Κυριακη 18/2 βολτα στην Δημητσάνα και Στεμνιτσα

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.251
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Αυτην την Κυριακή λεμε να βολταρουμε στην Δημητσάνα και Στεμνιτσα για καφε Σημείο συνάντησης θα ειναι στο γνωστο περίπτερο [σταθμός 14 ]κατα της 8:30 για καφε και μιζα θα εχει 9:15 Για φαγητο οποιος θελει το βλεπουμε οπου μας αρεσει υπαρχει ομως και η προταση για σουβλακερη στην ελευσινα δοκιμασμενη απο επιφανει μελος του φορουμ
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Καφε στην Στεμνιτσα;;;

Αρνακι λεμονατο διπλα στη βρυση.

Αν αναφέρεσαι στην τοποθεσία απέναντι από την εκκλησία εντός του δρυμού (στο δρόμο της Καστανιάς δηλαδής δηλαδής), έχω ρίξει κάτι ξεγυρισμένες μάσες κατόπιν μαγειρεμάτων εκεί με όποια σχεδόν μοτοσυκλετιστική παρέα υπάρχει.
Βέβαια αρνάκι λεμονάτο δεν - καθότι δεν είμαι του αμνοερίφιου γενικότερα - αλλά γκουρμέ κοτόπουλο ταντούρι με κουρκουμά και ποικίλλα περιφερειακά το έχουμε σκαρώσει ως το μαγειρευτικό μας ζενιθ !!!!
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.155
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Ααχχχχχ και ξανά Ματά αααχχχχχχχ

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.466
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.488
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Αν αναφέρεσαι στην τοποθεσία απέναντι από την εκκλησία εντός του δρυμού (στο δρόμο της Καστανιάς δηλαδής δηλαδής), έχω ρίξει κάτι ξεγυρισμένες μάσες κατόπιν μαγειρεμάτων εκεί με όποια σχεδόν μοτοσυκλετιστική παρέα υπάρχει.
Βέβαια αρνάκι λεμονάτο δεν - καθότι δεν είμαι του αμνοερίφιου γενικότερα - αλλά γκουρμέ κοτόπουλο ταντούρι με κουρκουμά και ποικίλλα περιφερειακά το έχουμε σκαρώσει ως το μαγειρευτικό μας ζενιθ !!!!
Στην πλατεια της Στεμνιτσας εχει 2-3 μαγαζια.Αναφερομαι σε αυτο που ειναι διπλα σε μια βρυση που τρεχει συνεχεια.
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.277
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Ειχα αφησει ενα αδιαβροχο στην Τριπολη ... παλιά , μαλλον θα το χρειαστω ...!Joy
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.277
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Να προσέχετε για τρακτέρ! Έχει στους περισσότερους κόμβους πλέον!

Μά για συμπαρασταση παμε ....! Hug
 

dkamzelas86

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
406
Ηλικία
38
Περιοχή
ΦΛΩΡΙΝΑ
Όνομα
Δημήτρης
Μά για συμπαρασταση παμε ....! Hug
Εννοείται για συμπαράσταση! Εγώ το λέω να μη πέσετε σε κανένα υνί που προεξέχει!

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.251
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Άκυρο από μένα παίδες μόλις γύρισα από την δουλειά και πήγα να ετοιμάσω την μηχανή για αύριο δηλ να την ξεσκεπασω και να βγάλω τον συντηρητή της μπαταρίας και είδα υγρά στην ζάντα την μπροστινή
Είναι από την μπροστινή ανάρτηση μάλλον τσιμουχα και επειδή είναι με ηλεκτρονικές αναρτησης ενώ την κατεβάζω με την ρύθμιση αυτό δίνει τέρμα πάνω

Στάλθηκε από το 2201117SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom