Να την μακρυνω;

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.168
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)


πληροφοριες λενε οτι το πουλησε το "τραίνο"(ειναι σιγουρο αυτό) ο Γαβρίλος κα ψαχνόταν για busa.....
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Έχει τρένο ο Μάνος , απλά είναι από το τρεμουλισταν

Πάντως πρέπει να σταματήσει η πλάκα για το tracer, το πήρε ένας γνωστός και από τότε πίνει τον καλύτερο φραπέ της ζωής του
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.168
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
χωρις πλάκα το καινουργιο το μακρυτερο κατα 6cm θα ειναι παρα μα πάρα πολυ καλό
το μονο ερωτηματικό θα ειναι πως θα συμπεριφέρεται σε κλειστο στροφιλίκι....τιποτα αλλο
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Έχει τρένο ο Μάνος , απλά είναι από το τρεμουλισταν

Πάντως πρέπει να σταματήσει η πλάκα για το tracer, το πήρε ένας γνωστός και από τότε πίνει τον καλύτερο φραπέ της ζωής του
abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk

Για δεν παίρνουμε μπαγκαζιερες με θήκες σέικερ για το Μάνο ώστε να έχουμε έτοιμους σε κάθε στάση ΚΑΙ ΤΣΆΜΠΑ!!!





υ.γ.Ειναι το τελευταίο που γράφω γιατί θέλω να γνωρίσω από κοντά τον abcdefghgΜανώλη και να εξακριβώσω κατ'ιδιαν αν αντέχει άλλο πείραγμα. Smileys drinking beer Emoticon
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
υ.γ.Ειναι το τελευταίο που γράφω γιατί θέλω να γνωρίσω από κοντά τον abcdefghgΜανώλη και να εξακριβώσω κατ'ιδιαν αν αντέχει άλλο πείραγμα. Smileys drinking beer Emoticon

Λες να μην έχει χιούμορ;
Εδώ πήρε tracer, τι άλλη απόδειξη θες;
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk

Για δεν παίρνουμε μπαγκαζιερες με θήκες σέικερ για το Μάνο ώστε να έχουμε έτοιμους σε κάθε στάση ΚΑΙ ΤΣΆΜΠΑ!!!





υ.γ.Ειναι το τελευταίο που γράφω γιατί θέλω να γνωρίσω από κοντά τον abcdefghgΜανώλη και να εξακριβώσω κατ'ιδιαν αν αντέχει άλλο πείραγμα. Smileys drinking beer Emoticon
Kρίμα και έλεγα να σου χαρίσω τι παλιό.....abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.168
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk

Για δεν παίρνουμε μπαγκαζιερες με θήκες σέικερ για το Μάνο ώστε να έχουμε έτοιμους σε κάθε στάση ΚΑΙ ΤΣΆΜΠΑ!!!





υ.γ.Ειναι το τελευταίο που γράφω γιατί θέλω να γνωρίσω από κοντά τον abcdefghgΜανώλη και να εξακριβώσω κατ'ιδιαν αν αντέχει άλλο πείραγμα. Smileys drinking beer Emoticon



Εγώ λέω να του πάρουμε θήκη για αφρογαλο,διότι είμεθα στας ευρωπας και πίνουμε Φρέντο και καπουτσινο


Υ.γ εγώ δεν περιμένω τίποτα απο αυτον τον αχαιρευτο,οποτε μπορω να κραζω αβερτα RollingRollingRolling
 

Jimakos

member
Δημοσιεύσεις
656
Ηλικία
63
εγω παντως λεω να περιμενεις λιγάκι ακόμα...
RollingRolling


Rolling
 
Top Bottom