Καλημερες all over the earth part 2

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Τι μαγαζί φίλε μου ??? Γιατί έχουμε μία κλήση στο φαγητό χαχαχα για πες.
Απο αυτα που θα λατρεψει η γυναικα σου αν μας γνωρισεις....Μοκέτες, χαλιά, Υφάσματα επιπλώσεων, κουρτίνες, λευκά είδη... ξερεις πραγματακια που αδειαζουν το πορτοφολι ενος αντρα, και ευφραινουν το μυαλο μιας γυναίκες
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.875
Ηλικία
54
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Απο αυτα που θα λατρεψει η γυναικα σου αν μας γνωρισεις....Μοκέτες, χαλιά, Υφάσματα επιπλώσεων, κουρτίνες, λευκά είδη... ξερεις πραγματακια που αδειαζουν το πορτοφολι ενος αντρα, και ευφραινουν το μυαλο μιας γυναίκες
Ζητώ συγγνώμη .... Έκανα λάθος ποστ νόμιζα έχεις ταβερνάκι χαχαχα. Από μακριά έτσι να λέμε και καμιά καλημέρα ουου
 

esel

Μαθουσάλας member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
17.292
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
ελα απο το μαγαζι να σε κεράσω οτι θελεις (αν και μολις εδωσα 180 ευρω σε ανταλλακικα και με πονεσε καπως)


ε μαααα παρε μια λαιλαπα να ξενιασεις Tooth Tooth Tooth Tooth
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.875
Ηλικία
54
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
για δωσε πληροφορίες...
Κομμωτήριο φίλε μου Loux μιλάμε κάθε μήνα και από λίγα αν έχεις και κόρες ακόμα καλύτερα χαχααχα θα ξεπουλησης και εσύ και θα είμαστε όλοι νηστικοί χααχαχ . Ρε που πάνε όλα τα λεφτά χαχαχα.
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
ε μαααα παρε μια λαιλαπα να ξενιασεις Tooth Tooth Tooth Tooth
οχι για το BMW ρε συ...αυτο δεν ζηταει τιποτα το κακομοιρο...Το εχω πάρει απόφαση πως μου έδωσαν Ιαπωνικο οι πουστηδες στην αντιπροσωπεία και τσάμπα έδωσα τα λεφτά μου για Γερμανικό "Χαρακτήρα". Για το αυτοκίνητο
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Κομμωτήριο φίλε μου Loux μιλάμε κάθε μήνα και από λίγα αν έχεις και κόρες ακόμα καλύτερα χαχααχα θα ξεπουλησης και εσύ και θα είμαστε όλοι νηστικοί χααχαχ . Ρε που πάνε όλα τα λεφτά χαχαχα.
Νηστικοι θα μεινουμε ολοι....η γυναίκα μου είναι κομμώτρια!! Φαντάσου μια φορά που πήγα σε μπαρμπερικο από αυτά τα καινούργια τα μοδάτα, έτσι για την αλλαγή, έκανε μια εβδομάδα να μαγειρέψει για τιμωρία μου
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.875
Ηλικία
54
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
οχι για το BMW ρε συ...αυτο δεν ζηταει τιποτα το κακομοιρο...Το εχω πάρει απόφαση πως μου έδωσαν Ιαπωνικο οι πουστηδες στην αντιπροσωπεία και τσάμπα έδωσα τα λεφτά μου για Γερμανικό "Χαρακτήρα". Για το αυτοκίνητο
Πάρε Πεν φε αμαξάκι να στα κάνει πακέτο ο όμιλος χαχααχ πελάτη μου!!!!
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.875
Ηλικία
54
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Νηστικοι θα μεινουμε ολοι....η γυναίκα μου είναι κομμώτρια!! Φαντάσου μια φορά που πήγα σε μπαρμπερικο από αυτά τα καινούργια τα μοδάτα, έτσι για την αλλαγή, έκανε μια εβδομάδα να μαγειρέψει για τιμωρία μου
Φαντάσου να πλερωνες κι όλας χαχαχά έξω στο χαλάκι θα ήσουν.
 

Revenger

new member
Δημοσιεύσεις
411
Περιοχή
Αγία Παρασκευή
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF 600S ABS
Όνομα
Γρηγόρης
Καλημέρα , καλό μήνα! Smileys drinking beer Emoticon




 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.654
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Καλημέρα μοτοπαρεα ,μια όμορφη Πέμπτη να εχουμε


Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom