunny αστα διάολοabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Λαμπεις Αρη μου.....λαμπεις!!! Tooth
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Σπερνεις διχονοια θειο,αλλα σ αγαπαμε!!!! Hug

Εεεεπ μαζεψου, γιατι θα μας πιασουν στο στομα τους ,και δε μας ξεπλενει τπτ!!!!Cool
Μην ανησυχείς Κούλη και όποιος πει κακιά κουβέντα τώρα που πήραμε μπρος , ξέρουμε που μένει.... Shot Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Σαββα , κακες παρεες βλεπω κανεις..
Σε βλεπω με καμια γελαδα Rolling
Άστο το κακόμοιρο το ζωντανό βρε Μπαμπίνο, πού να μπλέκει με μένα?ToothToothToothToothToothToothTooth
 
Top Bottom