Επίσημη συνάντηση Μοτο Κατασκηνωση 3-4 και 5 Σεπτεμβρη Μπουκα Αμφιλοχιας

Για να μαζευoμαστε ωρε παλικαρια γατι χαθηκαμε, και εχω και κατι αδυναμιες σε κατι ομορφοπαιδα εδω μεσα θελω να τους δωσω απο ενα φιλακι και μια Αγκαλια.



Διαμονη Παιδικες Κατασκηνωσεις Αμφιλοχιας Παραλια Μπουκας



6 ξυλινα σπιτακια των 6 ατομων,8 σπιτακια των 12 ατομων και απλετος χωρος για σκηνες. Συνολικα κοιμουνται 132 ατομα στα κρεβατια.Ο χωρος ειναι πεντακαθαρος,εχει ζεστο νερο και τουαλετες.Εσεις φερνετε σλιπινμπανγκ η σεντονακια και ειστε ετοιμοι.

Εναλλακτικα υπαρχουν αρκετα ενοικιαζομενα στην περιοχη σε αρκετα καλες τιμες.

Παρασκευη Αφιξη.Σε κοντινη αποσταση 400μ με τα ποδια καφε φαγητο.Ηδη ειμαι σε συνεννοηση για καλυτερες τιμες,

Σαββατο Βολταρουμε το γυρο λευκαδος Χαρτης Διαδρομης Αναχωριση 10 πμ για καφεδακι η μπανακι στη παραλια Καθισμα και συνεχεια για φαγητο στη Βασιλικη.
Το προγραμα του Σαββατου ειναι ελευθερο για να το ακολουθησει οποιος θελει ειτε μπανιο ειτε φαγητο ειτε οτι αλλο γουσταρει απλα το απογευμα 6 μμ θα υπαρχει μια μαζωξη στη Γεφυρα Για επιστροφη στη βαση μας

Ο Αγιος Νικητας που ειναι πιο γραφικος δεν επιλεγει λογο που η μηχανες δεν εχουμε που να της παρκαρουμε και πρεπει να μεινουν μακρια





Φωτογραφιες αλλα και πληροφοριες για το νησι στοΑρωμα Λευκαδας.

Κυριακη Χαιρετιομαστε και ο καθενας στη μαμα του χωρις πολλα πολλα ετσι Bcdefghg

Παρασκευη βραδυ 9,30 μαζευομαστε Ψαροταβερνα Φαρος
Σαββατο βραδυ 9,30 Ψαροταβερνα Ηλιοβασιλεμα ειπαμε εχει και σαρπραιζ



ΥΓ Ξεχασα να το γραψω οσοι μεινουν στη κατασκηνωση να παρουν μαζι τους Μαξιλαροθηκες


Οσοι παρευρεθουν κατα την εισοδο τους δινουν 7 ευρω ανα ατομο.Περα απο αυτο το ποσο δεν υπαρχει καμμια επιβαρυνση.
Το ποσο που θα μαζευτει θα δωθει στις καθαριστριες που θα απασχολησουμε και το υπολοιπο στον Δημο Αμφιλοχιας σαν ευχαριστω που μας διεθεσε τις εγκαταστασεις.



ΥΓ 4 μερες πριν κλεινει η κατασκηνωση για τα παιδια και θα ειναι ολα πεντακαθαρα.





Ο γυναικωνιτης ειναι κανονισμενος αμα θετε θα εχει και λουκετο ToothTooth

Συμμετοχες

Βασω Μπ 1 ατομο​

@esel 2 ατομα

@apache 2 ατομα + 2​

@Beast cdefghigi

@karellen 2 ατομα​

@caesarsk 2 ατομα​

@Iraklis174 1 ατομο + 1​

@Sapiokaravo FJR 2 ατομα​

@maik900 7-8 ατομα​

Ilias vara 3-5 ατομα​

stelios62 1 ατομο​

thanosgp 1 ατομο​

Kostas-Motolover 1 ατομο​

Arisxios 1 atomo​

dikoukos 1 ατομο​








Σκηνες

@giamar 1 ατομο

@Pan-dvs 1 ατομο​

@Galaher 1 ατομο​

ΥΑΚΙΝΘΟΣ 1 ατομο​

Conser 1 ατομο​

Lepanto 1 ατομο​

tracer 1 ατομο​

rantanplan 1 ατομο​

Babis flou 1 ατομο​



Μονοημερη

KostasT 1 ατομο​

Dimitris Amaliada 1 ατομο​


Eνημεωση εως και το ποστ 469
 
Last edited by a moderator:

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Το πάλευα σοβαρά να κλείσω μια μέρα (Σάββατο) και την Παρασκευή να αφήσω άλλον στο πόδι μου στο μαγαζί, αλλά αν μιλάμε για τόσο μεγάλη μάζωξη κοντά στα 70 άτομα, μάλλον θα την προσπεράσω.
Ρε μλκ ...η 20 ειναι η 70, οι πιθανοτητες να κολλησεις δεν αλλαζουν..
Κοιμησου σολο σε σκηνη και καθαρισες
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Δεν είναι συνάντηση 5-10 φίλων.
42 έχουν δηλωθεί εδώ στο forum.
Αν το πας έτσι σε 2 χρόνια σε βλέπω να εμφανιστείς σε αντίστοιχη . Όταν ίσως έχει τελειώσει αυτή η *****ιά με τον ιό.
30 έως 35 άτομα έχει μέχρι στιγμής στο πρώτο ποστ. Και κυρίως άνθρωποι απο το φόρουμ που μιλάμε καθημερινά και θα ήθελα να δω απο κοντά και να γνωρίσω καλύτερα. Δεν γνώριζα πως άνοιξε το θέμα και θα έρθουν τουλάχιστον άλλοι τόσοι εκτός φόρουμ.

Anyway, δεν τίθεται θέμα. Δεν ταιριάζουν όλες οι εκδρομές όπως τις θέλουμε. Αυτή απλά δεν ταιριάζει σε εμένα.
Καλά να περάσετε! Smileys drinking beer Emoticon

Τις μπύρες με ρέγουλα και προσοχή στον Απάτσι! Τοίχο τοίχο να πηγαίνετε! Tooth
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
30 έως 35 άτομα έχει μέχρι στιγμής στο πρώτο ποστ. Και κυρίως άνθρωποι απο το φόρουμ που μιλάμε καθημερινά και θα ήθελα να δω απο κοντά και να γνωρίσω καλύτερα. Δεν γνώριζα πως άνοιξε το θέμα και θα έρθουν τουλάχιστον άλλοι τόσοι εκτός φόρουμ.

Anyway, δεν τίθεται θέμα. Δεν ταιριάζουν όλες οι εκδρομές όπως τις θέλουμε. Αυτή απλά δεν ταιριάζει σε εμένα.
Καλά να περάσετε! Smileys drinking beer Emoticon

Τις μπύρες με ρέγουλα και προσοχή στον Απάτσι! Τοίχο τοίχο να πηγαίνετε! Tooth
οχι ρε καλυτερα που θαρθουν κι αλλοι.
Ολοι οι μλκες εδω μεσα ειναι Rolling Rolling
 

remali

new member
Δημοσιεύσεις
374
Όνομα
remali
Τα 3-5 άτομα του Ηλία μπορεί άνετα να γίνουν και 10 την τελευταία στιγμή, όπως και τα 7-8 του Μιχάλη 15. Από εκεί και πέρα από αναρτήσεις στα social υπολογίζω 10-15 το λιγότερο. Υπάρχουν και άλλοι που μπορεί να μην εκδηλωθούν καθόλου και ανάλογα με τη διάθεση τους να σκάσουν.
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.659
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
30 έως 35 άτομα έχει μέχρι στιγμής στο πρώτο ποστ. Και κυρίως άνθρωποι απο το φόρουμ που μιλάμε καθημερινά και θα ήθελα να δω απο κοντά και να γνωρίσω καλύτερα. Δεν γνώριζα πως άνοιξε το θέμα και θα έρθουν τουλάχιστον άλλοι τόσοι εκτός φόρουμ.

Anyway, δεν τίθεται θέμα. Δεν ταιριάζουν όλες οι εκδρομές όπως τις θέλουμε. Αυτή απλά δεν ταιριάζει σε εμένα.
Καλά να περάσετε! Smileys drinking beer Emoticon

Τις μπύρες με ρέγουλα και προσοχή στον Απάτσι! Τοίχο τοίχο να πηγαίνετε! Tooth
Αποστολη θα ερθουν περισσοτεροι αλλα ολοι σχεδον φιλοι μεταξυ μας εδω και αρκετα χρονια.Δεν γραφουν ολοι στο φορουμ αλλα ειναι παντα κοντα στις μαζωξεις.

Οποτε δεν μιλαμε για 60-70 ισως και παραπανω,αλλα για 50-60 ισως και παραπανω φιλαρακια.

Ειναι μια καλη ευκαιρια να διαπιστωσεις οτι οι δικες μας συγκεντρωσεις δεν εχουν καμμια σχεση με αυτες που. αποφευγεις.
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Τι ώρα είναι καλό να είμαστε εκεί την Παρασκευή;
Τρενάκια βορείων/νοτιων;
Μηπως οι δηλωμενοι να κλειδωνονταν σε σπιτακια με νουμερα μην φτασουν εκει και τελικα δεν βρισκουν;
Καλο δεν θα ηταν να γινει μια ενημερωση στο πρωτο ποστ με οτι εχει δηλωθει σε forum kαι social;

Λογω της καταστασης μηπως το self test (24ωρων) να γινόταν με κάποιο τρόπο υποχρεωτικό;


(η αληθεια ειναι πως τώρα που ακουσα 60-70 και παραπανω η αληθεια ειναι πως τρομαξα και εγω, αλλά ηδη εχω οργανωσει για πάνω και δεν ακυρωνω)
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.659
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Τι ώρα είναι καλό να είμαστε εκεί την Παρασκευή;
Τρενάκια βορείων/νοτιων;
Μηπως οι δηλωμενοι να κλειδωνονταν σε σπιτακια με νουμερα μην φτασουν εκει και τελικα δεν βρισκουν;
Καλο δεν θα ηταν να γινει μια ενημερωση στο πρωτο ποστ με οτι εχει δηλωθει σε forum kαι social;

Λογω της καταστασης μηπως το self test (24ωρων) να γινόταν με κάποιο τρόπο υποχρεωτικό;


(η αληθεια ειναι πως τώρα που ακουσα 60-70 και παραπανω η αληθεια ειναι πως τρομαξα και εγω, αλλά ηδη εχω οργανωσει για πάνω και δεν ακυρωνω)

Σε οτι αφορα τα καταλυματα ειναι ολα υπο ελεγχο,μην σε απασχολει.

Τεστ υποχρεωτικο σε καμμια περιπτωση δεν μπορει να γινει.Μεγαλα παιδια ειμαστε ας αναλαβει ο καθενας τις ευθυνες του.

Οσο για τα ατομα ισχυει αυτο που ειπα και στον Αποστολη.Θα διαπιστωσεις οτι και αλλα τοσα να ηταν παλι δεν θα ειχες προβλημα.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.195
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Θα έρθεις ? Να σου κρατήσω κρεβάτι σε ειδικό θάλαμο? Tooth
Να μην έρθει, τι να τον κάνω; Δεν πίνει δεν καπνίζει δεν κάνει τίποτα, μόνο μπανάνες τρώει.... Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Τεστ υποχρεωτικο σε καμμια περιπτωση δεν μπορει να γινει.Μεγαλα παιδια ειμαστε ας αναλαβει ο καθενας τις ευθυνες του.
Μπορώ να αναλάβω μόνο τις ευθύνες του εαυτού μου και κανενός άλλου. Οπως είδα στα Δημοτικά γονείς να στέλνουν τα παιδιά τους με δηλωμένα self-test χωρίς να τα έχουν κάνει ποτέ. Οπως είδα να έρχονται στην δουλειά με συμπτώματα, και τελικα να νοσούν από COVID-19...ετσι το ειπα και για εδω. Θα είμαστε στο ίδιο δωμάτιο 10-12 άτομα, σχετικά άγνωστα μεταξύ μας, και ο καθένας με την δική του λογική.

Αν δεν γινεται, οκ δεν γίνεται, αλλά καλύτερα να μην αναφερόμαστε για ανάληψη ευθυνών από τον καθένα όταν η "ευθύνη" καθενός επιβαρύνει τους υπόλοιπους!
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Να μην έρθει, τι να τον κάνω; Δεν πίνει δεν καπνίζει δεν κάνει τίποτα, μόνο μπανάνες τρώει.... Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
τις εκοψα...με πειραζουν Rolling Rolling
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.848
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Last edited by a moderator:

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Τι ώρα είναι καλό να είμαστε εκεί την Παρασκευή;
ΤΡΕΝΑΚΙΑ ΒΟΡΕΙΩΝ ΝΟΤΙΩΝ;
Μηπως οι δηλωμενοι να κλειδωνονταν σε σπιτακια με νουμερα μην φτασουν εκει και τελικα δεν βρισκουν;
Καλο δεν θα ηταν να γινει μια ενημερωση στο πρωτο ποστ με οτι εχει δηλωθει σε forum kαι social;

Λογω της καταστασης μηπως το self test (24ωρων) να γινόταν με κάποιο τρόπο υποχρεωτικό;


(η αληθεια ειναι πως τώρα που ακουσα 60-70 και παραπανω η αληθεια ειναι πως τρομαξα και εγω, αλλά ηδη εχω οργανωσει για πάνω και δεν ακυρωνω)
Απο δω το πας απο κει το πας...δεν ξερω....προβληματιζομαι
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.848
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης

Attachments

  • IMG-ac0e5923b7edd236ea15cde9586ca625-V.jpg
    IMG-ac0e5923b7edd236ea15cde9586ca625-V.jpg
    20,7 KB · Προβολές: 14
Top Bottom