Εικόνες με νοήματα

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.530
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
IMG_2376.jpeg
Θα απαντήσω στο ως πότε ?
Ως ποτέ, όσο δεν μιλάει κανείς μας, για τον διπλανό του όταν αντιμετωπίζει πρόβλημα. Είμαστε τραγικοί,
ΑΠΛΑ
 

vag07

new member
Δημοσιεύσεις
4
Ηλικία
41
Περιοχή
athina
Όνομα
Vangelis
δυστυχως τις περισσοτερες φορες πας να κανεις καλο και στο τελος μπλεκεις ο ιδιος. 2 φορες εχω παει να κανω καλο και στις 2 με εχουν βαλει στην μεση και με λιθοβολουν και οι δυο.
και το χειροτερο ειναι οτι η γυναικα που ειναι το θυμα να σου λεει αλλα πισω ,αλλα μπροστα στον θυτη και αλλα μπροστα στον κοσμο.
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.530
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
δυστυχως τις περισσοτερες φορες πας να κανεις καλο και στο τελος μπλεκεις ο ιδιος. 2 φορες εχω παει να κανω καλο και στις 2 με εχουν βαλει στην μεση και με λιθοβολουν και οι δυο.
και το χειροτερο ειναι οτι η γυναικα που ειναι το θυμα να σου λεει αλλα πισω ,αλλα μπροστα στον θυτη και αλλα μπροστα στον κοσμο.
Επειδή υπάρχουν τρελοί δεν θα πρέπει να σταματούμε να βοηθούμε όπου κρίνουμε ότι υπάρχει κίνδυνος.

Ευκαιρία δίνεις και αν δεν την πάρει ο άλλος ή η άλλη, πρόβλημα τους. Εσυ θα κοιμάσαι ήσυχος πάντως ότι έκανες το καλό.


Εξάλλου όλοι ξέρουμε το : κάνε το καλό και ριξτο στο γιαλό.

Προσωπικά είμαι πολύ ενεργός, ειδικά σε αδικίες. Δεν με πτοεί κανένας και τίποτε, γιατί έτσι νιώθω καλά με τον εαυτό μου, στο ότι βάζω ένα μικρό λιθαράκι να καλυτερέψει ο κόσμος γύρω μου
 
Top Bottom