Να την μακρυνω;

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ινδιανε εεεεε ινδιανε καποιος που δεν σε ξερει σε ειπε κυριο ...RollingRollingRollingRollingRollingRolling
το κοβω ...τελος
Εσύ να τα βλέπεις....abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Δεδομένου οτι το γουτσαρω πολύ πιστευω οτι το νέο θα είναι πραγματικά τραίνο... .Για πείτε γνώμες... .....


Αν θα 'ναι πραγματικό τραίνο, μπορεί και να μην σ' αρέσει........
Τώρα που 'χεις καλομάθει στο κουνιστό.........στο μηχανάκι ντέεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Αν θα 'ναι πραγματικό τραίνο, μπορεί και να μην σ' αρέσει........
Τώρα που 'χεις καλομάθει στο κουνιστό.........στο μηχανάκι ντέεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μιλάς και εσύ που έχεις Κατουμά; Αστα διάλα ρε...abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkYesSmileys drinking beer Emoticon
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.533
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Πάρε Honda να σωθείς :p

Περάστε και από τας φυλακάς αφού είσθε γείτονας να σας τρατάρουμε ένα συκαλάκι την αύριον το μεσημέρι
που έχομεν βάρδια, άμα είσθε και καλό παιδί μπορεί και να σας αφήσουμε να δοκιμάσετε και καμιά υπηρεσιακή
μοτοσυκλέτα στο απέραντο πάρκινγκ μας, να βγάλετε και μια σέλφι τρόπον τινά :p:p

Δεν τον βαζεις σε κανενα ανηλιο υπογειο χωρις wi-fi,να βρουμε την ησυχια μας?Και αν κοστισει κατι παραπανω...εδω ειμαστε.cdefghigi



Ρε Μανο,αυτα τα 6cm ποσο θα σου κοστισουμε?Θα μπεις σε μεγαλη φασαρια,για να κερδισεις ελαχιστα.Αν το δωσεις αυτο πηδα σε αλλη κατηγορια.
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Eκανε μια σοβαρη ερωτηση ο ανθρωπος κι αμεσως να το γυρισετε στη πλακα!!

Ντροπη σας!
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Δεν τον βαζεις σε κανενα ανηλιο υπογειο χωρις wi-fi,να βρουμε την ησυχια μας?Και αν κοστισει κατι παραπανω...εδω ειμαστε.cdefghigi

Για τσι φίλοι δολεύομαι δωρεάν...άστον να περάσει τη μπάρα και θα νιώσει το στενό παράθυρο abcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Δεν τον βαζεις σε κανενα ανηλιο υπογειο χωρις wi-fi,να βρουμε την ησυχια μας?Και αν κοστισει κατι παραπανω...εδω ειμαστε.cdefghigi



Ρε Μανο,αυτα τα 6cm ποσο θα σου κοστισουμε?Θα μπεις σε μεγαλη φασαρια,για να κερδισεις ελαχιστα.Αν το δωσεις αυτο πηδα σε αλλη κατηγορια.
Δεν το έχετε πιάσει, μου αρέσουν τα Ινδιάνικα μηχανάκια, που όταν μου την "Βαρέσει" ξηλώνω την άσφαλτο, το φορτώνω ανά πάσα στιγμή και χάνομαι, μου αρέσουν τα ορεινά στροφιλίκια σαν το τραινάκι του Λούνα Πάρκ, ελαφρύ μηχανάκι, πολύ στριφτερό,ξυράφι, με γκάζι, και αξιόπιστο μόνο λάδια και βενζίνη,για ν'αλλάξω κατηγορία θα πέσω στις μαούνες οι οποίες είναι για άλλους όχι για μένα..
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Δεν τον βαζεις σε κανενα ανηλιο υπογειο χωρις wi-fi,να βρουμε την ησυχια μας?Και αν κοστισει κατι παραπανω...εδω ειμαστε.cdefghigi

Για τσι φίλοι δολεύομαι δωρεάν...άστον να περάσει τη μπάρα και θα νιώσει το στενό παράθυρο abcdefghgk

Θα του την μακρυνεται κιολας?:eek::eek::eek:
Δηλώνω απερίφραστα ότι είσαστε αλήτες...abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

gagarin

new member
Δημοσιεύσεις
471
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Kawasaki ZZR1400
Όνομα
Κώστας
Στο ξαναείπα, δωστο , αν το δώσεις τώρα θα χάσεις λίγα, οποιαδήποτε στιγμή αργότερα θα χάσεις περισσότερα. Θα ταξιδεύεις και στον αυτοκινητόδρομο με πολλά πολλά χμ . (δε γράφω πόσα) . Καλοριζικο και καλοτάξιδο !!cde
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Το Tracer το γουστάρεις είναι δεδομένο.-

Το Tracer επίσης έχει ένα μικροθέμα σταθερότητας στα πολλά.Αυτό τους οδήγησε στο μεγαλύτερο ψαλίδι με σκοπό να φορτίσουν το μπροστινό για να μην "παίζει"..

Όπως το σκέφτομαι.

Αν σε χαλάει τόσο... αλλά δεν(το δυνατόν) πρόκειται να ζοριστείς Οικονομικά τότε άλλαξέ το.
Δεν σου κάνω έλεγχο,πραγματικά εύχομαι να μπορείς.
Ίσως θα μπορούσε η Yamaha να διαθέτει σε προνομιακή τιμή το ψαλίδι του νέου.Μπορει να αποτελεί παραδοχή λάθους αλλά οι πραγματικά Μεγάλοι στο λάθος φαίνονται.Στα εύκολα όλοι είναι τσάμπα μάγκες.


Αν αδυνατείς και πρόκειται να ζοριστείς,κάτσε εκεί που κάθεσαι.Το μηχανάκι σου είναι ζηλευτό..


Εγώ έτσι ή αλλιώς θα ψαχνομουν οργανωμένα με άλλους ιδιοκτήτες(εντός κι εκτός) να πιέσω για το καλύτερο που θα μπορούσα να πάρω από την εταιρία.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Η απόφαση έχει παρθεί, απλά έλεγα μπας και με επιβεβαιώσουν τα φιλαράκια μου...abcabcabc
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Η απόφαση έχει παρθεί, απλά έλεγα μπας και με επιβεβαιώσουν τα φιλαράκια μου...abcabcabc
Εδώ σε έχασα..abcdefgh

Αλλάζεις ή μενεις;Μη μου τα γράφεις ινδιάνικα.Δεν τό'χω abcdefghgk
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.533
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Δεν το έχετε πιάσει, μου αρέσουν τα Ινδιάνικα μηχανάκια, που όταν μου την "Βαρέσει" ξηλώνω την άσφαλτο, το φορτώνω ανά πάσα στιγμή και χάνομαι, μου αρέσουν τα ορεινά στροφιλίκια σαν το τραινάκι του Λούνα Πάρκ, ελαφρύ μηχανάκι, πολύ στριφτερό,ξυράφι, με γκάζι, και αξιόπιστο μόνο λάδια και βενζίνη,για ν'αλλάξω κατηγορία θα πέσω στις μαούνες οι οποίες είναι για άλλους όχι για μένα..

Μωρε μια χαρα το πιασαμε.Ασχετο αν εχεις παρει την αποφαση σου,το ζητουμενο ειναι τι θα κερδισεις απο μια τετοια αλλαγη.
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Δεν το έχετε πιάσει, μου αρέσουν τα Ινδιάνικα μηχανάκια, που όταν μου την "Βαρέσει" ξηλώνω την άσφαλτο, το φορτώνω ανά πάσα στιγμή και χάνομαι, μου αρέσουν τα ορεινά στροφιλίκια σαν το τραινάκι του Λούνα Πάρκ, ελαφρύ μηχανάκι, πολύ στριφτερό,ξυράφι, με γκάζι, και αξιόπιστο μόνο λάδια και βενζίνη

Αυτά φωτογραφίζουν το παπί, να ξες...

Stoned Emoticon
Η απόφαση έχει παρθεί, απλά έλεγα μπας και με επιβεβαιώσουν τα φιλαράκια μου...abcabcabc

Καλορίζικο, καλοτάξιδο !

:D:D:D:D:D

 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Το Tracer το γουστάρεις είναι δεδομένο.-

Το Tracer επίσης έχει ένα μικροθέμα σταθερότητας στα πολλά.Αυτό τους οδήγησε στο μεγαλύτερο ψαλίδι με σκοπό να φορτίσουν το μπροστινό για να μην "παίζει"..

Όπως το σκέφτομαι.

Αν σε χαλάει τόσο... αλλά δεν(το δυνατόν) πρόκειται να ζοριστείς Οικονομικά τότε άλλαξέ το.
Δεν σου κάνω έλεγχο,πραγματικά εύχομαι να μπορείς.
Ίσως θα μπορούσε η Yamaha να διαθέτει σε προνομιακή τιμή το ψαλίδι του νέου.Μπορει να αποτελεί παραδοχή λάθους αλλά οι πραγματικά Μεγάλοι στο λάθος φαίνονται.Στα εύκολα όλοι είναι τσάμπα μάγκες.


Αν αδυνατείς και πρόκειται να ζοριστείς,κάτσε εκεί που κάθεσαι.Το μηχανάκι σου είναι ζηλευτό..


Εγώ έτσι ή αλλιώς θα ψαχνομουν οργανωμένα με άλλους ιδιοκτήτες(εντός κι εκτός) να πιέσω για το καλύτερο που θα μπορούσα να πάρω από την εταιρία.
Αν τα βάλεις κάτω, θα δείς ότι δεν συμφέρει ν'αλλάξεις ψαλίδι γιατί θα σου έρθει "μια η άλλη"..
 
Top Bottom