ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 22-23-24 ΟΚΤΩΒΡΗ.

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.336
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
πιο αξιοπιστη προγνωση απο αυτην δεν υπαρχει..
τα υπολοιπα ειναι φορουμ...

αυτην ..... οταν θα βρεθει στην μακρινη "ροτα" σου μια μπορα και δεν εχεις την επιλογη παρεκκλισης ή καθυστερησης μεχρι να περασει.
Το να σηκωθεις ομως ενα πρωι Σ/Κ, να κανεις καποια χιλιομετρα για να πας ως επι τουτου να βρεις την πιθανη μπορα ...... βολταρωντας κιολας εκει γυρω-γυρω στους πολυ στενους τοπικους δρομους οπου οι μικρο-κατολισθησεις ειναι στανταρακι λογω σαθροτητας εδαφους ( π.χ. ο δρομος για Προυσσο ) τοτε δεν χρειαζεται μονον η ...... απ'αυτη αλλα και η απ΄αλλη ..... ( ονοματα και διευθυνσεις δεν λεμε ) ....!Happy


Και από αυτήν έχουμε!

Τα δικα μου meteo-shit δινουν μια εστω και χαμηλη πιθανοτητα βροχης το Σαββατο και σιγουρα καρεκλοποδαρα την Κυριακη οποτε δεν ειναι και το ιδανικοτερο για την διαιτα μας , καθημενοι αρκετες ωρες μεσα σε καπηλειο αν τυχον σπευσουμε ...... στο λεω....! cde
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Έχω δυσάρεστα νέα για εμένα σήμερα το μεσημέρι και ενώ πήγαινα για διάλειμμα γλίστρησα στα σκαλιά και ξανά έπαθα λουμπακο για τρίτη συνεχόμενη φορά έλεος. Αυτήν την στιγμή με τραβάει η φυσιοθεραπεία που κάνω για να μπορέσω να δουλέψω δεν έχουμε και οδηγό spair οπότε καπάκια και ένεσης πάλι και πάλι γκαντεμης ξανά τι να πω με βλέπω για χειρουργείο αν δεν γίνει καλά έκει θα καταλήξω.
Λυπάμαι πολύ και ζητώ συγνώμη αλλά δεν θα μπορέσω να έρθω στην εκδρομή μας ειλικρινά έχω στεναχωρηθεί .
Θέλω να περάσετε καλά και ένα ποτηράκι στην υγεία μου μαζί με μια φωτογραφία σάς.
Περαστικά ρε Ηρακλή, δεν πειράζει στην επόμενη
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.809
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Περαστικά ρε Ηρακλή, δεν πειράζει στην επόμενη
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Ναι την επόμενη πρώτα ο Θεός.
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.336
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Ναι την επόμενη πρώτα ο Θεός.

Ηerakles (Iraklis174), περαστικά και πανω απ΄ολα η υγεια φιλε μου , ολα τ΄αλλα ειναι για τον ........... καβαλα ....!
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.809
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Ηerakles (Iraklis174), περαστικά και πανω απ΄ολα η υγεια φιλε μου , ολα τ΄αλλα ειναι για τον ........... καβαλα ....!
Να είσαι καλά Στέλιο μου το έθεσες ακριβώς όπως πρέπει χαχαχ
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.178
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Παιδακισ μια ερωτηξη αν βλεπετε οτι βροχαει και δεν.....γιατι δε το βανετε το επόμενο ;;;;
Απλά μια ρωτηξη εκανα...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.672
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Παιδακισ μια ερωτηξη αν βλεπετε οτι βροχαει και δεν.....γιατι δε το βανετε το επόμενο ;;;;
Απλά μια ρωτηξη εκανα...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το επομενο Στελιο ειναι τετραημερο 28 και δεν υπαρχουν δωματια καθολου οπως μου ειπαν
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.672
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Το αγρινιωτικο τιμ θα συμμετεχει με μερικες ελειψεις κατι αδερφες νοσοκομες τη κανανε με ελαφρα πηδηματακια αλλα που θα μου πανε Hammer Smash
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.672
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
αυτην ..... οταν θα βρεθει στην μακρινη "ροτα" σου μια μπορα και δεν εχεις την επιλογη παρεκκλισης ή καθυστερησης μεχρι να περασει.
Το να σηκωθεις ομως ενα πρωι Σ/Κ, να κανεις καποια χιλιομετρα για να πας ως επι τουτου να βρεις την πιθανη μπορα ...... βολταρωντας κιολας εκει γυρω-γυρω στους πολυ στενους τοπικους δρομους οπου οι μικρο-κατολισθησεις ειναι στανταρακι λογω σαθροτητας εδαφους ( π.χ. ο δρομος για Προυσσο ) τοτε δεν χρειαζεται μονον η ...... απ'αυτη αλλα και η απ΄αλλη ..... ( ονοματα και διευθυνσεις δεν λεμε ) ....!Happy




Τα δικα μου meteo-shit δινουν μια εστω και χαμηλη πιθανοτητα βροχης το Σαββατο και σιγουρα καρεκλοποδαρα την Κυριακη οποτε δεν ειναι και το ιδανικοτερο για την διαιτα μας , καθημενοι αρκετες ωρες μεσα σε καπηλειο αν τυχον σπευσουμε ...... στο λεω....! cde
Βροχη μονο τη κυριακη δινει Στελιο
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.256
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Το αγρινιωτικο τιμ θα συμμετεχει με μερικες ελειψεις κατι αδερφες νοσοκομες τη κανανε με ελαφρα πηδηματακια αλλα που θα μου πανε Hammer Smash
Αφου θα ερθουν οι αγρινιωτες η βολτα θα γινει Yes περιμενω να τοποθετηθουν και οι υπολοιποι συντροχοι για το αν θα παμε με μηχανες οι αυτοκινητα βεβαια αν δεν ειχα την κορη με τον καβασουλα σιγουρα θα πηγαινα αλλα με τρωει η κορη να ερθουμε με αυτον
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.857
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Περαστικά ρε Ηρακλή, δεν πειράζει στην επόμενη

cde
Μάνο γλιτώσαμε και από τις άνευ!!!!

Happy
Δώσε μπύρες και αλκοολια στον γκοζμο να ρουφήξει!!!!




ToothToothToothToothToothTooth
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.672
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Για την βολτάρα του Σαββάτου, τι ώρα θα ξεκινήσει η ομάδα????
Σταθη κατα της 10,30 απο πλατεια περιμενω 2 παλικαρια που θα ερθουν Σαββατο πρωι

ΥΓ συγνωμη Μανο που απαντησα για σενα :cool:
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.809
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
cde
Μάνο γλιτώσαμε και από τις άνευ!!!!

Happy
Δώσε μπύρες και αλκοολια στον γκοζμο να ρουφήξει!!!!




ToothToothToothToothToothTooth
Χαχαχ σωστός μπαγασακο δεν ήσουν στην μπούκα να δεις την βότκα που έφερα ακόμα πρέπει να τσούζουν τα λαρυγγια τους. Ανεφ όταν οδηγούμε αλλιώς τα πάντα χαχαχ
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.672
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Χαχαχ σωστός μπαγασακο δεν ήσουν στην μπούκα να δεις την βότκα που έφερα ακόμα πρέπει να τσούζουν τα λαρυγγια τους. Ανεφ όταν οδηγούμε αλλιώς τα πάντα χαχαχ
Κοιτα στην επομενη να τη φερεις αλλιως μην ερχεσαι YesYes
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.809
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Κοιτα στην επομενη να τη φερεις αλλιως μην ερχεσαι YesYes
Σαρεσε παλικάρι μου θα σε φέρω ένα μπουκαλάκι για το σπίτι χαχαχα
 
Top Bottom