Καλώς σας βρήκα

nasosxatz

new member
Δημοσιεύσεις
4
Ηλικία
45
Περιοχή
Ίλιον
Μοτοσυκλέτα
Voge 500 Ds Euro 5
Όνομα
Θανάσης
Καλησπέρα σε όλους,

είμαι ο Θανάσης 45 ετών απο το Ίλιον Αττικής και μετά απο αρκετά χρόνια αποχής απο το σπόρ, τα τελευταία 2 χρόνια έχω ένα Voge 500DS Euro5 το οποίο χρησιμοποιώ για βόλτες και μικρά ταξιδάκια.

Από το νέο έτος θα πάω σε κάτι μεγαλύτερο ώστε να μπορέσουμε να βγούμε και εκτός συνόρων μαζί με την σύζυγο.

Καλώς σας βρήκα, πάντα όρθιοι με πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα σε όλους εύχομαι!!!
 

nasosxatz

new member
Δημοσιεύσεις
4
Ηλικία
45
Περιοχή
Ίλιον
Μοτοσυκλέτα
Voge 500 Ds Euro 5
Όνομα
Θανάσης
Καπως μας ήρθες Θανάση .
Και με το ds μια χαρά γίνεται η δουλειά σας Smileys drinking beer Emoticon
Ευχαριστώ πολύ!!!

Το δοκιμάσαμε με μια βόλτα 640χλμ περίπου ( Χαλκίδα-Βόλος-Χαλκίδα) μονοήμερο αστραπή και ήταν αρκετά κουραστικό. Είμαι βλέπεις και 1.87 125κιλά ζωή νά 'χω Tooth, οπότε καταλαβαίνεις οτι είμασταν αρκετά στρυμωγμένοι + κραδασμοι στα 125-130 ταχυτητα εθνικής κτλ.
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.285
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.412
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Καλώς ήρθες Θανάση και με το καλό το καινούργιο σου αποκτημα Smileys drinking beer Emoticon
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.541
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Καλησπέρα σε όλους,

είμαι ο Θανάσης 45 ετών απο το Ίλιον Αττικής και μετά απο αρκετά χρόνια αποχής απο το σπόρ, τα τελευταία 2 χρόνια έχω ένα Voge 500DS Euro5 το οποίο χρησιμοποιώ για βόλτες και μικρά ταξιδάκια.

Από το νέο έτος θα πάω σε κάτι μεγαλύτερο ώστε να μπορέσουμε να βγούμε και εκτός συνόρων μαζί με την σύζυγο.

Καλώς σας βρήκα, πάντα όρθιοι με πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα σε όλους εύχομαι!!!
WelcomecdefghWelcome
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.510
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Καλώς ήλθες και πάντα όρθιος.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kostas1971

new member
Δημοσιεύσεις
270
Ηλικία
52
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
VOGE 500DS
Όνομα
Κωστας
Καλησπέρα σε όλους,

είμαι ο Θανάσης 45 ετών απο το Ίλιον Αττικής και μετά απο αρκετά χρόνια αποχής απο το σπόρ, τα τελευταία 2 χρόνια έχω ένα Voge 500DS Euro5 το οποίο χρησιμοποιώ για βόλτες και μικρά ταξιδάκια.

Από το νέο έτος θα πάω σε κάτι μεγαλύτερο ώστε να μπορέσουμε να βγούμε και εκτός συνόρων μαζί με την σύζυγο.

Καλώς σας βρήκα, πάντα όρθιοι με πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα σε όλους εύχομαι!!!
Welcome
 
Top Bottom