Νέος αναβάτης νέο μέλος

Nassosa

new member
Δημοσιεύσεις
55
Ηλικία
47
Περιοχή
Greece
Όνομα
Nassos
Καλησπέρα, πριν 2 χρόνια μπήκα στις μηχανές λόγω κοβιντ (δεν ήθελα να παίρνω τα μέσα) και από τότε χάζεψα... διαβάζω, μαθαίνω ότι μπορώ για τις μηχανές και γενικά η γυναίκα μου με κοροϊδευει. Tooth

Πριν ένα Χρόνο περίπου αγόρασα ένα Trident 660 και μαζί έφτιαξα και ένα κανάλι με διάφορα βίντεο με review μηχανών, από την ματιά ενός νέου αναβάτη. Ελπίζω να αρέσουν και να βοηθήσουν ίσως κάποια από αυτά.

 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.559
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Καλως τον cdefghcdefgh

Μη κολωνεις Θαναση τα πρωτα 5-6 χρονια στης αρχη ειναι δυσκολα μετα θα στρωσει ToothTooth BcdefghBcdefgh
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.552
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Καλησπέρα, πριν 2 χρόνια μπήκα στις μηχανές λόγω κοβιντ (δεν ήθελα να παίρνω τα μέσα) και από τότε χάζεψα... διαβάζω, μαθαίνω ότι μπορώ για τις μηχανές και γενικά η γυναίκα μου με κοροϊδευει. Tooth

Πριν ένα Χρόνο περίπου αγόρασα ένα Trident 660 και μαζί έφτιαξα και ένα κανάλι με διάφορα βίντεο με review μηχανών, από την ματιά ενός νέου αναβάτη. Ελπίζω να αρέσουν και να βοηθήσουν ίσως κάποια από αυτά.

WelcomecdefghWelcome
 

Neos

member
Δημοσιεύσεις
729
Ηλικία
42
Περιοχή
Μαρκόπουλο - Πόρτο Ράφτη
Μοτοσυκλέτα
Honda VFR400R-NC21, 2* VFR400R-NC30, RVF400R-NC35, VTR1000SP2-SC45, VFR750F-RC36, AX1-250, VTR1000F-Firestorm
Όνομα
Μιχαήλ
μαθαίνω ότι μπορώ για τις μηχανές και γενικά η γυναίκα μου με κοροϊδευει. Tooth

Λίγες εικόνες σοφίας.





Τώρα ξέρεις.
 
Top Bottom