Κομπρεσέρ φορητό και φορτιστης για όλες τις μπαταριες

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Εγώ πάντως όταν θέλω να φτάσω σίγουρα, δεν πάω με το Opel! abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Σε καλό να μου βγει....έβγαλε και πολλαπλασιαστή. Μάλλον άρπαξε και ο καταλύτης! Tooth

Όταν το πιο αξιόπιστο όχημα στον στάβλο είναι το Caponord! Yes

Caponordara θα λέτε και θα κλαίτε! Bike
Το έχεις κάνει γκάζι;
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
german reliability
Και το επόμενο μου Γερμανικό θα είναι! Είμαι μαζόχας!
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Το έχεις κάνει γκάζι;
Όχι ρε συ, μαμά ατμοσφαιρικό.
Και το πήρα και με νορμάλ χιλιόμετρα. Και φουλ βιβλίο σέρβις συμπληρωμένο απο αντιπροσωπεία και 2-3 άλλα συνεργεία που το πήγαινε κατα καιρούς. Αποδείξεις, σφραγίδες, ΚΤΕΟ, όλα κομπλέ. Κι απο νοικοκύρη γιατρό, γνωστό στην περιοχη (δεν αγοράζω εκτός περιοχής σχεδόν ποτέ)

Απλά αποφάσισε να τα βγάλει όλα μαζί και βαράω το κεφάλι μου. Μέσα σε 2 χρόνια τα έβγαλε όλα, μη γαμήσω!Banging head
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Είναι αυτό που λέμε πάντα.
Όσο μελετημένος και γνώστης και αν είσαι, όσο και αν κοιτάξεις στα σημεία που πρέπει, όσο και να την ψειρίσεις την μαιμού...το μεταχειρισμένο είναι λαχείο. Κάποια στιγμή θα σου κάτσει κουβάς.
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Όχι ρε συ, μαμά ατμοσφαιρικό.
Και το πήρα και με νορμάλ χιλιόμετρα. Και φουλ βιβλίο σέρβις συμπληρωμένο απο αντιπροσωπεία και 2-3 άλλα συνεργεία που το πήγαινε κατα καιρούς. Αποδείξεις, σφραγίδες, ΚΤΕΟ, όλα κομπλέ. Κι απο νοικοκύρη γιατρό, γνωστό στην περιοχη (δεν αγοράζω εκτός περιοχής σχεδόν ποτέ)

Απλά αποφάσισε να τα βγάλει όλα μαζί και βαράω το κεφάλι μου. Μέσα σε 2 χρόνια τα έβγαλε όλα, μη γαμήσω!Banging head
Ξερω αντιπροσωπο αυτοκινητων εδω στην περιοχη, που ειχε φτιαξει αυτοκολλητα .....ιατρικος συλλογος.
Δεν ειχε αφησει μτχ αυτοκινητο, που να μην κολλησει! UA CEVECE! Tooth Tooth
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Ξερω αντιπροσωπο αυτοκινητων εδω στην περιοχη, που ειχε φτιαξει αυτοκολλητα .....ιατρικος συλλογος.
Δεν ειχε αφησει μτχ αυτοκινητο, που να μην κολλησει! UA CEVECE! Tooth Tooth
Όχι ρε συ, σου λέω γνωστός εδώ. Ξερω ποιος το είχε.
Δεν αγοράζω απο μακρυά σχεδόν ποτέ.
Πάντα μαζί με το όχημα κοιτάω και αγοράζω και τον πωλητή του. Αν δεν μου αρέσει ο πωλητής, όσο καλό και να φαίνεται το όχημα, δεν ψωνίζω. eye

Ήταν η ώρα τους να χαλάσουν κάποια ανταλλακτικά. Μπήκα και στα φόρα της Οπελ. Όλα αυτά είναι γνωστά θέματα λένε στα χλμ που παρουσιάζονται. Τι να πω...
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Όχι ρε συ, μαμά ατμοσφαιρικό.
Και το πήρα και με νορμάλ χιλιόμετρα. Και φουλ βιβλίο σέρβις συμπληρωμένο απο αντιπροσωπεία και 2-3 άλλα συνεργεία που το πήγαινε κατα καιρούς. Αποδείξεις, σφραγίδες, ΚΤΕΟ, όλα κομπλέ. Κι απο νοικοκύρη γιατρό, γνωστό στην περιοχη (δεν αγοράζω εκτός περιοχής σχεδόν ποτέ)

Απλά αποφάσισε να τα βγάλει όλα μαζί και βαράω το κεφάλι μου. Μέσα σε 2 χρόνια τα έβγαλε όλα, μη γαμήσω!Banging head
Καλά οταν αποφασισεις να το φτιάξεις παρε τηλεφωνο να σου πω
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.490
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Αυτό ισχύει για πολλούς εδώ μέσα.. Μέλι μέλι και τηγανίτα τίποτα... Tooth Tooth Tooth Tooth
Ε ρε φουστη πρόλαβα και ήπια νερό mountza 2

Η αλήθεια είναι ότι το Motoparea δεν το κόβω πια για -parea αλλά πριβε γκρουπακια. Στο είχα πει και live στο 14.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Ε ρε φουστη πρόλαβα και ήπια νερό mountza 2

Η αλήθεια είναι ότι το Motoparea δεν το κόβω πια για -parea αλλά πριβε γκρουπακια. Στο είχα πει και live στο 14.

Είναι λίγο βαρύ αυτό, αλλά ενδέχεται να έχεις και δίκιο.
Κάθε μήνα σηκώνω Κυριακάτικη βολτα στο αντίστοιχο νήμα εδώ για τις βορειοσυναντήσεις. Ή που θα την κάνω με τον Θύμιο, ή με άτομα εκτός του φόρουμ. Εγώ πάντως συνεχίζω να σηκώνω τις Κυριακάτικες βόλτες, επειδή ακριβώς δεν θέλω να πιστέψω αυτό που λες.

Δεν βοηθάει και το γεγονός πως αρκετοί περνάνε απο την περιοχή, αλλά κανείς δεν κάνει κίνηση να βρεθούμε και τους βλέπω μετά απο τις φώτο πως πέρασαν απο εδώ. Κι αντε απο τους πενφέδες το καταλαβαίνω Tooth ,no lost love there...
Αλλά οι υπόλοιποι;

anyway...ευκαιρίας δοθείσης που λένε στο χωριό μου. Ελπίζω να κάνω λάθος και να είναι ιδέα μου.
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.836
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Ναι καλέ έλα πάμε και εγώ θα πάω με την μπαλωμενη μέση κούτσα κούτσα αλλά πάω. Έλα Μπάμπη χαχαχα.
Και ο @Babis flou ειχε αφρικάνα και απέκτησε προβλήματα στην μέση, τώρα εσύ!
Ρε μήπως να παίρνατε πενφε να ισιαξετε;;;;


Όλα εγώ πχια;;;
Tooth Tooth Tooth
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.821
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Είναι προίκα αυτό που έχω στην μέση μου το απέκτησα μικρός και άμυαλος που ήμουν όταν έκανα τον σούπερ ήρωα σηκώνοντας βαρύ οπότε η Αγρικανα δεν φταίει. Σίγουρα όμως ένα gs θα ήταν καλύτερο αλλά είπαμε είμαι νέος ακόμα για τέτοια μηχανή δεν είμαι δα και ο Apache χαχαχα Μανωλάκη μου καλημέρα.

Στάλθηκε από το M2003J15SC μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Είναι προίκα αυτό που έχω στην μέση μου το απέκτησα μικρός και άμυαλος που ήμουν όταν έκανα τον σούπερ ήρωα σηκώνοντας βαρύ οπότε η Αγρικανα δεν φταίει. Σίγουρα όμως ένα gs θα ήταν καλύτερο αλλά είπαμε είμαι νέος ακόμα για τέτοια μηχανή δεν είμαι δα και ο Apache χαχαχα Μανωλάκη μου καλημέρα.

Στάλθηκε από το M2003J15SC μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ταριφας δεν εισαι?
2 ειναι οι ασθενειες των ταξιτζηδων
Μεση, προστατης
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Και ο @Babis flou ειχε αφρικάνα και απέκτησε προβλήματα στην μέση, τώρα εσύ!
Ρε μήπως να παίρνατε πενφε να ισιαξετε;;;;


Όλα εγώ πχια;;;
Tooth Tooth Tooth
αχ αυτη η αφρικανα....τι ωραιο μηχανακι
ακομα χαζευω τα μτχ
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.821
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Ταριφας δεν εισαι?
2 ειναι οι ασθενειες των ταξιτζηδων
Μεση, προστατης
Ναι σωστό αλλά έκανα θεραπεία και πρίν δυο χρόνια τα παράτησα και είπα τέλος τα 14ωρα στο τιμόνι. Έκανα ένα χρόνο ρεπό από όλα αποχή στις υποχρεώσεις μετά δίαιτα έχασα 18 κιλα και συνεχίζω και τώρα δουλεύω 5 ώρες σπαστό ωράριο και κοιτάω εμένα χαχαχ. Από Σεπτέμβριο και λίγη άθληση για να έχουμε πιο εύκολα γεράματα. Μην ξεχνάτε όλοι μεγαλώνουμε ακόμα και ο Apache Μανώλη μου σου έχω αδυναμία χαχαχα.
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.547
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Σαν αγορά με κόστος 87 ευρώ


Στάλθηκε από το M2003J15SC μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλορίζικες!!
οι νέες σου αγορές Φίλε Ηρακλή.
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.821
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
αχ αυτη η αφρικανα....τι ωραιο μηχανακι
ακομα χαζευω τα μτχ
Έχω βρει ένα πένα σου λέω το σκέφτομαι για δεύτερο αλλά βλέπω διαζύγιο στον ορίζοντα χαχαχαχα
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Ναι σωστό αλλά έκανα θεραπεία και πρίν δυο χρόνια τα παράτησα και είπα τέλος τα 14ωρα στο τιμόνι. Έκανα ένα χρόνο ρεπό από όλα αποχή στις υποχρεώσεις μετά δίαιτα έχασα 18 κιλα και συνεχίζω και τώρα δουλεύω 5 ώρες σπαστό ωράριο και κοιτάω εμένα χαχαχ. Από Σεπτέμβριο και λίγη άθληση για να έχουμε πιο εύκολα γεράματα. Μην ξεχνάτε όλοι μεγαλώνουμε ακόμα και ο Apache Μανώλη μου σου έχω αδυναμία χαχαχα.
εγω 10 χρονια ...ολοκληρο δικο μου με δανειο...12-14 ωρες χωρις ρεπο..
τα πηδησα ολα τα συστηματα αχαχα
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.821
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
εγω 10 χρονια ...ολοκληρο δικο μου με δανειο...12-14 ωρες χωρις ρεπο..
τα πηδησα ολα τα συστηματα αχαχα
Ωραίος το πούλησα όταν έκλεισα 20χρονια και μαζί με τα άλλα έχω 32 χρόνια σύνταξη. Ακόμα είμαι μικρός 51 οπότε σε 10 θα είμαι φουλ από σύνταξη είπα τα τελευταία να είναι και πιο χαλαρά τι να κάνω ο άνθρωπος.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom