Καλημερες all over the earth part 2

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.517
Ηλικία
52
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Καλημέρα


Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

esel

Μαθουσάλας member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
17.225
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Καλημερες


Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.819
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Καλημέρα μοτοπαρεα, καλή Τρίτη σε ολους
Ωραίο βγαίνει και σε χοντρά σε αυτά τα χρώματα έτσι χαχαχά δεν φεύγει το χούι το φελεκι μου ψαχαχα
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.497
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Ωραίο βγαίνει και σε χοντρά σε αυτά τα χρώματα έτσι χαχαχά δεν φεύγει το χούι το φελεκι μου ψαχαχα
Νομίζω πως ήρθε η ώρα να προχωρήσεις και να καβαλήσεις κάτι άλλο.
Σε wrapping (αυτοκόλλητο) θα βρεις πολλές λύσεις .
Σε 700 κιβ και δυνατό μηχανάκι πρέπει να κοιτάξεις αλλου
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.819
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Νομίζω πως ήρθε η ώρα να προχωρήσεις και να καβαλήσεις κάτι άλλο.
Σε wrapping (αυτοκόλλητο) θα βρεις πολλές λύσεις .
Σε 700 κιβ και δυνατό μηχανάκι πρέπει να κοιτάξεις αλλου
Έχω η μάλλον είχα Yamaha και ήταν και θα είναι πάντα αγαπημένα, αλλά το χαμόγελο μου το έφτιαξε η Suzuki δεν μπορώ όμως να μην κοιτάζω μπροστά σε γενικό σύνολο θεωρώ τα Honda καλύτερα μηχανάκια άποψη μου έτσι. Σίγουρα το Τενερε έχει ιστορία και πατάει καλά στο χώμα αλλά μέχρι εκεί για εμένα που δεν έχω ούτε γνώσεις ούτε και τρελή καψούρα δεν θα πάω χώμα πόσο μάλιστα να αγοράσω μια μηχανή πού είναι καλή μόνο σε αυτό και πολύ μέτρια στα υπόλοιπα πάντα για τα δικά μου γούστα έτσι. Βάλε τα πρόβλημα με την μέση που έχω και τελικά τι είναι το ζητούμενο για εμένα έχω κάνει μια επιλογή που ελπίζω αμεσα με τον καινούργιο χρόνο να έχω.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.497
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Αυτό που έβαλα σήμερα είναι ότι καλύτερο για έναν που ταξιδεύει μόνος (συνήθως ) ,με μπαγκαζια και θέλει να γνωρίσει την Ελλάδα και από χωμάτινες διαδρομές ,χωρίς να δώσει ένα νεφρό.
Αλλιώς με 17 Χ. Έχει αφρικα και ΚΤΜ.
Όλα πάνε ανάλογα το πορτοφόλι
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.819
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Αυτό που έβαλα σήμερα είναι ότι καλύτερο για έναν που ταξιδεύει μόνος (συνήθως ) ,με μπαγκαζια και θέλει να γνωρίσει την Ελλάδα και από χωμάτινες διαδρομές ,χωρίς να δώσει ένα νεφρό.
Αλλιώς με 17 Χ. Έχει αφρικα και ΚΤΜ.
Όλα πάνε ανάλογα το πορτοφόλι
Ένα από τα πρώτα Τενερε το πήρε ένας φίλος μου ιντερνετικά θυμάμαι το πρώτο ταξίδι που πήγαμε δυσκολεύτηκε πολύ η σύνοδηγος γιατί η σέλα ήταν άβολη και στο ταξίδι κουναγε. Ο φίλος που έχει το Τενερε είναι πάρα πολύ καλός οδηγός,και αυτός το πήρε για χώμα πάντως η για ταξίδια σόλο αυτή είναι η αλήθεια. Θα συμφωνήσω μαζί σου ανάλογα το πορτοφόλι κάνεις ότι θέλεις. Όσο για το Άφρικα είναι πολύ καλό παντού αρκεί να ξέρεις από χώμα γιατί είναι και βαρύ κομματάκι χαχαχά. Εγώ πάντως το απόλαυσα,σε βόλτα που πήρα την Τενερε μου έκανε θετική εντύπωση εκτιμώ είναι ακριβή γι'αυτό που προσφέρει. Εναλλακτική το το απριλια που είναι παντού καλύτερη μηχανή. Αν δεν είχα πρόβλημα με την μέση πάντως θα έπαιρνα Τενερε για την αξιοπιστία και την μεταπώληση.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.497
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Ένα από τα πρώτα Τενερε το πήρε ένας φίλος μου ιντερνετικά θυμάμαι το πρώτο ταξίδι που πήγαμε δυσκολεύτηκε πολύ η σύνοδηγος γιατί η σέλα ήταν άβολη και στο ταξίδι κουναγε. Ο φίλος που έχει το Τενερε είναι πάρα πολύ καλός οδηγός,και αυτός το πήρε για χώμα πάντως η για ταξίδια σόλο αυτή είναι η αλήθεια. Θα συμφωνήσω μαζί σου ανάλογα το πορτοφόλι κάνεις ότι θέλεις. Όσο για το Άφρικα είναι πολύ καλό παντού αρκεί να ξέρεις από χώμα γιατί είναι και βαρύ κομματάκι χαχαχά. Εγώ πάντως το απόλαυσα,σε βόλτα που πήρα την Τενερε μου έκανε θετική εντύπωση εκτιμώ είναι ακριβή γι'αυτό που προσφέρει. Εναλλακτική το το απριλια που είναι παντού καλύτερη μηχανή. Αν δεν είχα πρόβλημα με την μέση πάντως θα έπαιρνα Τενερε για την αξιοπιστία και την μεταπώληση.
Δυστυχώς ,αν έχεις πρόβλημα με τη μέση δεν είσαι για μηχανάκι .
Και το σκουτερακι που έχεις επιδείνωνει την κατάσταση .
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.819
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Δυστυχώς ,αν έχεις πρόβλημα με τη μέση δεν είσαι για μηχανάκι .
Και το σκουτερακι που έχεις επιδείνωνει την κατάσταση .
Δίκιο έχεις αλλά πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το χούι χαχααχ. Θα δούμε πως θα πάει η μέση και του χρόνου πρώτα ο Θεός βλέπουμε
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom