Καλημερες all over the earth part 2

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Καλησπέρα,επιτέλους σπίτι!
Μενει φυσιοθεραπεία για να περπατήσει και χειροργειο για επανατοποθέτηση κρανίου...
Δοξασμενοι και καλότυχοι όλοι για τις (προσ) ευχές που συντέλεσαν στην επιστροφή....


Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μπράβο ρε φίλε! Πολύ καλά νέα!
Το ότι θα είναι στο σπίτι να δεις θα βοηθησει κιόλας την ταχύτερη ανάρρωση.
Αντε, απο δω και πέρα όλα καλά θα πάνε!
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Καλησπέρα,επιτέλους σπίτι!
Μενει φυσιοθεραπεία για να περπατήσει και χειροργειο για επανατοποθέτηση κρανίου...
Δοξασμενοι και καλότυχοι όλοι για τις (προσ) ευχές που συντέλεσαν στην επιστροφή....


Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
GreetingΤα καλύτερα νέα ! HappyHappyHappyHappyHappyHappyHappyHappyHappyHappyHappyHappyHappyHappyHappyHappyHappyHappyHappyHappyHappy
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.256
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Καλησπέρα,επιτέλους σπίτι!
Μενει φυσιοθεραπεία για να περπατήσει και χειρουργειο για επανατοποθέτηση κρανίου...
Δοξασμενοι και καλότυχοι όλοι σας για τις (προσ) ευχές που συντέλεσαν στην επιστροφή....


Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θανο αυτα τα ευχαριστα νεα τα περιμεναμε απο καιρο Καλη αναρωση στον λεβεντη σου και γρηγορη επιστροφη στην κανονικοτητα
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τα βαρκαντερο μια χαρά πάνε οφφ ,έχω προσωπική άποψη...

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έτσι!!!
 

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Καλησπέρα,επιτέλους σπίτι!
Μενει φυσιοθεραπεία για να περπατήσει και χειρουργειο για επανατοποθέτηση κρανίου...
Δοξασμενοι και καλότυχοι όλοι σας για τις (προσ) ευχές που συντέλεσαν στην επιστροφή....


Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon
abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abcabc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abc abcabc abcabc abc abc abc abc abc abc

εύχομαι όλες τις ευχές που υπάρχουν, να πηγαίνουν όλα καλά και ευλογημένα, καλές υπομονές, δύναμη, και κουράγιο, θα περάσει και αυτό.........,
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.462
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Καλημέρα μοτοπαρεα ,καλή Τρίτη σε όλους

 

Giorgos-Patra

well know member
Δημοσιεύσεις
3.066
Ηλικία
54
Περιοχή
Πατρα
Μοτοσυκλέτα
VSTROM DL 650
YAMAHA A 100
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Πάτρα
Καλημέρα παίδες !!
Καλησπέρα,επιτέλους σπίτι!
Μενει φυσιοθεραπεία για να περπατήσει και χειρουργειο για επανατοποθέτηση κρανίου...
Δοξασμενοι και καλότυχοι όλοι σας για τις (προσ) ευχές που συντέλεσαν στην επιστροφή....


Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ευχάριστα νέα Θάνο . Μπράβο ρε φίλε
 

NikosG

new member
Δημοσιεύσεις
439
Περιοχή
Athens
Όνομα
Νίκος
good morningΚαλημέρα στην παρέα ανακαλύπτωντας το tapatalk !Coffee machine
Τώρα στα γεράματα μάθε.......tapatalk.
Παράφραση από τη γνωστή παροιμία.
Μόλις το μάθεις καλά δε θα ξεκολλάς από την ευκολια
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.533
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Καλησπέρα,επιτέλους σπίτι!
Μενει φυσιοθεραπεία για να περπατήσει και χειρουργειο για επανατοποθέτηση κρανίου...
Δοξασμενοι και καλότυχοι όλοι σας για τις (προσ) ευχές που συντέλεσαν στην επιστροφή....


Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

EvangeloSKG

member
Δημοσιεύσεις
1.693
Ηλικία
48
Περιοχή
Μαρούσι
Μοτοσυκλέτα
R1200GS
Όνομα
Βαγγέλης
Περιοχή
Μαρούσι
Καλησπέρα,επιτέλους σπίτι!
Μενει φυσιοθεραπεία για να περπατήσει και χειρουργειο για επανατοποθέτηση κρανίου...
Δοξασμενοι και καλότυχοι όλοι σας για τις (προσ) ευχές που συντέλεσαν στην επιστροφή....


Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Επιτέλους! Άντε, να τελειώνει αυτός ο γολγοθάς!
Το περιμέναμε αυτό το ποστάρισμα! Να τελειώνουν και τα υπόλοιπα και να μείνει μόνο μια κακιά ανάμνηση, τίποτε άλλο!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Καλησπέρα,επιτέλους σπίτι!
Μενει φυσιοθεραπεία για να περπατήσει και χειρουργειο για επανατοποθέτηση κρανίου...
Δοξασμενοι και καλότυχοι όλοι σας για τις (προσ) ευχές που συντέλεσαν στην επιστροφή....


Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
PraisingPraisingPraisingPraisingPraisingPraising
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom