ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΝΕΑ ΜΟΥ " ΚΟΥΚΛΑ " !!!

kostas1971

new member
Δημοσιεύσεις
272
Ηλικία
52
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
VOGE 500DS
Όνομα
Κωστας
Καλημέρα σύντροχοι και καλή χρονιά !!!
Επιτέλους έχω στην κατοχή μου το νέο HONDA NC750X DCT ,όλα καλά με την διαδικασία αγοραπωλησίας !!
Είναι μια μηχανή φανταστική.... θα έλεγα ιδιόρρυθμη ( 1η φορά οδηγώ με dct κιβώτιο ...) και στα λίγα χλμ που πρόφτασα - λόγω κακοκαιρίας - να κάνω ,έμεινα ικανοποιημένος !!
Επειδή είμαι σχετικά καινούργιος στην motoparea μας, πώς μπορώ να αναρτήσω φωτογραφίες ή βίντεο μελλοντικά ?
 

JOHNNY P62

new member
Δημοσιεύσεις
90
Περιοχή
Πετρούπολη Αττικής και Πάτρα Αχαΐας...
Μοτοσυκλέτα
HONDA NC750X DCT '24
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Περιοχή
Πετρούπολη Αττικής
Καλορίζικο το εργαλείο... πολύ όμορφο!!!
Ευχαριστώ πολύ ... από κοντά είναι πιο ωραίο ... βέβαια αυτό είναι υποκειμενικό στον καθένα μας ...
 

JOHNNY P62

new member
Δημοσιεύσεις
90
Περιοχή
Πετρούπολη Αττικής και Πάτρα Αχαΐας...
Μοτοσυκλέτα
HONDA NC750X DCT '24
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Περιοχή
Πετρούπολη Αττικής
Καλοριζικη η καινουργια κουκλα σου Γιαννη καλους δρομους να εχεις και παντα ορθιος
ευχαριστώ πολύ... και εσύ νασαι καλά....επίσης πάντα όρθιοι
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.824
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Καλημέρα σύντροχοι και καλή χρονιά !!!
Επιτέλους έχω στην κατοχή μου το νέο HONDA NC750X DCT ,όλα καλά με την διαδικασία αγοραπωλησίας !!
Είναι μια μηχανή φανταστική.... θα έλεγα ιδιόρρυθμη ( 1η φορά οδηγώ με dct κιβώτιο ...) και στα λίγα χλμ που πρόφτασα - λόγω κακοκαιρίας - να κάνω ,έμεινα ικανοποιημένος !!
Επειδή είμαι σχετικά καινούργιος στην motoparea μας, πώς μπορώ να αναρτήσω φωτογραφίες ή βίντεο μελλοντικά ???View attachment 55453
Καλοταξιδο να είναι!!! Αγαπημένο το dct θέλει εξοικείωση. Τέρας οικονομίας το μοτέρ. Κανείς τα πάντα αξιοπρεπεστα τα.
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.518
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μεγειες. Καλορίζικη, καλοτάξιδη και αγρατσουνιστη η νέα σου αγαπημένη. Όμορφη χρωματική επιλογή. Μεγειες και πάντα όρθιοι.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom