Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα

saxo_29

new member
Δημοσιεύσεις
31
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Καλησπέρα σε όλους και όλες

Ονομάζομαι Κώστας, είμαι 54 και από Αθήνα. Ειμαι παντρεμένος και έχω 2 παιδιά ...17 και 11.
Οδηγούσα μηχανή για αρκετά χρόνια ....ξεκίνησα στα 13 και σταμάτησα στα 44. Τελευταία μου ξανλα κόλλησε το μικρόβιο να ασχοληθώ και πάλι, οπότε εδώ είμαστεTeary Eyes Waving Bye
Μηχανές που είχα κατά το παρελθόν ξεκινόντας από τις τελευταίες και πηγαίνοντας προς τα πίσω... ( όσες θυμάμαι δηλαδή....μεγάλος άνθρωπος βλέπετε Yes ) Suzuki GSR600, Piaggio XEvo 400, Varadero 1000 MK1, BMW Funduro 650, Honda CB1 400, Virago 250, Kaze R115, GS 550M Katana, KLR 250, GSX 250 κλπ....

Περιμένω να τελειώσουμε με τα φροντηστήρια κλπ, του μεγάλου.. ωστε τα οικονομικά να είναι σε πιο άνετη φάση και μετά βούρ για μοτόρι

Βέβαια για μεταχειρισμένο θα πάω αρχικά και βλέπουμε...

Τα μηχανάκια που μου αρέσουν και πηθανόν να κοιτάξω είναι

Suzuki GSR600 ( και πάλι )
Κawa z750 (gen1)
Hornet 600 ( gen 2 )
V Strom 650 (gen1)

Ευελπιστώ να τα λέμε, να μαθαίνουμε μιας και ποτε δεν είμαστε πολύ μεγάλοι για να μάθουμε καινούργια πράγματα και μιας και λείπω τόσο καιρό από την μηχανή...έχω πολλά να μάθω πάλι.

Τέλος να ευχηθώ σε όλους καλά και ασφαλή χιλιόμετρα και πάντα όρθιοι.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.397
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Καλωσηρθες Κώστα,με το καλό να ξανακαβαλησεις την νέα σου αγάπη ,οποία κι αν ειναι
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.466
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Καλως μας ηρθες παλικαρι cdefghcdefgh

Ποτε δεν ειναι αργα Κωστα μια χαρα ειναι τα κοριτσια που σου αρεσουν :cool:

Θα περιμενουμε να μας πεις πια κοπελα διαλεξες Bcdefgh
 

Giorgos-Patra

well know member
Δημοσιεύσεις
3.073
Ηλικία
54
Περιοχή
Πατρα
Μοτοσυκλέτα
VSTROM DL 650
YAMAHA A 100
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Πάτρα
Καλώς ήρθες Κώστα στη Μοτοπαρέα , με το καλό να αποκτήσεις τη μηχανή που επιθυμεις


Στάλθηκε από το 21091116AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.541
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Καλησπέρα σε όλους και όλες

Ονομάζομαι Κώστας, είμαι 54 και από Αθήνα. Ειμαι παντρεμένος και έχω 2 παιδιά ...17 και 11.
Οδηγούσα μηχανή για αρκετά χρόνια ....ξεκίνησα στα 13 και σταμάτησα στα 44. Τελευταία μου ξανλα κόλλησε το μικρόβιο να ασχοληθώ και πάλι, οπότε εδώ είμαστεTeary Eyes Waving Bye
Μηχανές που είχα κατά το παρελθόν ξεκινόντας από τις τελευταίες και πηγαίνοντας προς τα πίσω... ( όσες θυμάμαι δηλαδή....μεγάλος άνθρωπος βλέπετε Yes ) Suzuki GSR600, Piaggio XEvo 400, Varadero 1000 MK1, BMW Funduro 650, Honda CB1 400, Virago 250, Kaze R115, GS 550M Katana, KLR 250, GSX 250 κλπ....

Περιμένω να τελειώσουμε με τα φροντηστήρια κλπ, του μεγάλου.. ωστε τα οικονομικά να είναι σε πιο άνετη φάση και μετά βούρ για μοτόρι

Βέβαια για μεταχειρισμένο θα πάω αρχικά και βλέπουμε...

Τα μηχανάκια που μου αρέσουν και πηθανόν να κοιτάξω είναι

Suzuki GSR600 ( και πάλι )
Κawa z750 (gen1)
Hornet 600 ( gen 2 )
V Strom 650 (gen1)

Ευελπιστώ να τα λέμε, να μαθαίνουμε μιας και ποτε δεν είμαστε πολύ μεγάλοι για να μάθουμε καινούργια πράγματα και μιας και λείπω τόσο καιρό από την μηχανή...έχω πολλά να μάθω πάλι.

Τέλος να ευχηθώ σε όλους καλά και ασφαλή χιλιόμετρα και πάντα όρθιοι.
Καλώς ήρθες!!
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.830
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Καλώς ήρθες Κωνσταντίνε!

Με το καλό να τελειώσει ο υιός και καλή επιτυχία να έχει και με το καλό μετά και εσύ να πάρεις το μπορεί που σου αρέσει και να το ευχαριστηθείς!

Smileys drinking beer Emoticon

Στους καφέδες όταν βγαίνουν μπορεις να έρθεις ακόμη και χωρίς μοτορι… όλοι οι καλοί χωράνε!
 

scrabler

new member
Δημοσιεύσεις
325
Ηλικία
56
Περιοχή
Athens
Μοτοσυκλέτα
KLR 650
Όνομα
Giorgos
Περιμένω να τελειώσουμε με τα φροντηστήρια κλπ, του μεγάλου.. ωστε τα οικονομικά να είναι σε πιο άνετη φάση και μετά βούρ για μοτόρι

Φιλε Κώστα κάπως ετσι ειχα αφήσει τη μηχανή κι εγω και πριν 2 χρόνια τη ξαναεβαλα στη ζωή μου. Οταν πηρα το KoυLουRι σκεφτόμουν "μα μπορώ να το πάω? εχω τοσα χρόνια να καβαλήσω" μα μόλις ανέβηκα και κουμπωσα ακουγοντας (και νιώθοντας) εκεινο το "γγγκλανννν", σαν να ανεβηκε ο διακόπτης και μπήκε ξανα ο εγκέφαλος στη σωστή λειτουργία κι όλα φαινόντουσαν σαν να περασε ένα σαββατοκυριακο! (αντί για 15 χρόνια!).

Καλώς όρισες!
cdefgh
 

JOHNNY P62

new member
Δημοσιεύσεις
90
Περιοχή
Πετρούπολη Αττικής και Πάτρα Αχαΐας...
Μοτοσυκλέτα
HONDA NC750X DCT '24
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Περιοχή
Πετρούπολη Αττικής
Καλησπέρα σε όλους και όλες

Ονομάζομαι Κώστας, είμαι 54 και από Αθήνα. Ειμαι παντρεμένος και έχω 2 παιδιά ...17 και 11.
Οδηγούσα μηχανή για αρκετά χρόνια ....ξεκίνησα στα 13 και σταμάτησα στα 44. Τελευταία μου ξανλα κόλλησε το μικρόβιο να ασχοληθώ και πάλι, οπότε εδώ είμαστεTeary Eyes Waving Bye
Μηχανές που είχα κατά το παρελθόν ξεκινόντας από τις τελευταίες και πηγαίνοντας προς τα πίσω... ( όσες θυμάμαι δηλαδή....μεγάλος άνθρωπος βλέπετε Yes ) Suzuki GSR600, Piaggio XEvo 400, Varadero 1000 MK1, BMW Funduro 650, Honda CB1 400, Virago 250, Kaze R115, GS 550M Katana, KLR 250, GSX 250 κλπ....

Περιμένω να τελειώσουμε με τα φροντηστήρια κλπ, του μεγάλου.. ωστε τα οικονομικά να είναι σε πιο άνετη φάση και μετά βούρ για μοτόρι

Βέβαια για μεταχειρισμένο θα πάω αρχικά και βλέπουμε...

Τα μηχανάκια που μου αρέσουν και πηθανόν να κοιτάξω είναι

Suzuki GSR600 ( και πάλι )
Κawa z750 (gen1)
Hornet 600 ( gen 2 )
V Strom 650 (gen1)

Ευελπιστώ να τα λέμε, να μαθαίνουμε μιας και ποτε δεν είμαστε πολύ μεγάλοι για να μάθουμε καινούργια πράγματα και μιας και λείπω τόσο καιρό από την μηχανή...έχω πολλά να μάθω πάλι.

Τέλος να ευχηθώ σε όλους καλά και ασφαλή χιλιόμετρα και πάντα όρθιοι.
Καλώς ήλθες Κώστα στην παρέα μας !!! Με την ηλικία μην κολλάς ΚΑΘΟΛΟΥ χαχα... είμαι στα 62 και πρόσφατα απέκτησα το honda nc750x dct...καινούργιο... έχω ξανανιώσει στην κυριολεξία...Με το καλό να αποκτήσεις την '' αγαπημένη σου ''
 

saxo_29

new member
Δημοσιεύσεις
31
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Καλησπέρα αδέρφια και πάλι

Δεν άντεξα μέχρι τότε που είχα υπολογήσει να περιμένω μέχρι να αποκτήσω το κορίτσι.....

Το είδα, το ερωτεύτηκα ...και έτσι το πήρα σπίτι να γνωρίσει και την σύζυγο. Πως λέμε από 'δω η γυναίκα μου κ' από δω το αίσθημα μου ..... Yes
Οπότε σας παρουσιάζω την γιαπωνεζούλα μου.

340908090_d_b.jpeg

340908090_5_b.jpeg
 
Top Bottom