Μοτο Κατασκηνωση 3-4 και 5 Σεπτεμβρη Μπουκα Αμφιλοχιας

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Το τραπέζι εκπέμπει φως. Yes abcdefghgk Smileys drinking beer Emoticon Devil
View attachment 36159
Κατήχηση/Προσηλυτισμός/Κρυφό σχολειό....

 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Σε λίγο η μάζωξη....


Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




1630825004584.png

1630825023371.png


Για πότε ξέστρωσα, πότε πακετάρισα, πότε έγινα μπουχός, ούτε εγώ δεν πρόλαβα να με δω.......

RollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
 
Τελευταία επεξεργασία:

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
H sapiokaraΝένα με το τηγάνι της (πριν στραβώσει στο κεφάλι του @Sapiokaravo FJR
View attachment 36172

Χίλια ευχαριστώ στους αληται Αγρινιωται που είχαν τέλεια στημένες τις εκδηλώσεις του διημέρου και το χώρο της κατασκήνωσης. Φροντισαν ακόμη και για φύλακα, εμφιαλωμένο νερό,υγροααπουνα και χαρτί υγείας , απίστευτο!!
Χάρηκα απίστευτα για τα μέλη που γνωρισα από κοντά και τους παλιούς που είχα πεθυμησει.
Υγ. Τα δωμάτια prive ήταν κλεισμένα από τραπεζικούς/ιατρούς/(Ιχθύ)εμπόρους κοκ
Ο γκαραζιερης με τα μαύρα νύχια πως έκλεισε εκεί?
Τι εργατωρες ζητά από τους πελάτες?
Η εφορία τί κάνει?
 
Τελευταία επεξεργασία:

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.521
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Γουϊ Αρ μπάκ...
Μπράβο με το καλό και η επόμενη Μάνο!

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Arisxios

member
Δημοσιεύσεις
1.847
Ηλικία
56
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Πατίνι
Όνομα
Αρης
Περιοχή
Πειραιας
Έφτασα και εγώ στην βάσιμο θέλω να πω συγχαρητήρια στα παιδιά που κοπίασαν Για αυτό το όμορφο αποτέλεσμα Αγρίνιοτάκια τα σπέτε συγχαρητήρια με το καλό και στην επόμενη να ξαναβρεθούμε.
Ευχαριστούμε και το Βαγγέλη για την όμορφη ιδέα που είχε να φέρει δύο υπέροχα παιδιά δύο υπέροχες φωνές και μας διασκέδασαν
 

Galaher

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Ηλικία
45
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Bmw f 650 gs
Aprilia sr 200 gt
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Περιοχή
Αχαρναι
Τελικά μόνο μας τρομαξε ο καιρος δεν εβρεξε καθόλου φτασαμε μια χαρα .... Ήταν τελεια αντε και στην επόμενη βολτα τωρα ....
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.296
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Ειδα και καποια σοβαρα μηχανακια εκει ... ενα μαλιστα φορουσε και φερετζε , το πιο σοβαρο ....! Tooth

Bmw.jpg

Triumph.jpg

Africa.jpg


Tracer Vstrom.jpg
 

jtnakos

member
Δημοσιεύσεις
1.876
Ηλικία
46
Περιοχή
Σάμπως ξέρω; Σιάτιστα- Πτολεμαΐδα- Γιάννενα
Μοτοσυκλέτα
Fiat Punto Adve
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Πτολεμαΐδα
ΟΛΑ τέλεια ΌΛΑ μια χαρά ΑΛΛΆ λίγο ρε γμτ, δεν πρόλαβα να χαιρετήσω κανέναν, έφυγα αστραπή.
Χάρηκα που γνώρισα καινούριους και ξανά είδα παλιούς, χάρηκα που καβαλησα έστω και τόσο, τα κεφάλια μέσα λοιπόν και παρακολουθώ μυστικά για την επόμενη μάζωξη μπας και ξανα μεταφέρω να δώσω το παρόν μιας και είμαι της πράξης και όχι του πληκτρολογίου

Maik ευχαριστούμε για το τρέξιμο και για το άγχος που τράβηξες να περάσουμε εμείς καλά, να είσαι γερός να σε ταλαιπωρουμε συνέχεια.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.434
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Έφτασα κι εγώ προ 20λεπτου.
Όλα καλά ,.με λίγη βροχα ,μία στο Αθαμάνιο και μια καλύτερη στη Λάρισα.
Να ευχαριστήσω τα σκλιά από τ'αγρινιο και όλους όσοι παραβρέθηκαν γιατί και χωρίς αυτούς δεν θα περνούσαμε τοσο καταπληκτικα.
Πάμε για την επόμενη ,αυτή η παρέα είναι απίθανη ,εχουμε πιάσει κορυφή για εμένα.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
ΟΛΑ τέλεια ΌΛΑ μια χαρά ΑΛΛΆ λίγο ρε γμτ, δεν πρόλαβα να χαιρετήσω κανέναν, έφυγα αστραπή.
Χάρηκα που γνώρισα καινούριους και ξανά είδα παλιούς, χάρηκα που καβαλησα έστω και τόσο, τα κεφάλια μέσα λοιπόν και παρακολουθώ μυστικά για την επόμενη μάζωξη μπας και ξανα μεταφέρω να δώσω το παρόν μιας και είμαι της πράξης και όχι του πληκτρολογίου

Maik ευχαριστούμε για το τρέξιμο και για το άγχος που τράβηξες να περάσουμε εμείς καλά, να είσαι γερός να σε ταλαιπωρουμε συνέχεια.
Τι ευχαριστούμε Μάϊκ; Που ήταν τα λαγκαβούλια πο μο είχε τάξει;
Γέρασε δεν κάνει για τίποτα πιά...
Μόνο το @Sapiokaravo FJR αγαντάριζε, αν δεν ήταν και αυτός κλάνε.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Ειδα και καποια σοβαρα μηχανακια εκει ... ενα μαλιστα φορουσε και φερετζε , το πιο σοβαρο ....!

View attachment 36174
Το πιο σοβαρό δε φορούσε φερετζέ ,προστασία φαναριών ήταν ,μπερδεύτηκες.
Εγώ πάντως στενοχωρήθηκα που δεν ήρθαν @Beast , @karad-geo @dodos .
Είναι βαριές κάποιες παντόφλες τελικά(για τους δύο πρώτους)...
 
Τελευταία επεξεργασία:

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Α και χάρηκα που γνώρισα τον γιατρό από κοντά, τελικά είναι μεγαλύτερο νούμερο από ότι φανταζόμουν, ήταν η απόδειξη ότι κάνουμε *****ίες πίσω από το πληκτρολόγιο, συγνώμη Θάνο για αυτά που ξεστόμισα εκείνο το βράδυ, είσαι κύριος με Κ κεφαλαίο... @thanosgp
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Α και χάρηκα που γνώρισα τον γιατρό από κοντά, τελικά είναι μεγαλύτερο νούμερο από ότι φανταζόμουν, ήταν η απόδειξη ότι κάνουμε *****ίες πίσω από το πληκτρολόγιο, συγνώμη Θάνο για αυτά που ξεστόμισα εκείνο το βράδυ, είσαι κύριος με Κ κεφαλαίο... @thanosgp
Επιτέλους μετά από τόσον καιρό βρεθήκαμε από κοντά, Μάνο μου. Αυτά που γράφονται από μακριά (στο πληκτρολόγιο) είναι σαν τις αψιμαχίες που είχαμε μικροί με τους φίλους μας. Πταίσματα!
Η χαρά ήταν όλη δική μου.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Α και χάρηκα που γνώρισα τον γιατρό από κοντά, τελικά είναι μεγαλύτερο νούμερο από ότι φανταζόμουν, ήταν η απόδειξη ότι κάνουμε *****ίες πίσω από το πληκτρολόγιο, συγνώμη Θάνο για αυτά που ξεστόμισα εκείνο το βράδυ, είσαι κύριος με Κ κεφαλαίο... @thanosgp
Επιτέλους μετά από τόσον καιρό βρεθήκαμε από κοντά, Μάνο μου. Αυτά που γράφονται από μακριά (στο πληκτρολόγιο) είναι σαν τις αψιμαχίες που είχαμε μικροί με τους φίλους μας. Πταίσματα!
Η χαρά ήταν όλη δική μου.
Μπράβο ρε παιδιά!
Πολύ χάρηκα! Smileys drinking beer Emoticon
 
Top Bottom